Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pranie recznikow

Polecane posty

Gość gość

Witam, moze ktos wie co zrobic, aby reczniki po upraniu byly miekke i puchate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiem że nie mam pojęcia......mam 4 komplety takich samych recznikow , piore zawsze w tym samym płynie i proszku i raz są szorstkie a raz puchate...O co w tym chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm...dziwne. Podobno trzeba je plukac w occie, ale nie wiem w jakim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to zależy od płynu do płukania? Ja słyszałam, że warto troszkę dodawać także do prania, no a do płukania to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym rzecz, ze na stronach o poradach pisza, ze w ogole nie powinno sie dodawac do recznikow plynow do plukania, bo sklejaka petelki. I recznik robi sie sztywny. Ze zamiast plynu do plukania trzeba dodawac ocet. Czy ktoras z was tak juz kiedys robila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja prałam ręczniki dodając ocet i świetnie się sprawdził - były puszyste i doskonale chłonęły wodę. Zapach całkowicie wyparował, pachniały proszkiem. Poza tym, ocet sprawia, że ręczniki nie farbują. Płyny do płukania w przypadku ręczników zmniejszają ich chłonność, bo tworzą barierę dla wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się - do płukania ręczników nie należy dodawać płynu do płukania, bo nie będą chłonęły wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprasujcie beda miekkie, a ten ocet to do pralki lałyscie do pojemnika na płyn czy rozcieńczony z woda czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni$ia

Polecam zakup suszarki bębnowej

rozwiaze to wasze problemy z ręcznikami i nie tylko

nawet najstarszy ręcznik zrobi się ponownie miękki i to bez użycia płynu do płukania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna

Nie prac w temp wiekszej niz 60 stp., no i to zalezy od twardosci wody i jakosci recznika. Wiadomo inaczej wygladaje te za 30zl i te 4 razy drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałam to trzeba prać w odpowiedniej temperaturze. Jednak niestety u mnie też się to nie sprawdza i ręczniki są twarde. Nie dodaję płynu do płukania, bo słyszałam, że się nie powinno dodawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×