Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość567457fvfs5

Chcę zrobić mężowi taką niespodziankę, czy to dobry pomysł czy odpuścić?

Polecane posty

Gość gość567457fvfs5

Mamy 5 rocznicę za 2 tygodnie. Chciałam z tej okazji zrobić coś dla niego. On lubi jakieś zmiany itd, ma teraz nieciekawą sytuację w pracy i chciałabym zrobić coś, żeby się poczuł lepiej, trochę hmm adrenaliny? Mam zamiar te dni poświęcić na stracenie oponki na brzuchu- nie jest duża, ale widoczna. Plus chcę drastycznie zmienić kolor włosów... Spodoba mu się? Faceci chcielibyscie taka niespodzianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie wypowie? MOze ktoras robila taka metamorfoze? jak mezowie zareagfowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja robię takie, akcja, ale głównie dla siebie.Pomyśl, chciałbyś,aby twój maż schudł i zmienił linię zarostu i twierdził,że to twój prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciągu 2 tygodni nie zgubisz oponki na brzuchu :D a we włosach masz czuć się ty dobrze, dla mojego męża nie jest żadną przyjemnością jak idę do fryzjera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł beznadziejny, zmień kolor włosów jak chcesz i oponę zredukuj, ale pomyśl o prezencie też dla męża.Zobaczy ,ze się odstawiłaś, pomyśli,że teraz coś dostanie, a ty co powiesz, że to już wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniam często kolor włosów, nie zauważyłam, aby mój maż się tym specjalnie jarał i traktował to wybitnie osobiście.Owszem powie,zebardzo ładnie wyglądam,ale nie odbiera tego osbiście. Twój prezent to równei dobrze, mozńa sprowadzić, do tego,że się porządnie umyjesz, bardzo slaby pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu zorganizowałabym wypad gdzieś na weekend, do jakiegoś spa, czy gdzieś na wieś jeżeli mieszkacie w mieście. Tak abyście byli tylko we dwoje, w jakieś fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ja to ma być dla niego?To się trochę ogarniesz, zrobisz dla siebie, co twój maż z tego będzie miał za radochę?Znaczy miało być, ze nową żonę? Po 2 tygodniach opony nawet nie zauważy, a sam kolor włosów to żadna metamorfoza, nie będziesz miałą takiego efektu jak w tv, pomysł chybiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zrobić taką niespodziankę, przy okazji, ale nie jako gwóźdź programu. Ośmieszysz się tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na 4 rocznice mojego zwiazku zorganizowałam dla mnie i dla mojego partnera lot balonem(trochę mnie to kosztowało) nad Krakowem:) Widoki bezcenne, no i mina mojego ukochanego też, wieczorem mi się oświadczył:) Ot niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja pierniczę :O po prostu zadbaj o siebie na codzień a nie w ramach prezentu. co to ma być ? to może niech mąż zapuśc***azury u stóp i na twoje urodziny obetnie, ale będziesz mieć prezent i ta adrenalina :O:O:O pewnie ci szkoda kasy na męża bo wolisz na siebie wydać zafunduj mu jakis lot balonem czy rajd samochodem terenowym czy coś takiego. Jezu jaka żenada :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie czy pomyśleliście o tym że może tą parę nie stać na odwiedziny u fryzjera i kosmetyczki co miesiąć a już wogóle na jakiś rajd czy lot Balonem,niestety ale z własnego doświadczenia wiem że czasami człowiek musi sobie odmówić żeby starczyło na rzeczy ważniejsze.I właśnie uważam to za fajny pomysł jeżeli chodzi o taką parę gdzie grosz do grosza się liczy ,sama wypróbowałam i był naprawdę fajny romantyczny wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×