Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo mi szkoda mojej przyjaciółki.

Polecane posty

Gość gość

Ojczym mojej przyjaciółki jest chirurgiem plastycznym. Pracuje po za swoją kiliniką w jeszcze dwóch innych. Byłam raz u niej w domu. Bardzo ładny i luksusowy było widać. Planowałyśmy iść na zakupy, akurat jej ojczym był w domu. Przyjaciółka poszła do niego i po imieniu powiedziała mu, że idziemy na zakupy i zapytała czy dałby jej trochę pieniążków. Facet wyjął portfel i dał jej 1500zł i jeszcze się pytał czy jej to wystarczy bo nie ma więcej gotówki przy sobie! Jeszcze kazał jej przy mnie dać sobie buziaka w policzek. Szok! Jak ja to widziałam to myślałam, że padnę! Zdziwiło mnie to, że ona mówi do niego na Ty i że on dał jej tyle pieniędzy na zakupy w Sephorze gdzie ona kupiła sobie za tę kwotę tylko perfumy Dior i krem z Chanel. Nie zazdroszczę. Dziewczyna nie ma rodziców, a ten pan nie traktuje jej jak swojej córki. Szkoda mi przyjaciółki bo z tego co mi opowiada to trochę jest samotna i zagubiona przez co często smutki wynagradza sobie drogimi zakupami. Czasem mi aię żaliła, że w urodziny była sama w pustym domu i nikt nie miał z nią czasu spędzić bo on był zajęty pracą albo w święta sama musi wszystko przygotować i właściwie to tylko z tym facetem razem zjedzą Wigilię. Nie ma tam takiej milosci i rodzinnej atmosfery. Wydaje mi się, że ten mężczyzna uważa, że pieniądze wszystko załatwiają. Szkoda mi przyjaciółki, a może on ją wykorzystuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało z jej rodzicami? Dlaczego wychowuje ją ojczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej biologiczni rodzice nie żyją. Jej ojciec chorował i zmarł jak on była bardzo mała. Jej mama pózniej poznała tego faceta i byli razem ale miała nieszczęśliwy wypadek no i przyjaciółka została sama z tym człowiekiem jak miała 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro chciałbym bardzo chętnie poznać twoją przyjaciółke jest taka biedna szkoda mi jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to moja przyjaciółka ma już mimo swojego młodego wieku implanty w piersiach, które były prezentem od niego. Wcale by mnie nie zdziwiło jak by on ją do tego nakłonił. Dziwię się, że w ogóle zgodził się ją operować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×