Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

fotobudka czy warto pomóżcie !!!

Polecane posty

Kosztuje:) ale naprawdę warto.Powstają ciekawe,pamiątkowe fotki.Należy pomysłowo korzystać z gadżetów,które są częścią fotobudki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotobudka jest obecnie jednym z bardziej popularnych rozwiązań, więc nie jest to taki zły pomysł... Osobiście jednak nie jestem jej wielbicielka- widziałam wesela, na których rzeczywiscie zdominowała uroczystość. Moim zdaniem o wiele lepszym pomysłem byłaby oryginalna atrakcja, która pomoże podkreślić tą okazje i jednocześnie zapewni gościom trochę rozrywki... Jeśli nie masz własnych pomysłów, myślę, że https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ może cie zainspirować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, uważam, że warto. Najpierw widziałam u koleżanki a potem sama zamawiałam. Mogę polecic www.fotobudkanawesele.com. Profesjonalnie, miło i dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto. Nie jest to może tania zabawa, ale bardzo fajna. Była taka budka u znajomych na weselu i miała ogromne wzięcie. Świetna sprawa. Tutaj można wynająć fajną budkę: http://www.fotopsoty.com.pl/ Polecam takie rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przyszłym roku biorę ślub i razem z narzeczonym postanowiliśmy że zrobimy 2 lub 3 zabawy/konkursy dla gości prowadzoną przez zespół muzyczny. Chcemy aby zabawy były wesołe ale nie chcemy żadnych chamskich lub sprośnych zabaw. Inne atrakcje odwróciłyby uwagę gości od zabawy oraz zabierze dużo czasu na weselu. Oczywiście każda atrakcja to dodatkowy spory koszt w zależności co sobie zażyczysz. Z fotobudki część gości nawet z tego nie skorzysta bo będą za bardzo pijani a starszych będzie trzeba zachęcać lub tłumaczyć. Nie każdy lubi się tak wygłupiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam tą fotobudkę https://fotobudek.pl/ w godzinach 20-22, po kolacji, a przed tortem :P Nie martw się, wszyscy nie będą mogli na raz robić sobie zdjęć, a jak dj puści dobrą nutę to wszyscy pobiegną na parkiet! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie foto-budka to fajna atrakcja i zabawa dla gości. Nie ma nad czym się zastanawiać. Polecam foto-budkę Zespołu Shaker Band naprawdę daje mnóstwo uśmiechu i świetnej zabawy. Serdecznie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że Warto skorzystać z fotobudki. Polecam fotobudkę Crazy Time, pełen profesjonalizm, mnóstwo gadżetów i konkurencyjna cena. Co ważne jest możliwość - bez podniesienia ceny- aby były do wyboru dwa szablony zdjęć. Nie wiem czy mają stronę ale na pewno mają fun page, w razie czego tel to 694 368 444.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że foto-budka dziś na weselu to jest super atrakcja najlepiej postawić, ją w godz 21-22 to goście jeszcze nie będą mocno wstawieni, a skorzy już do zdjęć. Serdecznie polecam foto-budkę shakerband

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej warto, to jest naprawdę rewelacyjna pamiątka i oczywiście świetna zabawa i kupa śmiechu :D I nie musi to być jakaś bardzo droga opcja - polecam sprawdzić foto-budkę eventteam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób z krakowa, małopolski ale chyba też Ślaska z tego co pamiętam, polecam https://www.partymax.pl/ - najlepsza fotobudka! Pojawili się już na kilku naszych imprezach, i nie dość, ze ceny mają bardzo dobre, to profesjonalizm na każdym kroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając ten spam u góry. Jak na weselu jest dużo młodych ludzi, to taka budka się opłaci. Jak wesele dla ciotek i wujków, to nikt takiej budki nie bëdzie ruszał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że warto! nie ma nad czym się zastanawiać :) Super fotobudki znajdziesz na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że warto nie zastanawiaj się nawet ja z całą odpowiedzialnością i przekonaniem, że będziesz zadowolona jak i goście, poleca, fotobudkę Shaker Band. Jest naprawdę wysokiej klasy dużo gadżetów na urozmaicenie zdjęć . Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto. Jest to urozmaicenie na weselu zawsze dla gości to coś innego Zespół Shakerband ma rewelacyjną fotobudkę spełniającą każde oczekiwanie ponieważ mają dużo stroi i innych gadżetów na przebranie. Serdecznie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto! Świetna zabawa! Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstryPstryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto! Świetna zabawa! Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto. Wcale nie odwróci to uwagi gości. W danym momencie tylko kilka - kilkanaście osób będzie robić zdjęcia a reszta będzie się bawić. Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach wśród młodszych i starszych. Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie mieć bardzo dobre zdjęcia , fachową obsługę, mnóstwo gadżetów a to wszystko w przystepnej cenie to polecam fotobudkę crazy Time. To strzał w przysłowiową 10. www.crazytime.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to rewelacyjna zabawa dla gości i wspaniała pamiątka dla Młodych. Byłam na weselu gdzie była foto-budka Shakerband tam też grali oni Mają dużo gadżetów do przebrania i pomimo tego, że grali to foto-budka była obsługiwana sprawnie nie zawiedli na niczym serdecznie polecam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynce robiła zdjęcia na ślubie pani Iana Piskivets. Zdjęcia bardzo profesjonalne, wyważone, bardzo ładne kadry. Cena też niezła: http://www.iana-photo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, warto - jak najbardziej. Jeżeli jesteś z okolic warszawy to na pewno fotobudka event team. Są bardzo profesjonalnie, przyjeżdżają na umówioną godzinę, rozkładają się, a płacisz tylko za czas w którym ludzie robią zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto warto Polecam foto-budkę Shaker-band jest rewelacyjna goście mają ubaw po pachy, wspomnienia pozostają na długo . Jakość zdjęć jest extra . Naprawdę rewelacja polecam foto budkę shaker band 100% satysfakcji i udanej zabawy. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola456
Zdecydowanie polecam pamiątka zarówno dla was jak i gości. My korzystaliśmy z https://pikibudka.pl i polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że warto i to jak najbardziej. Sam ostatni byłem na dwóch weselach, gdzie na jednym właśnie było te urządzenie. Otóż po tym powstał świetny album a co ważne do niej wchodzili zarówno osoby młode jak i starsze. A więc jeżeli ktoś zastanawia się nad tym czy wypożyczyć fotobudkę http://www.wabos.pl/ to jak najbardziej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubie fotobudek ani to zabawne ani to potrzebne. Na co komu zdjecia w goralskim kapeluszu czy inne bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×