Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość121

Ile kosztowaly was wczasy nad morzem?

Polecane posty

Gość gość121

Chce sie wybrac w tym roku nad polskie morze, ja, maz i 4 letnia corka. Jestem ciekawa ile nas by to wynioslo, policzylam, ze samo wynajecie czegos to koszt ok 1500zl na 10 dni. Nie wiem tylko co lepsze, mieszkanie czy hotel? Chcialabym byscie doradzily i napisaly ile mniej wiecej wydaliscie w zeslzym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata temu 3000 na dwie dorosle osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy. Jak jedziesz tak po prostu, to na pewno wyjdzie cię drożej. Ja zawsze staram się korzystać z jakichś ofert dodatkowych, pakietów, wtedy jak się przeliczy wszystko, doda się wyzywienie i jakieś dodatkowe usługi, to wychodzi to dużo taniej niż, jakbyś wszystko dokupowała oddzielnie. W tym roku korzystałam z oferty http://www.hotelsenator.pl/nowe_zdrowie i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morze morzu nie równe :P Jak pojedziesz do małej miejscowości to wydasz tylko na katery i wyzywienie, jak pojedziesz do wiekszej musisz się naszykowac na rózne atrakcje, ktore kusza dziecko na każdym kroku. 3500 na 2 osoby z dzieckiem to takie minumum, jak nie chcesz zyć w norze bez łazienki i gotowac sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po komunie tak sie porobilo ze polacy teraz nie potrafia samodzielnie myslec i dlatego takie tematy 333 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz lepiej nad Balaton na Węgry-ceny porównywalne i o wiele cieplej,albo Chorwacja do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×