Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Panowie lubia komplementy

Polecane posty

Gość gość

Jesli tak, to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://fishki.pl/fishka,Warszawiak-Slazak-i-Kaszub-pojechali-na-wczasy-do-Egiptu,71880.html#iwa_item=6&iwa_img=1&iwa_hash=30506&iwa_block=below

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lubia faceci nie, przynajmniej ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno lubią. Mnie one osobiście śmieszą, a zwłaszcza te, które są nietrafione lub mają służyć jako manipulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie celowo ktoś komplementował i sprawdzał reakcję, było to widać.. owa kobieta myślała, że mi schlebia, ale ja taki łasy na pochlebstwa nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulchny, i w jaki sposob to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może na przykładzie Jeśli mi powiesz że jestem przystojny to to oczywiście miło się uśmiechnę ale ... . Natomiast jeżeli stwierdzisz że rozmawiając ze mną tracisz poczucie czasu to mnie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulchny, a jesli jednemu powiedzialam, ze jest najbardziej kompetentny z ludzi, ktorych znam (zaczerwienil sie, gdy to uslyszal - a ja taK mysle), on natomiast jakis czas pozniej powiedzial, ze jestem zdolniejsza od moich kolegow po fachu, to Twoim zdaniem wywarl na nim wrazenie moj komplement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć ale jeżeli chodziło o pracę to ja bym tego za komplement nie uznał tylko za pochwałę . Komplementy dla mnie to sprawa ciut bardziej wysublimowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musialabym powiedziec mu, ze rozmowa z nim jest niesamowita, uspokaja mnie, ze lubie z nim rozmawiac, a na to nie moge sobie pozwolic. nie jestesmy w takiej relacji, ktora by to usprawiedliwiala. On zreszta zdaje sobie sprawe z mojego przywiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Prawdziwe komplementy są potwierdzeniem prawdy. Pokazuję tą prawdę Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Pulchny, a to nie jest tak, ze gdyby to dzialalo w dwie strony, to bym od niego to uslyszala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie czy ja jestem w stanie rozwiązać czyjeś problemy sercowe ? Może on też chciałby Ci powiedzieć że w Twoich oczach widzi wszystkie gwiazdy południowych mórz tylko po prostu się boi .Odważ się powiedzieć mu to pierwsza a może się zdarzyć że coś z tego sklecicie czego Wam życzę . 🌼 A możliwe że wcale nie mam racji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj nie jestem zbyt lotna: nie mam racji odnosnie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz nie miec racji, ze on tez chcialby cos powiedziec a sie boi? No to trudno, zreszta on wie, ze - jak to on okreslil - obdarzylam go uczuciem, i na tym konczy sie, bo gdy ktos cos wie, robi z tego uzytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku mikuuu
Lubią. Zwłaszcza: "ale jesteś silny", "ale jesteś mądry". Im facet słabszy i głupszy, tym bardziej się cieszy z takiego komplementu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jutro, jak go zobacze podejde i powiem: o jaaaaki jestes silny... juz widze, jak sie cieszy z takiego komplementu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprosze go, zeby otworzyl butelke soku pomaranczowego i gdy juz to zrobi z przejeciem zakrzykne wszem i wobec oooooo jaki silny jestes, a jaki madry... wiedziales, w ktora strone nalezy krecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulchny, jestes tam jeszcze? a jak to jest z tym waszym sprawdzaniem: czy obchodzi was to, czy kobieta ma jakis pierscionek, cos innego na palcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maaala, slaba i glupia, bo w druga strone krecilam, i sie nie otwierala, bueeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do biżuterii to nie wiem bo ja jako dawno zaobrączkowany w głębsze relacje z innymi kobietami nie wchodzę . Co nie znaczy że unikam ich towarzystwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies to wszystko skomplikowane, a prawda taka, ze ja lubie z nim gadac. Najzwyczajniej w swiecie sprawia mi to przyjemnosc. czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×