Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Związek z kobietą po gwałcie

Polecane posty

Gość gość
Nowicka powinna mieć podwójny anal z murzynami połączony z A2M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie każda młoda kobieta no takie czasy została zgwałcona przez partnera ale to nie oznacza że zgwałcona jest grosza warto spróbować https://www.youtube.com/watch?v=ox5AkkYSGWw ja chciałabym być zgwałcona tak jak na tym filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość 2014.06.14 Czy zdecydowalibyście się na związek z kobietą, wiedząc że była kiedyś zgwałcona? Mówię o przypadku kiedy kobieta byłaby stabilna emocjonalnie, nie jakaś agresywna i zwichrowana" xx ceizko nie byc zwichrowanym po gwlacie - to co napisales powyzej sie wyklucza zatem;/ Poza tym - g**** to dla mnie sytuacja, w ktorej zostalo to formalnie zgloszone a najlpiej sprawca ukarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie każda młoda kobieta no takie czasy została zgwałcona przez partnera ale to nie oznacza że zgwałcona jest grosza warto spróbować https://www.youtube.com/watch?v=ox5AkkYSGWw ja chciałabym być zgwałcona tak jak na tym filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barłoś zamknij juz te doope k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz z taką byłem i mega tego żałuje, okazała sie pusta i durna a warta mnie od początku nie była. Gdybym cofnoł czas bym jej kijem po plecach nie podrapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama byłam ofiarą gwałtu. Było to parę miesięcy temu, mam już nowego partnera i w miarę zapominam o tamtych zdarzeniach. Co prawda czasami budzę się w nocy z płaczem bo znowu to mi się przysnilo. Albo któregoś razu jak z moim chłopakiem zaczynaliśmy grę wstępną było wszystko okej (już to robiliśmy parę razy i nie, nie mam żadnego problemu z seksem) a dopiero jak zaczął mi ściągać spodnie to zjechalam po ścianie na podłogę, zwinelam się w tzw "kulkę" i zaczęłam płakać. Od tak. Bo mi się to przypomniało. On nie wiedziała co się dzieje więc dotknął mnie po kolanie to się na niego wydarlam by mnie zostawił i nie dotykal. Obrazu wiedział co jest bo ROZMAWIALISMY O TYM. Pomogl mi wstac jak tylko się troszeczkę uspokoilam. Położył mnie do lozka, przykryl kołdrą i ocieral moje łzy mowiac do mnie ze to nie wróci i z nim jestem bezpieczna. Tak naprawdę nasza przeszłość tak jak gwałt nie ma wpływu na nasz związek jeśli ktoś bardzo tego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda pytanie było do mężczyzn ale wypowiem się jako kobieta która doświadczyła czegoś podobnego i to w bardzo brutalnym wydaniu. Zbudowanie z kimś relacji po takim wydarzeniu jest bardzo trudne i ile wręcz nie niemożliwe. To ciągły strach, ucieczka, brak zaufania, brak wiary w ludzi. Na pewno taki związek nie jest do końca normalny z tego względu ze codzienne problemy z którymi stykają się pary stają się czymś zupełnie nieistotnym. Trudno myśleć o potrzebach i wymaganiach swojego mezczyzny jeżeli na pierwszym planie jest i już zawsze będzie ból i strach. Taka kobieta ciężko ma się dostosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam osobę która została zgwałcona przez matki brata ... Izabela Onisk niestety nie ułożyła sobie życia ,zmienia partnerów panna po 50  życia ,dwoje dzieci panną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×