Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyźni nie lubią silnych wyrazistych kobiet

Polecane posty

Gość gość

które pokazują swoją niezależną naturę. Jeśli do tego dochodzi duża inteligencja połączona z ciekawością świata i ambicją, to tym gorzej. Takie kobiety mogą być co najwyżej koleżankami, z którymi można wymienić poglądy. Taka przykra refleksja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta silna i wyrazista to facet z cipką czyli coś dla zboczeńców a nie dla mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra na domine dla masochistow. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma rację. Mężczyzn drażnią kobiety, które są odważniejsze od nich i nie boją się wyrażać siebie. Wiem to z własnej autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trans :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiem to z własnej autopsji. " nie martw się jak PiS dojdzie do władzy to Kościół będzie leczył takie na koszt NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki trans? Mówimy sobie o kimś innym: indywidualistce o silnej psychice i dużych ambicji, wiernej swoim przekonaniom, która ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cechy męskie u kobiety są czymś obleśnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ciebie będzie leczył... Kolejny sfrustrowany koleś, któremu przeszkadza, że kobieta nie chce być w cieniu mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellfire
Zgadzam się z wnioskiem wyciągniętym przez autorkę. Faceci to idioci, całe szczęście, że mnie to nigdy nie będzie dotyczyć i nie będę z takim w związku. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam może bym chciała być z kimś, ale przyznam, że ciężko mi znaleźć faceta, któremu odpowiadałoby to, że jestem indywidualistką. Tymczasem nie zamierzam się zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś Indywidualistką, czy EGOISTKĄ smiech.gif ? xxx jak sadzę rozróżniasz znaczenie słów, egoizm i indywidualizm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę egoizmu jest we mnie, przyznaję. Jednak potrafię być też otwarta na uczucia i problemy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>jak sadzę rozróżniasz znaczenie słów, egoizm i indywidualizm???<<< Ja rozróżniam :D . Ale dane mi było poznać kobiety, dla których te słowa, były ściśle powiązane :( . x Tak samo, jak dla niektórych pań, samorozwój oznacza totalny egoizm, powiązany z narcyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dno! XXI wiek, młodzi ludzie a podejście do kobiet jak w średniowieczu! tylko gonić ją do roboty i poniżać - a jak dziewczyna chce się z tego polskokatolickiego bagna wyrwać to od razu dostaję łatę psychicznie chorej egoistki - dno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZenonX
Jeśli niezależna natura objawia się np. we flirtowaniu z innymi, inteligencja w dokazywaniu, ciekawość świata sprowadza się do poznawania nowych ludzi a ambicja do walki o wyższe stanowisko to zgadzam się. Zgadzam się w stu procentach. Bo to nie żadna siła tylko strach. Strach przed starością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>dostaję łatę psychicznie chorej egoistki<<< Odnoszę wrażenie, że sama ją sobie przyczepiasz :( . W innych postach nie przeczytałem czegoś takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kobiety jak kazda inna chca silniejszego od siebie i bardziej wyrazistego faceta a slabszych nie akceptuja dlatego sa same. Kobieta zuka zawsze lepszego od siebie faceta i nidy nie spojrzy w dol. T nie milosc nimi keruju tylko zimna kalkulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczesna kobieta to wyedukowana kobieta.Często bardziej niż jej partner.Jest ambitna.Realizuje się zawodowo.Potrafi godzić domowe obowiązki z zawodowymi,oczywiście przy współudziale partnera.Związki powinny być partnerskie.Kobieta często zarabia więcej od partnera.... Jeśli do tego dodać,że jest to urodziwa kobieta,niestety rodzi to frustracje partnera..Taki rzuca kłody kobiecie pod nogi.Jest zazdrosny.Nienawidzi jej..A szkoda,ze nie potrafi być partnerem lecz zazdrosnym dupkiem.Nie radzi sobie.Rozgląda się na boki,dowartościowuje się kosztem jakieś dupodajki.Często prowadzi podwójne życie.Prowadzi hulaszczy tryb życia.Coraz więcej związków rozpada się,bo facet nie może pogodzić się,że ONA jest lepsza od niego.A kiedy ona potrafi zarobić więcej od niego i poprawić warunki życia,to już przegięcie. Panowie,to nie Średniowiecze.Weźcie się za siebie,dorównajcie kroku silnym kobietom.A jest ich coraz więcej z każdym rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzw. kobieta mocna to zbok z biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta ma być kobieca a nie cyborgiem bez uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dorównajcie kroku silnym kobietom.A jest ich coraz więcej z każdym rokiem. " na szczęście szybko wyginą z braku potencjału rozrodczego szczególnie jeśli kościł zamknie banki spermy i zakaże in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta silna musi być inseminowana jak jakaś krowa albo owieczka czyli sztucznie lub z pomocą samca rozpłodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz ambitną córkę,która stawia na edukację i realizację zawodową,to zmienisz zdanie zboczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta silna czuje się kobieta przy facecie na poziomie taki kocha i pomaga jej w realizowaniu się jest dumny,ze ma taką przy boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,odezwały się matoły,które nie radzą sobie z życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta40
Ktoś tu bardzoo dobrze napisał. Kobiety nawet te które lepiej zarabiają lub mają stanowiska zawsze szukają faceta półka wyżej niż one same:) Nawet w dzisiejszych czasach istnieje bowiem mocno zakodowany w podświadomości kobiet fakt że to mężczyzna podnosi ich statut społeczny , po przykrywką partnerstwa:P Dlatego większosc pomimo tego że ma wysoki statut społeczny i jest niezalezna nadal upatruje w facecie kogoś kto ma ten statut utrzymać:P Tak wysoko postwiona poprzeczka odstrasza męzczyzn. Oni nie chcą ba uważam że nawet nie muszą temu sprostać, bo niby po co?? Wyluzujcie kobietki bo w moim otoczeniu cała masa fajnych niezleżnych i inteligentnych kobiet, ale bardzo samotnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetom nie przeszkadza silniejsza od nich kobieta to kobietomrzeszkadza slabszy w jej oczach facet. Kobieta kierowca w zwiazku to nie przeszkadza facetom tylko kobietom, kobieta lepiej zarabiajaca facetom to nie przeszkadza tylko kobietom itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj głupie wy głupie mężczyzn drażnią kobiety BRZYDKIE które się NARZUCAJĄ jak im się narzuca PIĘKNA to są wniebowzięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×