Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moge ugotowac pierwsza marchewkę dla szesciomiesiecznego dziecka na wodzie min

Polecane posty

Gość gość

typu Żywiec?? mieszkam w bloku wiec woda nie jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda ale ty glupia dawac niemowlakowi marchew z rosolu przesiąknięta sola, pieprzem czy rosolkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gotuje na parze,traci wtedy mniej witamin. Podobno dla dzieci lepsza jest woda zrodlana od mineralnej. Ja dla dziecka uzywam Primavere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 12.06.2014 jasne ze mozesz- czemu nie? Ja jestem tydz po wprowadzaniu pokarmow wiec zaden ze mnie ekspertusmiech.gif Moj synek ma 4.5mca, gotuje warzywa na zwyklej wodzie, pozniej do blendera i podlewam 2-3 lyzkami tej wody jak jest za geste. zapomnialam dodac ze ja gotuje wszystko w szybkowarze- srednio zajmuje mi to 3-4 min i warzywa sa miekkie. Polecam dla zabieganych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 12.06.2014 Jagoda ale ty glupia dawac niemowlakowi marchew z rosolu przesiąknięta sola, pieprzem czy rosolkiem " x Ja wychowalam juz 2 dzieci a Ty z jednym sobie nie mozesz poradzic. P.S nie kazdy uzywa "rosolkow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj pierwszy raz dałam kilka łyżeczek marchewki z bobovity "pierwsza łyżeczka" i mina była dosyć śmieszna mego synka. Dzisiaj skończył dokładnie 4 miesiące i na początku wolę jednak dawać słoiczki, które również polecił mi alergolog. Skład, to jedynie 78% marchewki i 22% wody :) W przyszłości myślę o gotowaniu swojej marchewki już obranej i umytej, wkładając do już zagotowanej wody, bądź gotować na parze. Oglądałam dzisiaj "pytanie na śniadanie" i tam było, że woda z kranu jest taka sama jak nie lepsza niż ta butelkowa (mineralna czy inna). Śmiało można pić od razu z kranu, więc myślę, że jeżeli w niej coś gotujemy, to jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale ja mieszkam w miescie, blok wiec ta woda nie jest taka jak na wsi i wlasnie zastanawiam sie czy nie gotowac na zródlanej? zakupiłam taka z atestem tylko, ze jest wzmianka, ze ta woda jest dobra dla kobiet w ciazy i dzieci po ukonczeniu 1 roku. czy w takiej sytucji lepiej nie gotowac na niej dla szescio prawie siedmio miesięcznej córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
jejku a czemu nie? a co niby miałoby się stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Jasne że możesz! Bez przesady... Polecam ci przy podawaniu pierwszych warzy taki gryzak do pokarmu Baby Ono jest super fajny i u mnie sprawdził się i przydał a kosztował grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie daj sama wode zamiast marchewki! dziecko ma pol roku a ty sie idiotko zastanawiasz czy warzywo dac. Glupia jestes ? ty wrecz musisz dawac dziecku warzywa. Pozniej dziwne ze sie slyszy o dziecku ktore umarlo z glodu. Jak mozna sie zastanawiwc czy szesciomiesiecznemu dziecku dac wwrzywo warzywo? kretyko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynko wyżej, Autorce chodziło o wodę, a nie o to, czy marchewkę może dac, więc naucz się czytać ze zrozumieniem, zanim zaczniesz wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak pytanie na miare idiotki. Ugotuj na wodzie z kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma 4 miesiace a Ty je juz faszerujesz innm pokrmem niz mleko i kaszka? Co do wody, ja gotwalam na normalnej, z kranu, juz nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wody to również gotuję na wodzie z kranu. Do przepajania owszem tylko mineralna. Mysza87 gdzie mogę dostać taki gryzak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×