Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe82

klubokawiarnia bawialnia warszawa wesoła

Polecane posty

Witam wszystkich rodziców :) W naszej dzielnicy nie ma takich miejsc jak klubokawiarnie czy bawialnie ... ogólnie nie ma gdzie się podziać z dzieckiem, kiedy pogoda nie dopisuje lub po prostu żeby spotkać się przy dobrej kawie z przyjaciółkom i naszymi pociechami. Mam zamiar stworzyć takie miejsce i teraz proszę o pomoc ... chciałabym, żeby miejsce było jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe, dlatego też proszę wszystkich rodziców o pomoc i podpowiedzi, co chcieliby widzieć w takim miejscu, czego brakuje w innych i jak powinno to wyglądać by ich dzieci czuły się tam wyjątkowo. Chcę stworzyć to miejsce słuchając (czytając) Waszych sugestii, chcę by było dla ludzi, dla ich dzieci ... nie typowa komercyjna kawiarenka. Proszę o Waszą pomoc i wypowiedzi a stworzymy razem wymarzone miejsce dla rodziców i ich pociech. Można pisać również na maila kafe82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z Sulejówka, chętnie bym odwiedziła ;) czy ja wiem, dużo nie trzeba...aby z sercem było zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe82
serce mam i to ogromne ;) jednak po za placem zabaw dla dzieciaczków zastanawiam się co jeszcze ... jakaś eko kawiarenka? nie wiem na ile rodzice byliby zainteresowani np koktajlami ze świeżych owoców, sokami z warzyw, no i co do jedzenia ... obiadów na razie nie będzie, ale jakiego typu przekąski chcielibyście widzieć w takim miejscu (nie chcę "śmieciowego" jedzenia). A może bawialnia o innym charakterze? ... czego brakuje wam rodzicom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! w mińsku maz otwarta zostala taka klubokawiarnia z atrakcjami dla dzieci. tutaj masz adres strony http://bajkacafe.pl/o-nas/ chociaz za wiele sie z niej nie dowiesz. najlepiej sie przejechac i poogladac sobie. ja bylam i moje dziecko sie tam wyszalalo a ja z kolezanka wypilam pyszna kawke i zjadlam super ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojazsulejówka
podejrzewam że w Mińsku to jakaś bardziej komercha ;). no ale autorka temu tez pewnie chce na tym zarobić, a nie tylko na idei ;) trochę ciężka sprawa...bo wiadomo nie można też przeinwestować, więc jakiś mocny wypas na początek może być przesadą...z drugiej strony jak zrobisz tak minimalnie, to ludziom się może nie spodobać i mogą już nie wrócić, nawet jak później rozszerzysz ofertę itp... pewnie byłaś w nie jednym takim klubie-kawiarni w Warszawie, więc wiesz jak jest ;) teraz są modne różne zajęcia dla dzieci, jak za rozsądną cenę chętnie bym pochodziła, a jechać do Warszawy a 1,5 rocznym dzieckiem w zimie na godzinę, to nie zawsze się chce...nie mówiąc już o cenach... mi właśnie w takich kawiarniach zorientowanych na dzieci brakuje właśnie obiadowych dań, niech to będzie, jakieś 2 do wybory dziennie, ale żeby coś było, bo często nie ma, albo jakieś małe ilości i szybo wychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe82
dzięki za odzew :) nie ukrywam tego, że będzie to moja praca, więc jak najbardziej chciałabym zarabiać. Jednak chodzi mi o bardzo kameralne miejsce, wręcz domowe ... tak by każdy czuł się swobodnie a nie jak w jakiejś drogiej restauracji. Nadal proszę o Wasze sugestie ... pomoże mi nawet jak wytkniecie błędy, które popełnia się w takich miejscach. Chcę jak najlepiej, nie mam dużych pieniędzy na inwestycję, ale pragnę zrobić coś dla siebie i innych. Sama mam malutkie dzieci i zupełnie nie mam gdzie się z nimi podziać, czasem marzyłam sobie o takim właśnie miejscu ... teraz pomalutku przeradza się to marzenie w coś poważnego, ale chcę by było to miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojazsulejówka
a gdzie dokładnie w wesołej byś to chciała obić, jeśli możesz zdradzić? ;) gdzie ci się w takim miejscu w Warszawie podobało? wiesz to też jest tak, że jak nie ma to się chce takiego miejsca, ale pewnie by mi się coś takiego też znudziło jakby było, no ale pewnie z raz w tygodniu bym wpadła ;) też o czymś takim myślałam u nas... ale wiesz to też jest taka specyfika miejscowości pod dużym miastem, gdzie ludzie głownie tylko mieszkają, przeważnie mają podwórka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojazsulejowka
no niby Wesoła, to Warszawa, ale wiesz o co chodzi ;), to nie jest jakieś osiedlowe blokowisko...ostatnio byliśmy w Slodziarni w Starej Miłosnej i sporo tam ludzi było, no ale to niedziela była, ciekawe jak tam w tygodniu jest, chyba się kiedyś wybierzemy z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojazsulejówka
zastanawiałam się, czy takie zajęcia dla rocznych, czy dwuletnich dzieci miałby by rację bytu w Sulejówku...i jakoś nie bardzo to widzę, że mam tabuny chętnych za cenę 200 zł za 4 zajęcia w miesiącu po godzinie...może jakbym dostała na to jakieś dofinansowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprodukowałam się i gdzieś mi wszystko uciekło :( chciałabym by klubik powstał w Zielonej jeśli by udało się znaleźć jakieś fajne miejsce. ja sama mam plac zabaw dla dzieci na swojej posesji ale to nudzi się dzieciakom bardzo szybko i jest to dla mnie ostateczność siedzenie na własnym ogrodzie. po lesie i ścieżkach okolicznych mam już dość chodzenia od trzech lat. żeby spotkać jakąś nianię czy inną mamę z dzieckiem to też rzadkość (nie wiem co ci ludzie robią z dziećmi) no nic, ja marzę o takim miejscu żeby gdzieś wyskoczyć na kawkę a dziecko w tym czasie by pobawiło się z innymi. nie chodzi mi już o żadne warsztaty, bo to przeważnie droga impreza i jak dla mnie nie jest zbyt potrzebna, sama dzieciom zapewniam takie atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćghj
Polecam zajrzeć na www.theyoloprojekt.wix.com/knowwheretogo ja często korzystam z tej strony. Często znajdziesz ciekawe opisy nt klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno przyciagna ludzi zajecia dla dzieci. Zwłaszcza dla takich od roku do trzech. Ktore jeszcze nie chodza do przedszkola i potrzebuja juz kontaktu z rówieśnikami. Wystarczy fajny animator ktory to z głową poprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną kawiarnią z salą zabaw dla dzieci na Żoliborzu jest www.qlkacafe.pl . Byłem w nim już kilka razy i muszę przyznać, że jest to naprawdę dopracowany lokal i jak najbardziej warto korzystać z jego usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio moja córka była na zajęciach logopedycznych w kawiarni Qlka Cafe i bardzo sobie ją chwaliło. Córka wróciła pełna energii i do teraz chwali się tym czego nauczyła się na warsztatach. Ja natomiast spędziłam czas w pomieszczeniu obok na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×