Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Reklama swojej firmy

Polecane posty

Warto również wybrać się na targi reklamowe. Na takich targach dobrze jest wyrożnić swoje stanowisko

przygotowac ciekawy projekt stanowiska firmowego

przygotować dla klientów gadżety reklamowe

jak również zaoferować dobre promocje i zastanowić się nad tym w jaki sposob możemy przekonać potencjalnego klienta do skorzystania z naszych usług

http://www.alejahandlowa.pl/uslugi/jak-wyroznic-sie-z-tlumu-nietypowe-stoiska-targowe

Na stronie jest opisane w jaki sposob mozna wyróżnić stanowiska firmowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Banery reklamowe , to świetna reklama firmy. Muszą być dobrej jakości jak z Estilabu , a tam jeszcze ceny dobre, więc może pomyśl, żeby u nich takie coś załatwić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta

Świetną reklamą dla firmy są ulotki reklamowe. Moja firma przeżywała kryzys w ubiegłym roku. Po skorzystaniu z usługi roznoszenia  ulotek firmy F.H.U. Rocks moja firma zyskała rozgłos. Dzięki temu zwiększyła się liczba zleceń. Teraz zastanawiam się nad zatrudnieniem kolejnych pracowników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adarek

Reklamy LED są teraz na topie http://www.artbayprestige.pl/reklamy-ledowe-w-mojej-firmie/ bardzo fajnie się u mnie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Dobra reklama to podstawa. Sam w tamtym roku w Nadarzynie na remadaysach znalazłem firmę ktora się tym zajmuje. W lutym znowu jadę na te targi, bo chce zobaczyć co nowego w reklamie się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kontrowersyjnych reklam to przepadam za takimi, zwłaszcza jeśli są z przymrużeniem oka. Podobają mi się te kampanie co wrzuciła Missb.. Z takiej ciekawej kontrowersyjnej reklamy to znany fotograf David La Chapelle robił zdjęcia reklamowe jakiejś kawy i ujął to w dość erotyczno-kontrowersyjny sposób (jak wszystkie jego zdjęcia w sumie 😄 ), mianowicie modelki miały na twarzach lateksowe maski nawiązujące do sado maso, z otworami na oczy i usta a na językach trzymały miniaturowe filiżanki. Miało to nawiązać do tego że kawa jest

Obecnie poza tym bardzo duże znaczenie ma reklama internetowa. Mogę tutaj polecić agencję do działań na portalach społecznościowych:

https://prograffing.pl/social-media/

Szczególnie reklama na facebooku. Coraz wiecej osób wchodzi w koncu na ten portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice mają mały lokalny biznes i u nas dobrze sprawdzają się gadżety reklamowe. Ale wiadomo nie byle jakie, bo teraz wszystko musi być ekologiczne. A więc zaczęliśmy takie zamawiać z taniegadzety.pl Nie kosztują dużo, a ludzie wiedzą, że zawsze dorzucimy im długopis, torbe na zakupy czy jo-jo dla dzieciaka. Na wszystkim jest nasze wyraźne logo, więc coraz więcej ludzi się o nas dowiaduje - cel osiągnięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam na pewno skupić się na reklamie w sieci. Obecnie coraz więcej osob szuka usług własnie przez internet tak więc taka reklama jest w stanie przynieść najlepsze rezultaty. Dobrze jest na pewno reklamować na wielu kanałach
facebook
twitter
instagram
Dzieki temu będziecie w stanie dotrzeć do wielu osób. Jeśli nie ogarniacie tematu, polecam kontakt z shineonagency. Mają w tym duże doświadczenie.

Polecam kontakt z tą agencja https://shineonagency.pl/media-spolecznosciowe/ Powinni ogarnąć te procesy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszystko zależy od tego, jaki mamy czas i miejsce. W każdym 5-leciu tak naprawdę wszystko się tak zmienia, że to, co było dobre 5 lat temu, dzisiaj może być nieskuteczne. Reklama to temat rzeka. Obecnie ważny jest Content Marketing i oczywiście pozycjonowanie. Jeśli masz budżet, to oczywiście social media. Facebook czy Instagram, to produkty dla firm, które mają pieniądze, aby zapłacić za reklamę. Podobnie, jak w przypadku Google AdWords. W zasadzie to działa podobnie, tylko trafiasz na social media do innych grup odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zacząć na pewno od od audytu i określenia klienta (persony) + opracowania dla niego strategii - gdzie jest, co lubi, czego szuka i jak do niego mówić. Każda dobra firma robi takie rzeczy - są to podstawy do zaczęcia działań reklamowych. A potem media społecznościowe - działania w różnych zakresach w zależności od Twojego budżetu i ilości pracy, którą chcesz pozostawić sobie. Polecam porozmawiac z firmami, zapytać się o wycenę - wyceny nie są płatne, nic Ci nie szkodzi.

Od siebie polecam kontakt z agencją zajmującą się content marketingiem:

https://kohai.pl/oferta/content-marketing/

Powinni poprowadzić dobre działania w mediach społecznościowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×