Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do tych co palą papierosy z przemytu? jaki marki ma wasz diler?

Polecane posty

Gość gość

z jednej strony mam dosyć akcyzy i płacenia po 14zł za papierosy, z drugiej papierosy z przemytu to jest wybór tylko między golden gate, jin ling, lifa, fest, najlepsze są viceroye. najlepiej, żeby miał ruskie l&m, marlboro, parliamenty czy inne lepsze. one tam kosztują po 5zł góra, więc nawet jakby sprzedawał po 9-10zł to by było ok. a tak albo płać za sklepowe krocie, albo kupuj sieczkę z przemytu, nic pomiędzy. a u was można kupić coś poza tymi tanimi ruskimi markami, bo nie wiem czy jest sens pytać dilera, skoro tak jest wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba będzie poszukać dojścia do marlboro, cameli i innych dobrych marek z Rosji, bo tych co teraz przywożą nie da się palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to że nawet w takiej Rosji za dobre papierosy trzeba zapłacić. Wszyscy przywożą byle co bo jest tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dobre und motzne maszynka do skretow kosztuje dyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nej strony mam dosyć akcyzy i płacenia po 14zł za papierosy, z drugiej papierosy z przemytu to jest wybór tylko między golden gate, jin ling, lifa, fest, najlepsze są viceroye. najlepiej, żeby miał ruskie l&m, marlboro, parliamenty czy inne lepsze. one tam kosztują po 5zł góra, więc nawet http://www.merseyforest.org.uk/init.html jakby sprzedawał po 9-10zł to by było ok. a tak albo płać za sklepowe krocie, albo kupuj sieczkę z przemytu, nic pomiędzy. a u was można kupić coś poza tymi tanimi ruskimi markami, bo nie wiem czy jest sens pytać dilera, skoro tak jest wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marlboro w rosji kosztują 60 rubli czyli mniej niż 2 dolary paczka, jest robione przez tą samą firmę co w innych krajach i smakuje tak samo na całym świecie. Ale takich nie przywożą tylko jakieś wynalazki generyczne, typu jin ling ( marka przeznaczona wyłącznie do przemytu) albo jakieś no name'y jeszcze bez akcyzy, czyli robione w piwnicy pewnie, gdzieś na stole warsztatu. Płacić 2 dolary za paczkę i mieć super smak fajki to jest to. życie jak w moskwie, a nie życie jak w madrycie powinno się mówić. Ale my żyjemy w "nowoczesnym kraju" i będzie za 10$ zaraz plus: zakaz mentoli, zakaz importu nawet 20 sztuk fajek oraz obrazki z chorymi na całą paczkę jak w australii i kanadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pall mall z cyrlicą, ile kosztują na bazarze? właśnie z jednego sklepu internetowego mi dali odpowiedź, że oni wysyłają nawet po 20 kartonów, tylko na deklaracji celnej piszą, że to prezent od rodziny, znajomych i przepuszczają, więc jak tak to żadnych bazarowych fajek z przemytu już nie potrzebuję, bo kupię sobię online z tańszych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Many online shopping sites are offering the replica hermes replicas to our fashion crazy young females.These sites have a immense variety in their stores you will receive a replicated product for any http://wtes.co.uk brand that you can think of. So,take your time,think about brand that you would like to pick,and click to book your product.You can also call or e-mail on positive sites for details clarifications.The is well-known net site in to this business.Their product range starts from an affordable cost slab.Many companies also offer lovely Gucci replica hermes replicas,besides other brands. All these sites are not only offering with heavy discounts up to on the replica designer hermes replicas,they also make positive that the shipping is free. So wherever you might be in the world,your selected chanel replica is positive to reach you in no time! click on your selected product,http://qualitybb.co.uk/gucci and record the consignment number that is prompted after that.wait for your product to reach you,or enquire through emails in case of a delay,chances for which are bleak.So,increase your hermes replica collection soon be proud to own a immense range of hermes replicas to own that resembles everything that you wear!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteście głupi... zróbcie sobie wizę do Rosji i sami się przekonacie jak to wszystko wygląda. Fajki bez akcyzy podrabiane? a slyszeliscie kiedys o czyms takim jak bezcłowy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szunaj
Nie palić i nie ma problemu to oczywiste nie kupujesz papierosów nie płacisz żadnej akcyzy i podatku VAT a płuca robią się coraz ciaśniejsze i nie ma czym oddychać pozdrawiam palaczy i wdychajcych ten śmierdzący dym(dla nie których zapach życia) masakra.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość322
Papierosy są fajne i jest trochę ludzi którzy palą czasami a nie cały czas :D Może niektórzy co palą nie powiedzą że to lubią i że to "fajne",Ale prawda jest taka że dużo osób właśnie uważa że to fajne i lubią zapalić papieroska ale tego nie powiedzą,I nie chodzi mi o grupę młodych ludzi 18-29 lat tylko o tych starszych,niektórzy lubią palić,np.ja mam 32 lata i pale bardzo rzadko i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimolioli10
Nie róbcie tak Nie palcie papierosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×