Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwszy taniec

Polecane posty

Gość gość
chyba żartujesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by było wstyd tańczyć przy czymś takim pierwszy taniec. Rozumiem, że wesele rządzi sie swoimi prawami i piosenki typu disco często się pojawiają, ale proszę Cię... To jest pierwszy taniec! Powinno wybrać się jakiś utwór "z klasą", ale jak organizujecie wesele w jakiejś remizie, to chyba wpasowaliście się w klimat. Współczuję gustu muzycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle dziewczyn w zyciu miałem,lecz znikaly gdzies... Ja pierdziele....autorko to jest chyba jakiś zart z ta piosenka co??!! Jest tyle pięknym i polskich i zagranicznych piosenek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_06
Szczerze mówiąc tylko początek piosenki jest kiepski. A później facet śpiewa jak to kocha swoją wybrankę. Myślę , że nie jest to zła piosenka. Jest bardzo ładna. Ale czy nadaje się na pierwszy taniec ? Jeśli jest to jakaś Wasza pamiętne piosenka ja bym ją zostawiła ale jeśli ot tak ją wybrałaś ja na twoim miejscu szukałabym czegoś ''mocniejszego'', bardziej romantycznego, co was łączy. No chyba że twój przyszły mąż miał przed tobą wiele dziewczyn i jest tak jak w tej piosence. My z narzeczonym kierowaliśmy się właśnie tym co nas najbardziej łączy...po prostu coś wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jeśli to nie prowokacja;p to polecam Ci inną piosenkę (też klima DP) symptuastic : wystarczysz tylko ty, albo niebo bez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób SWÓJ Ślub
My mieliśmy miks kilku piosenek. Na początek walc angielski, potem disco samba, a potem rock'n'rool. Goście byli zaskoczeni i bardzo im się podobało, więc efekt bardzo pozytywny ;) Ale przede wszystkim radzimy dobierać utwory do których potraficie tańczyć :) Więcej porad n temat ślubu i wesele, w tym również tańca, u nas na blogu, zapraszamy: http://zrobswojslub.pl/pierwszy-taniec-dla-poczatkujacych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×