Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy wy też uważacie, że Marilyn Monroe była beztalenciem i narkomanką?

Polecane posty

Gość gość

Robiła z siebie tanią lafiryndę i była głupiutka? Co do urody, to była masa piękniejszych w jej czasach i po niej?

Gość gość
NIE WIEM , NIE ZNALAM JEJ

Gość gość
Z tym, że była głupiutka to bardziej taka poza...podobnie jak np. z Jolą Rutowicz, która może i tytanem intelektu nie jest, ale nie jest też taką idiotką, jaką z siebie robiła w tych głupich reality show...Za oceanem odkryto już 50 lat temu, że idiotyzm jest w cenie, u nas dopiero teraz :P Z nią pewnie było tak samo, "słodka idiotka" była pozą artystyczną. A czy beztalencie, czy nie, to nie mnie oceniać.

Gość gość
byla seksowna

Gość gość
Czy glupiutka ???? Hmmmm laska majaca z 150 cm i sredniej urody wykreowala siebie na sexbombe mega gwiazde i zapewnila tym sobie miejsce w historii na zawsze

Gość gość
wg mnie nie miała talentu ,ale była słodka i robiła z siebie niewinną istotkę ,delikatną a zarazem seksową ,nie wiem czy była narkomanką wtedy to co drugi był ćpunem i pijakiem . Filmy z nią ciężko mi idą nie jestem fanką Marylin Monroe .

Gość gość
beztalencie totalne i nie pisze tego zlosliwie wiecznie na lekach ,wiecznie marudna i z fochami bez tabletek nie potrafila nawet sie usmiechac bardzo infantylna i glupiutka zarabiali na niej ogromna kase poniewaz ona sama nawet nie potrafila dopilnowac swoich interesow

Gość men gentel men
nie wiem kim ona tam sobie były,co brała,piła itd,ale wiem że brzydactwo straszne była,nie wiem czym ludzie się zachwycali i do dziś ją podziwiają,pewnie dawała na lewo i prawo:o

Gość gość
seksowna była i to tylko tyle. podobno gdzieś krąży sex video z jej udziałem?

Gość gość
:D :D brzydactwo, niskie, krępe, dała ryj do wymiany, tępota na nim wypisana

Gość gość
tak samo jak kurt cobain i ryszard riedel to byli cpuni z przecietna muzyka a wszyscy sie nimi podneicaja bo umarli

Gość gość
Sam wstaw swoje zdjęcie. Już wyrazić swojej opinii nie można bo się rani fanów MM?

Gość gość
a przypadkiem nie slyszalas ze o zmarlych nie wolno mowic zle

Gość gość
Głupia jak but, na serio. Chciałem obejrzeć z nią film, ale jej porażająca głupota zmusiła mnie do wyłączenia w połowie. Jak dla mnie trochę za krępa, ale każdy ma swój gust.

Uważam, że beztalencie nie potrafiłoby uzyskać takiego sukcesu. Z całą pewnością byłą uzależniona od różnego rodzaju "środków dopingujących". Dla mnie byłą KWINTESENCJĄ KOBIECOŚCI :) :) :) .

Gość gość
Tak.

Gość gość
A wiecie, ze Monroe lubiła puszczać baki w towarzystwie, co sprawiało kłopoty rezyserom filmowym, bo te "odgłos" trzeba bylo wycinać. A niektórzy aktorzy chcieli zrywac kontrakty gdy im nagle podczas kręcenia pierdnęła pod nosem :P

Gość czerwone migdały
Na pewno lekomanka.

Robiła z siebie tanią lafiryndę i była głupiutka? Co do urody, to była masa piękniejszych w jej czasach i po niej?

Tak to prawda była strasznie wulgarną  grubą szmatą i rozbierała się dla pieniędzy przed kamerą czyli była pazerna na pieniądze utraciła swoją duszę a ponadto robiła te durne intymności a uroda taka sobie nic nadzwyczajnego dużo kobiet jest od niej ładniejszych w każdym mieście takei się znajdą w kazdym kraju nie wiem czym się zachwycać jakąś wulgarną babą ja znam kobiety przecudnej urody przepiękne które zniewalają naprawdę są normalne i tych głupich intymności nie robią nie lubią itd

Tak to prawda była strasznie wulgarną  grubą szmatą i rozbierała się dla pieniędzy przed kamerą czyli była pazerna na pieniądze utraciła swoją duszę a ponadto robiła te durne intymności a uroda taka sobie nic nadzwyczajnego dużo kobiet jest od niej ładniejszych w każdym mieście takei się znajdą w kazdym kraju nie wiem czym się zachwycać jakąś wulgarną babą ja znam kobiety przecudnej urody przepiękne które zniewalają naprawdę są normalne i tych głupich intymności nie robią nie lubią itd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować