Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
twarda_sztuka

Gdzie kupujecie książki?

Polecane posty

zazwyczaj z drugiej ręki kupuję, bo nie chcę napędzać konsumpcjonizmu 😛

Zazwyczaj zamawiam przez internet rzadziej kupuje w sklepie. Za wypożyczaniem nie przepadam

to jest dobra opcja żeby chodzić do bibliotek ale niestety pisarze tez potrzebują z czegoś żyć i bez kupna książki to raczej średnio widzę dalszą przyszłość "przemysłu" pisarskiego ;/ 

antykwariaty, allegro, świat ksiazki ma często fajne promocje online

Edytowano przez tytka21

Na alle... najczęściej, teraz zamówiłam podręcznik S. Simblet (starsza pozycja, ale fajnie bo się udało)

• Like 1

Mam zaprzyjaźnioną księgarnię, prawdziwą, a nie moloch ze wszystkim. Lubię pochodzić, popatrzeć, poczytać. I korzystam z bibliotek 😃

• Like 1

Bonito, Gandalf, Tania Książka, czasem szarpnę się na Znak 😉

• Thanks 1

Gość Sayrine

Nie kolekcjonuję książek.Wypożyczam.

Zdecydowanie głównie kupuję, kocham swoją bogata biblioteczkę. Polecam szukać po allegro, olx, vinted, można trafić perełki. Z tanich księgarni polecam dedalusa i takczytam. Z bardzo, bardzo tanich księgarni najlepszą jest dadada.pl oraz oczytani.pl. Mam nadzieję, że życzę miłych zakupów 😉

• Like 1

Właśnie, czy na Vinted jest bezpiecznie kupować? Warto zajrzeć, czy są tam same young adult i Pawlikowska? 😁

Ja kupuję na allegro i buszuję w antykwariatach.  Można wyhaczyć dobre pozycje po przystępnych cenach.

Nie wypożyczam, bo ciężko mi się rozstać z każdym egzemplarzem to raz, a dwa, czasem pod wpływem chwili, mam ochotę wrócić do konkretnego tytułu, a ten zawsze jest dostępny  niezależnie od pory.

Kupowałam w taniej książce, w gandalfie, w empiku i czasem bezpośrednio ze sklepów różnych wydawnictw. póki co mam tyle nieprzeczytanych książek, że starczy mi ich na co najmniej pół roku, jeśli nie dłużej. A potem zacznę czytać wszystko od początku, bo już nie mam miejsca na nowe a starych  książek nie chcę się pozbywać. Poza tym trzeba oszczędzać.

czesc wam, mam ogromna prosbe, ta dziewczynka nie ma wiele czasu a kazde klikniecie to 10gr wsytarczy kliknac, nic wiecej dobryklik.pl/jagodkamichalak (dla was klikniecie dla niej 10gr by uzbierac na lek bez ktorego nie ma przyszlosci... mozna codzienndzie kliknac i dac jej szanse). uzbierala juz 6mln a zostalo... 2ml, tylko czasu niewiele...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się