Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka 1990

Co sądzicie o zawodzie dziennikarza

Polecane posty

co o nich myślicie? według mnie dziennikarz to pożyteczny zawód bo potrafi nasmrodzić danej firmie, politykowi, artyście oraz innemu urzędnikowi, dzięki temu na ujawnia prawdę a dziennikarskim obowiązkiem jest pokazywać prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dość już mamy w Polsce miernych pseudo dziennikarzy, którzy piszą o blogerkach modowych i szukają taniej sensacji, nei trzeba nam kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. dziennikarze zniszczyli Sawicką która rzekomo była uwiedziona przez agenta Tomka, powiem szczerze że jej się to należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej myślę o dziennikarstwie dzięki której niszczyłabym polityków, pracodawców którzy nie dają pensji pracownikom, nauczycielom i policjantom którzy są pedofilami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu w fakcie???? przecież mogę być równie dobrze rzecznikiem prasowym albo pracować w agencji reklamowej przy wymyślaniu haseł. Tylko np. nie wiem czy jako mgr dziennikarstwa mogę być np. dyrektorem urzędu pracy lub starostą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrzcie np. na Kubę Wojewódzkiego???? facet ma talent dziennikarski, umie rozmawiać z ludźmi, potrafi wbijać szpilkę a do tego jest zaradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy można być dobrym dziennikarzem mając z matury zero punktów za czytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z wypracowania miałam ponad 30 pkt, dokładnie 30,8.. a czytania ze zrozumieniem można się nauczyć. :) :) :) poza tym muszę się uczyć angielskiego oraz jeszcze dwóch dodatkowych języków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, bywają gorsze.... A Tak serio - fajna sprawa, że masz w sobie obywatelskiego ducha - takich dziennikarzy jest coraz mniej i stąd ta coraz powszechniejsza pogarda dla tego zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, bywają gorsze.... A Tak serio - fajna sprawa, że masz w sobie obywatelskiego ducha - takich dziennikarzy jest coraz mniej i stąd ta coraz powszechniejsza pogarda dla tego zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryta prawda
Oczywiście że mam! Zależy mi na tym zawodzie bo wydaje mi się że to bardzo poważne zajęcie i na pewno praca dziennikarza jest większym prestiżem niż praca w urzędzie np. skarbowym czy pracy. :) Ja tak się zastanawiałam czy powinnam iść w poniedziałek 23 na egzamin zawodowy technik organizacji usług gastronomicznych ale chyba dam sobie z tym spokój, tak samo myślałam by skończyć to policealne studium technik rachunkowości, potem rozpocząć technik administracji ale to zawody chyba nie dla mnie. Ja potrzebuje konkretnej pracy, która pozwoli mi walczyć ze złem a urzędnicy są skorumpowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×