Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elmo1987

Wakacyjne strania o pierwsze dziecko

Polecane posty

Gość Elmo1987

Kto stara się teraz w wakacje ( znaczy cieplejsze miesiace o malensto czerwiec - sierpien) ja stram sie juz 9 miesiecy po wakacjach mam sie zglosic do swojej ginekolog po namiary na dobra klinike na wieksze badania. Narazie sobie troche odpuscilam i poprostu te 3 miesiace nie licze dni w cyklu tylko zdaje sie na los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa wpadki:) mojej kolezance lekarz powiedzial ze nigdy nie bedzie miec dzieci a po pol roku zaciazyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko zycze cierpliwosci ja czekam juz 6 lat na dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj się innemu szybko zaciążysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHope
My z mężem planujemy w sierpniu na urlopie rozpocząć starania ;) Zobaczymy, może sie nawdychamy jodu i tym razem się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gociak
My planujemy zaczac starania za 2 tyg wyjezdzamy na wakacje i mam nadzieje wrocic we 3ke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHope
gość My planujemy zaczac starania za 2 tyg wyjezdzamy na wakacje i mam nadzieje wrocic we 3ke X X X To trzymam kciuki, aby wszystko poszło po waszej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem staramy się już 2 lata wykorzystałam już wszelkie możliwosc monitoring ,stymulacje histeroskopia a teraz w lipcu mam mieć laparoskopie... ciąża powinna być a jej nie ma psychika mi już siada bo jak pomyśle o tych wszystkich inseminacjach które czekają nas od września to tracę nadzieje że kiedykolwiek się uda przykro mi jak słyszę o ciąży moich koleżanek ,które albo zaliczyły wpadkę albo udało im się w bardzo krótkim czasie zajść w ciąże najgorsza jest tak cholerna bezsilność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka88
Ja też dołączam się do starań! To będzie nasz pierwszy cykl, jesteśmy rok po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×