Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż zmusza mnie do seksu a nikt nie chce mi pomóc

Polecane posty

Gość gość

Prosiłam ojca by mi pomógł, że mąż zmusza mnie do seksu, ojciec się wydarł na mnie że jestem taka jak moja matka, że ją też trzeba było zmuszać do małżeńskich obowiązków i kazał mi wracać do męża, powiedział mi że od tej pory jestem własnością mężczyzny. Ja mam już trójkę dzieci (jedno jest poza małżeńskie), mąż domaga się kolejnego dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty myślałaś że mąż wziął cie za żone po to żeby na ciebie patrzeć i trzepać kapucyna? Jak twój ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo, aż tak głupich kobiet nie ma, żeby nie słyszaly o antykoncepcji. Nie byłabym z kimś, kto mnie tak traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwałci Cię? czy domaga się swoich praw? Wyszłaś za mąż po to, aby legalnie stosunki seksualne uprawiać, z nich biorą się dzieci - nie wiedziałaś o tym? A już poważnie, decyzje podejmujecie wspólną, czas na poważną rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Zmuszanie do sexu jest gwaltem. Nawet w malzenstwie.Jest to zawarte w kodeksie karnym. Jestem pewna ze w twojej sytuacji wystepuje przemoc domowa. Kazde naruszenie twoich praw zglaszaj na niebieska karte. Ale lepiej zglosc w prokuraturze popelnienie przestepstwa. Jeden warunek. Nie mozesz wycofac aktu oskarzenia zeby byc wolna. Nie mozesz sie ugiac przed syndromem ofiary. BO ON SIE POPRAWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek dał Jasiowi 20 zł na urodziny. Mama obserwuje Jasia, wreszcie mówi: - Jasiu, podziękuj dziadziusiowi. - Ale jak? - Powiedz tak, jak ja mówię, gdy tatuś daje mi pieniążki. Jasiu zwraca się do dziadzia: - Czemu tak mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W supermarkecie mąż z żoną przechodzą obok stoiska z bielizną. Żona do męża widząc "stringi": - Kochanie, może kupiłbyś mi taką bieliznę? - Ależ skąd! d*pę masz jak kombajn i nie będzie to ładnie wyglądać! Wieczorem leżą razem w łóżku i mąż delikatnie sugeruje żonie, o co mu chodzi: - Może się troszkę popieścimy? No wiesz...? Żona: - Dla takiego jednego, małego kłosika nie będę kombajnu ur*******ć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10 wymysla te same bzdury nie tylko na tym watku.Tam szybko ja wymiksowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cygan36
Niestety ale dzisiejsze mężatki wychodzą z założenia że mąż ma głównie oddawać wypłatę,pozmywać,posprzątać i porozmawiać o pogodzie a o seksie nawet nie myśleć a potem płaczą że facet chce rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×