Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blanka123

Czy ma ktoś wózek 4baby RAPID ? Proszę o opinie

Polecane posty

Zastanawiam się nad kupnem wózka 4baby RAPID . w internecie nie ma żadnych opini na temat tego wózka.. Możecie mi napisać coś o tym wózku jakie są jego wady i zalety ? Bardzo mi się podoba ale nie wiem 300 zł to ani dużo ani mało. Proszę o pomoc ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat temu kazdy miał taki sam wózek i dzieci jakos zyją :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja ; ) ale może ktoś ma już taki wózek i mógłby podzielić się ze mną opinią na jego temat ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mysle o zakupie tego wozka ale teraz sie grubo zastanowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się też rozmysliłam i jednak kupilimy nowosc z lipca chyba Graco Evo Xt. No jednak zmieniłam zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Quatro Imola model z 2013 roku. Córka jeździ nim już półtora roku i jest ok. Kosztował 470 zł i powiem szczerze, że, według mnie, jest wart ceny. Ma dobra amortyzację, rozkłada się na płasko, ma tackę przyczepiana z przodu oraz druga przy rączce, skrętne koła z możliwością blokowania, duży kosz pod wózkiem, łatwo się składa ( mechanizm jest w raczce), parasolka z komplecie, pokrowiec na nogi, folia i moskitiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówczynią, tak wyprofilowany, że ciągle dreptam po hamulcach. Czasami prowadzę jedną ręką---> mogę stawiać dłuższe kroki :)) Jestem dosyć wysoka 177 cm i dla mnie rączka jest za krótka. Dosłownie palcami muszę trzymać. Jednak bardzo lekko się prowadzi, zwrotny. Pokonując wyższe krawężniki, trzeba mocno się napracować. Super pojemy kosz na zakupy. Minusy pokonały plusy . Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, mam te same kłopoty, co przedmówcy. Właśnie oddałam do reklamacji po 2 tyg użytkowania, ponieważ środek ciężkości jest tak fatalnie ustawiony, że przy wjeździe na chodnik z ulicy, po próbie przyciągniecia do siebie wózka złamała się raczka... Zero amortyzacji... Plus to opuszczane do poziomu oparcie wózka, więc dziecko może spać wygodniej niż w takich opuszczanych jedynie do pewnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, Ja posiadam ten wózek od 3 tygodni i jestem mega zadowolona, wózek niczym nie odstaje od tych powyżej 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym roku zakupiłam ten model i stanowczo odradzam. Regulacja oparcia to porażka a nie wspomnę już to jego prowadzeniu. Tak jak ktoś już wspomniał wcześniej też po pierwszym spacerze chciałam go oddać za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też rączka strzelila przy wjezdzie na kraweznik ciezko sie podnosi ogolnie jest lipa ! odradzam kupno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czytam Wasze opinie i szkoda mi Was... albo porównujecie ten wózek do wózka za 1500 zł albo wymagacie od produktu za 350 zł Bóg wie czego... Ja uważam, że jakość jest odpowiednia do ceny i bardzo chętnie wychodzę w jego towarzystwie na długie spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justisia
Hmn, ile ludzi tyle opinii...Wózek ten poleciła mi moja znajoma. Widziałam ten wózek u niej nie raz, pare razy byłysmy we 4 na spacerze (ja juz wtedy byłam w ciąży). Prowadząc go, stwierdziłam, że jest bezpieczny i wygodny dla dziecka, a mi zapewni komfort podczas spacerów. Wygodna rączka, lekkość, obrotowe koła (mogłam je też ustawic nieruchomo) sprawiły, że go kupiłam jak tylko moja Pola zaczęła siadać . Na naklejce było napisane made in China, no ale tez 4baby. Jak wpisałm w neta, to okazało sie, że firma ma siedzibę w Polsce i zaczełam się zastanawiać o co chodzi. Mąż wyjasnił mi, że skoro produkują w Chinach to pewnie dlatego mozna kupic ten wózek na allegro w tak ciekawej cenie. Jako mama z miasta polecam go na długie spacery po miejskich chodnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, którzy kupili wózek 4 Rapid!! Uważajcie na dzieci i codziennie oglądajcie wózek. Mój synek przewrócił się wraz z wózkiem 2 razy. Wczoraj nie spalam w ogóle w nocy, byłam z nim w szpitalu. Uderzył głową o beton. Roczne dziecko! Miał ogromnego guza i modlę się, żeby na tym się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się opisać co czułam,w nocy sprawdzalam czy dziecku nie leci krew z ucha, patrzyłam jak się przewraca w łóżeczku. Każda kochająca matka, widząca uderzające dziecko głową o beton nie mogłaby spać. Iwo wierzgał w wózku a ten poprostu się rozleciał!! Odpadło przednie kółko, tak poprostu. Dbałam o ten wózek, czyściłam go i nie widziałam nic podejzanego.. Dzwoniłam do producenta, chcą wziąć wózek i go naprawić ale ja już go nie chce za darmo, przysięgam. Wyśle go do odpowiedniej instytucji i mam gdzieś te 330 zl. Nie kupujcie tego wózka. Mam wypis ze szpitala syna, zdjęcia wózka po tym incydencie i tego nie popuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety też kupiłam ten wózek...totalna porażka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Dziewczyny nie kupujcie tego wozka to jest porazka jest bardzo twardy pod plecami brudzi sie tragicznie trzeba go prac codziennie zeby normalnie wygladam mam go 4mc i nawet z wkladka nie wyglada normalnie tylko jak by mial z 6 lat po zatym moje dziecko wypadlo z niego i nabilo sobie siniaka pod okiem. Tez wozek nie jest wart 10zl a co mowiac 300zl. To jest najgorszy wozek na rynku i niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Czy jak komus rama sie zlamala rama uzwglednili reklamacje.Jest mi to pilna wiadomosc. Zlamala mi sie rama po 3 msc i nie chca uzwglednic mi reklamacji.A podjezdzalam pod kraweznik i sie zlamal na szczescie nic sie dziecku nie stalo. Prosze na odpowiedz na e-maila aroza265@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 4baby atomic od prawie 8 miesięcy i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardziej chodzi o 4baby rapid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma któraś mama rapid 2016 ? Jak on się sprawdza w dużych miastach ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak sprawdza się wózek 4baby atomic? zastanawiam się właśnie nad kupnem spacerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich :) kupiłam ten wózek miesiąc temu, polecała mi go znajoma z pracy. Generalnie mam wrażenie, że większość tego typu spacerówek będzie mniej wygodna dla Dziecka jak i Rodzica. Poprzednio mieliśmy spacerówkę baby designe za ok 50zł i to dopiero była porażka. 4baby rapid jest lekki i zwrotny to zdecydowane plusy, teże stałe kopię w hamulec ale to chyba kwestia chodzenia. Moja Córeczka jest na etapie że bardziej chce chodzić niż jeździć w wózku, wiec trudno mi się odnieść do opinii z tego portalu. Podsumowując jeśli szukacie lekkiego, zwinnego wózka, mieszczącego się do nawet małego bagażnika to polecam. Jeśli natomiast szukacie wózka z dużym siedziskiem i na długie spacery to nie tedy droga :) w mieście sprawdza mi się fajnie, tylko z krawężnikami jest kłopot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKŁ
Witam. Też posiadam ten wózek. I nie jestem z niego zadowolona. Wizualnie jest ok, ale ten środek ciężkości - MASAKRA!!! Używany jest jako dodatkowy wózek, sporadycznie. Niestety po upływie gwarancji rozsypało się łożysko w kole przednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy gadacie? Ja mam ten wózek i mam ochotę go spalić doslownie . córka wisi na pasach - siedzisko jest po skosie w dół, jest za plytkie . jak chodze to pukam nogami w hamulec. Okropnie się go podnosi na krawężnikach, trzeba włożyć sporo wysiłku. Dziecko przeżywa turbulencje w tym głównie. Jedna wielka masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomimo wszystkich negatywnych opinii postanowiłam go kupić, czego bardzo żałuję, lepiej zaoszczędzić parę stówek i kupić solidny wózek. Największą wadą tego wózka jest brak amortyzacji, nawet jazda po chodniku jest wyczynem. Nawet ja 160 cm wzrostu ciągle zahaczam nogami o hamulec. Jeżeli miałabym go używać wyłącznie na zakupach w galerii to ok, ale szczerze odradzam. Moja córka nie chciała w nim jeździć także po dwóch tygodniach użytkowania sprzedałam go z czego bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam jeszcze dodać że nawet mój facet ma problem z wjechaniem na chodnik, bardzo ciężko się podbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, właśnie o tym pisałam. Ja mam 156 i też wale w hamulec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolisz dodać kilka groszy i kupić coś pewnego? Swojego malucha wożę w Q9 Deluxe z Baby Merc i bardzo nam wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi sie podoba wizualnie i juz byłam n astawiona na kupno a po komentarzacch wacham sie miedzy nim a espiro prego.Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×