Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smuteczek x22

spotykam się z nim od niedawna a on pisze na PORTALU RANDKOWYM

Polecane posty

Gość smuteczek x22

sorka z gory za przekleństwa, ale jestem wściekła!!! poznaliśmy się kilka tygodni temu na jednym z portali randkowych. mega sobie przypasowaliśmy do gustu. jesteśmy razem. oboje po 20, on starszy. to naprawdę wyluzowany, ale i inteligentny facet. mówi, ze chce poważnego związku, chce się ustatkować. podobnie jak ja. ale czy to tylko nie jest pie**olenie? zdezaktywowałam swoje konto zaraz po tym jak go poznałam. kilka dni temu weszłam, bo chciałam zobaczyć jego konto... i co widzę? tam jest napisane z iloma kobietami dany facet wymienił wiadomości. przybyło ich kilka odkąd się znamy! wkurzyłam się i napisałam muz wyrzutami, że nie będzie ze mnie robił kretynki etc. on na to, że po prostu sobie tam pisze, że to nic złego, że to zwykli ludzie. ale k**wa chyba na tym portalu własnie poznał mnie do tego, by ze mna się związać? okej, wchodzę przed chwilą ponownie i co widzę? liczba jeszcze się zwiększyła! za nic wziął sobie moje zdanie! dziś u niego nocowałam pierwszy raz. w nocy nie doszło do zbliżenia seksualnego, ale do pieszczot i owszem. czuję się tak beznadziejnie... normalnie na co dzień sam inicjuje kontakt, dzwonie, pisze, gdy się ode mnie nie odwraca ani na chwilę, jego znajomych poznałam. K**WA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go sama widzisz, ze nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szuka dalej a Tobie mydli oczy, bo na portalach randkowych się szuka a nie rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek x22
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek x22
hej, dziś nie odzywamy się do siebie w ogóle. ja nie wiem... mowił wczoraj, że usunie, a tu dupa. wiem, ze był na fb, jednak nie usunął do tej pory tego profilu. dodatkowo, pisał sobie z jeszcze jedną od wczoraj :o może i jakieś też same do niego zagadują, ok, ale nie wierzę, że on w ogóle nie pisze sam z siebie! ani nie przeprosił, nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek x22
co uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boochaj28
że jesteś durna buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×