Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy cos z tego jeszcze bedzie?

Polecane posty

Gość gość

Pisze bardziej po to zeby sie wyzalic niz uzyskac rade. Pare tygodni temu przez portal randkowy poznalam mezczyzne. Swietny facet, pisalismy do siebie bardzo dlugie maile, smsy non stop. Niezwykle dobrze nam sie rozmawialo, do tego czule slowka i takie tam. Nie rozpoczynalismy tematu uczuc, tylko tyle ze on mi mowil jak swietnie ze mnie poznal, ze dzieki mnie znowu sie usmiecha, ze wszystko mu sie zaczelo ukladac. Spotkalismy sie w zeszlym tygodniu na kawe. Bylo naprawde niesamowicie, oczywiscie oboje mielismy treme ale on wprost rak nie mogl ode mnie oderwac. Dotykal mnie po wlosach, po ramieniu. Tak dobrze nam sie ze soba bylo/rozmawialo ze nie chcielismy sie rozstac. I od razu zaplanowalismy nastepne spotkanie, na nastepny dzien. Juz wtedy na tym spotkaniu on byl chory a potem rozchorowal sie jeszcze bardziej, goraczka i takie tam. Sama radzilam mu zeby zostal w domu i przelozyl spotkanie. Ale dalej wszystko bylo ok. Do wczoraj Powiedzial ze jego ex sie odezwala jak dowiedziala sie ze jest chory. Ze on cos dalej do niej czuje ale razem nie beda. Ale zebysmy tez sobie zrobili przerwe. Napisal ze w tej chwili nie moze zaoferowac mi 100% swojego serca. A ja na to glupia zeby jednak dal nam szanse, bo moze z czasem przy mnie zapomni. Ze chce go takim jakim jest.I ze dam mu czas, ze nie bede dzwonic i pisac tylko zeby on sobie wszystko przemyslal i sam sie do mnie odezwal. A on mi na to "dzieki". Juz wczoraj zablokowal mnie na fb. Chyba nie zostaje nic tylko zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak to czytam to widze ze raczej nie. Klapki z oczu trzeba sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś kompletne ZERO, że tęskni za ex to rozumiem ale żeby dziewczynę po chamsku blokować na fejsie, zachowanie 12 latka :D olej tego doopka. Mnie sie wydaje że się z wyglądu nie spodobałaś *****czowi i dlatego ściemnia, on pewnie szuka modelki. Niestety walenie\ konia przed po\rnusami bardzo niszczy psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz. Tym blokowaniem na fb strasznie mnie zdziwil, nie spodziewalabym sie tego. A co do wygladu to mowil ze bardzo mu sie podobam. I to on nalegal na nastepne spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zablokował na fb? Hahaha dobre :D Z niego to jeszcze jest duże dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma ponad 30 lat. I tak mi sie wydaje ze zablokowal. Ja sama nie dodalam go do znajomych a teraz juz nie moge go nawet wyszukac ze swojego konta. Z innego nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z checia bym do niego teraz napisala i powiedziala ze wiem ze mnie zablokowal na fb. i ze to dziecinne. cokolwiek byle mi odpisal. no cholera trzeba jednak troche klasy zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad 30lat? samotny 30paro latek? daj sobie spokoj dziewczyno, wiekszość takich 30parolatkow ma coś z psychiką, ci porządni to w jego wieku już dawno mają żony, dzieci. Z nim cos nie tak i to od razu widać. Nie ruszaj gowna bo smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos jeszcze sie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerabiałam identyczną sytuację. Pół roku temu. NIc już raczej nie bedzie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Pewnie jak sie odezwie i zapytasz dlaczego cie zablokował to powie ci że nie chciał cie ranić.. bzdura :) Sam nie wie czego chce, być może jest nie stabilny emocjonalnie bo takie zachowania nie są normalne. Po co blokować nowo poznaną dziewczyne ? A co będzie później gdyby z tobą był ? Też mu może coś odbije ? To takie spekulacje. Tak wcale być nie musi ale może. Z czasem może sie ujawnią prawdziwe motywy czemu cie tak potraktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba macie racje. Napisal mi wlasnie ze za mna teskni i chcialby mnie poznac wczesniej. Niestabilny to on jest. Teraz potrzebuje wiekszego mlotka zeby go sobie wybic z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×