Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kwiattek19

Pożyczka 5000 zł gdzie wziąć ? W jakim banku najlepiej? Najniższa rata?

Polecane posty

Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! http://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka444
Mniejsze pożyczki lepiej brać w internecie, szczególnie, że teraz jest sporo ofert. Ja akurat brałam w viasms i byłam zadowolona, bo minimum formalności i szybko kaska na koncie. 1000 zł dostałąm za zero procent prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka012
Myślę ,że najlepszym rozwiązaniem będzie Profi Credit. Akurat mają bardzo dobrą ofertę pożyczek i ich spłat, ponieważ praktycznie oddajesz im tyle ile wziąłeś. Jeśli nie chcesz pożyczać to możesz wziąć udział w ich programie partnerskim. Zarobki są atrakcyjne bo od każdej sprzedanej pożyczki dostajesz aż 2% prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingixx
Mnie się wygodnie korzystało z portalu http://odpowiedniapozyczka.pl. Jest tu informacja o bieżącej ofercie firm pozabankowych i banków, w zależności od tego czego się szuka. Na stronie jest praktyczny suwak, można sobie przefiltrować oferty z konkretnym terminem spłaty i sumą do pożyczenia. Od razu jest przesiew, nie trzeba się przekopywać przez całą masę propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bank CIę "zje" ja korzystam z ofert dostępnych na szybkiepozyczki24.pl nie polecam banków, raz wziąłem... to był dramat.. az do czasu gdy trafiłem na normalną strone z normalnymi ofertami. Ale pamiętajcie ze zawsze trzeba oddać :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieć niską ratę, bez kosmicznych odsetek, ale to trzeba szukać i porównywać oferty. Zerknijcie np. na to - http://mikrorata.info.pl/ Aktualnie te oferty są zróżnicowane, ale można ustrzelić perełki. Pamiętajcie, że zdaje się po nowym roku wchodzą zmiany przepisów dotyczacych pożyczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dokładnie na tej stronie masz pokazaną ofertę? Te niby niskie raty? Widzę tam tylko jakiś opis, nie ma żadnego kalkulatora, żadnego konkretnego info. O co zatem w tym chodzi? To nie jest po prostu jakiś tam serwis informacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nigdy nie miałem przekonania do szybkich pożyczek, ale czasami nie było wyjścia. Teraz to głównie sprawdzam oferty na stronie www.chwilovka.pl Są aktualne, raczej od tych lepszych, znanych firm, a nie jakieś podejrzane od firm, których nazw nigdy nie słyszałem. Niezła porównywarka, przydaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz bez rat i oprocentowania : www.jakzarabiambezetatu.pl Jak mi powiesz że to ściema, to cię jebnę potwierdzeniem wypłat przez łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FinansowyGuru
Witam, Osoby zainteresowane kredytem bądź pożyczką z ominięciem sprawdzania w systemach BIK oraz BIG poproszę o kontakt pod adresem : kontakt@mojguru.pl Chętnie pomogę i pokieruję w odpowiednie miejsce. Pożyczki do 8.000zł, kredyty do 45.000zł. Pozdrawiam, Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najniższa rata jest Eurobanku ze wszystkich banków działających w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka pozyczke wzięłam w Tanim Kredycie, po chwili miałam juz pieniądze na koncie. Bez zaświadczenia od pracodawcy udało mi sie otrzymać pozyczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
jak jesteś stałym klientem w viasms to możesz liczyć na pożyczkę w wysokości 4000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez już słyszałam o tym ze tani kredyt to odpowiednie miejsce gdzie można skorzystać z takiej pożyczki. Więc mysle ze spokojnie i Wy mozecie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenonix
w tanikredyt.pl masz pierwszą pożyczkę do 1700 zł na 30 dni za darmo więc się opłaca wziąć bo tyle ile bierzesz tyle samo spłacasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pier111
W wonga można wziąć za pierwszym razem pożyczkę do 1500zł, a kolejne nawet do 5000zł. Taka informacje gdzieś czytałem w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pier111, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki w wonga.com. Faktycznie, oferujemy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko ze tej właściwej decyzji na przykład o tym jaki kredyt i skąd wezmieny powinniśmy porównać sobie i pożyczki, firmy które nam to umożliwiają. To wszystko na wypadek tego żeby mieć jasność że wybraliśmy najlepiej jak mogliśmy https://chwillowki.pl/ Sprawdzcie to koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek381
Osobiście polecam sprawdzić aktualny ranking pożyczkowy i wybrać coś odpowiedniego dla siebie: http://twojapozyczka24h.pl/42225 Sam z tego niedawno korzystałem i na prawdę się cieszę, że znalazłem tę stronę, bo dzięki niej udało mi sie sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie biorę żadnych pożyczek, nie stać mnie na coś to na pewno nie stać mnie na ratę i na opłacanie kogoś. Nie stać mnie na komunię syna, to robię u siebie w domu dla rodziny, 10 osób najbliższych, babcie dziadki i hrześni, kilo schabu 15zł + ziemniaki i surówka. Potem kanapki i sałatki własny tort koszt komuni 200zł i nie mam kłopotów. Polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jago225
Jakbym miał kogoś od pożyczek doradzać to może Copik z Zabrza. Raz przez nich pieniądze organizowałem i poszło sprawnie. Szybka pożyczka na fajnych, przystępnych warunkach jeśli chodzi o spłatę. Dokładnie wiedziałem jaki jest koszt, jakie są terminy, nie było jakiś niefajnych zagrań z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do LoanMe Poland! Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki, które są bezpiecznymi produktami kredytowymi. Wniosek możesz złożyć przez Internet lub telefon, a decyzję otrzymujesz w 15 minut lub mniej! Zostaw swój numer w wiadomości prywatnej na naszym Facebook'u - www.facebook.com/LoanMePolska Lub zamów rozmowę na LoanMe.eu ->> zamów rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Tomas
Good Day przyjaciól. Czy nadal poszukuje pozyczki i zostaly odrzucone przez banki lub oszukac? Chce, zebys wiedzial, ze otrzymala pozyczke nieruchomosci na 300.000 euro z senatorem Waltera. on jest naprawde dobry i renomowanych kredytodawcy. Kontakt z senator Walter dalej; senatorrpwalter@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zabrzu jest dobra firma konsultingowa jeśli chodzi o pożyczki czy inwestycje - Copik. Ja dzięki ich pośrednictwu inwestowałem w depozyt (30% rocznie). Dobry pomysł jak ktoś chce sobie dodatkowo zarobić. Wiedzą jak inwestować, żeby klient był zabezpieczony. Jeśli chodzi o kontakt do nich to najlepiej zadzwonić -735 490 024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Karty Trzynastka
a może coś innego? Proponuję coś REWOLUCYJNEGO w PL ! Alternatywa dla drogich pożyczek i bankowej biurokracji. NOWOŚĆ, którą znajdziesz na stronie www.kartatrzynastka.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją są pożyczki pozabankowe. Nie ma tylu formalności, są niskie raty i kasa na koncie w 15 min. Można np. sprawdzić http://www.aasapolska.pl. Mają dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×