Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skuteczne odchudzanie znacie jakiś dobry sposób ?

Polecane posty

Gość gość

Po ślubie trochę się zapuściłam, lata lecą a ja tylko gotuje, sprzątam, zajmuje się dziećmi, zero czasu dla siebie i tak przybyło 10 kg nadwagi, znacie jakiś dobry sposób na skuteczne odchudzanie? Nie mam zbytnio czasu na aerobik czy siłownie ale mogę ćwiczyć w domu wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż co tu dużo pisać - dieta + ćwiczenia, pelno jest tego w internecie, poszukaj w google - xxally radzi jak szybko schudnąć - to ci może pomoc, mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż nie jesc. Ja tak schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat ? Po 40 to juz chyba żadne niby skuteczne odchudzanie nie pomoże, bynajmniej mi, a próbowałam tysiące sposobów, no chyba żeby zarzynać się codziennie na jakiś treningach po 2 godziny jak Chodakowska ale kto ma na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne odchudzanie jest możliwe kiedy ściśle przestrzegasz diety i ćwiczysz regularnie, najlepiej lubić to co się je (dietetyczne jedzenie) i lubić ćwiczenia no i mieć na nie czas, wtedy odchudzanie ma sens i będzie skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwiczenia to tylko mały dodatek do odchudu dieta przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enaterka
Podstawa to dieta i aktywność fizyczna. Można tez wspomóc proces odchudzania suplementami. Ja popijam Slim Coffee i mam efekt w postaci utraty wagi i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terifa
Racja - kluczowa jest dieta + dużo ruc*****a stosuję dodatkowo aqua slim. Dzięki niemu nie odczuwam już tak głodu i mniej jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim trzeba odchudzać się z głową żadne głodówki nie wchodzą w grę. Prędzej czy później wszystkie skończą się tak samo - efektem jojo. Ostatnio znów modna jest dieta ryżowa jest naprawdę dobra dla kobiet pracujących, które nie mają czasu na gotowanie codziennie innych posiłków na chudzianka.pl/jak-skutecznie-i-szybko-schudnac-10-kg jest opisana, na czym polega, jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wchodzi mi link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kg to nie tak dużo, może musisz zmienić nawyki żywieniowe, jeśli cię stać to idz do dietetyka jesli nie to w necie jest masa porad jak schudnąć tylko można sie pogubić w tym wszystim, kup sobie rowerek stacjonarny i jeździj co drugi dzień po 40 minut, po zbiciu kilku kg dodałabym trening siłowy raz w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 5 kg i nie moge schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietolinka
jestem dietetyczką i rzeczywiście wszystko co wyżej napisane to wszystko co na temat odchudzania trzeba wiedzieć czyli dieta plus ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 3 dni na samym brazowym lub bialym ryzu , to dobrze by było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozna pic zielona kawe przy diecie ryzowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych wymyślnych diet dieta - miałam na myśli racjonalne żywienie nie da się mądrze schudnąć jedząc sam ryż, głodząc się zieloną herbatą albo pić tylko wodę i kawę racjonalna to taka gdzie jest dużo warzyw i owoców, produkty pełnoziarniste i mięso białe (drób, ryby) pieczone lub duszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post wyżej-nie chudne pomimo ze tak jem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka7777
Moja historia jest taka, że chciałam schudnąć po ciąży. Mąż wynalazł mi w necie platformę wibracyjną Power Board ( www.casada.pl/Products/33/Power-board) i na niej ćwiczę już od dwóch miesięcy. Działa! A najlepsze, że wcale nie trzeba się jakoś natrudzić przy ćwiczeniach. Wystarczy stanąć na platformie żeby wibracje dotarły do wszystkich mięśni, można też dołożyć ćwiczenia i wtedy bardziej są stymulowane konkretne partie mięśni. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz kopenhaska za trzy miesiące norweska i laska z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyć, nie ciąć za bardzo kcal i będzie ok. Najlepiej zgłosić się do dietetyka, bo samemu można sobie uszkodzić metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagga
najlepsza dieta na schudnięcie to 5:2 albo wegańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaszta
Ja stosując foreverslimw3 miesiące pozbyłam się 14 kg nadwagi. Moim zdaniem nie ma obecnie skuteczniejszego środka jak właśnie te tabletki wspomagające odchudznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta 2xme. Raczej jest to racjonalny sposób odżywiania. Nie trzeba wymyślnych produktów. Trzeba zachować odpowiednie proporcje, używać jak najmniej przetworzonych produktow. Jak się chce słodycze to można co drugi dzień coś na 250 kal. Poczytaj w necie o tej diecie. Ja schudłam przez miesiąc 1,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCecylia
Ja o tabletkach wspomagających odchudzanie mogę powiedzieć sporo.Brałam kilka różnych.Teraz biorę Foreverslim i widzę różnicę.Ale żeby działał trzeba się zastosować do kilku zasad.Na razie efekty są niezłe 8 kg w dól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo biegam – maratony, ultramaratony, biegi przełajowe, prowadzę też treningi z dzieciakami. Obowiązkowo zaopatruję się w batony i napoje sportowe. Bardzo dobrze mi swojego czasu doradził przy takim wyborze sklep www.fbb.pl Żele energetyczne dosłownie za grosze, a dają niesamowitą energię. Mocno polecam od nich batony Olimp. Normalnie zastępują posiłek po ciężkim wysiłku, kiedy nie masz, jak zjeść normalnie. Niezłe też mają zbożowe batony Sante za 1.29 zł od sztuki (cena to śmiech na sali, jak zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć). Biorę od nich odżywki od 2007 roku mniej więcej i do tej pory jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka819
Skuteczne odchudzanie to tylko z Afrykańskim Mango http://szczupla-kobieta.pl chociaż na początku myślałam,że to mi nie pomoże to byłam miło zaskoczona jak po tygodniu kuracji było widać efekt w spadku wagi -2kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×