Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Raja18

Jaka karma najlepsza dla psa z alergią pokarmową?

Polecane posty

Gość Karrollka
Zdecydowanie karma Bozita, długo szukaliśmy, sprawdzaliśmy, smakowaliśmy i w końcu wybór padł na tą karmę. A jest na pewno dobra, ma super skład, jest w pełni pełnowartościowa i bezpieczna dla psiaka

Gość gość
Moj pies byl uczulony na wszystkie mozliwe karmy ( bo jednak zawierają konserwanty, nie ma cudów. Sama sie drapię jesli zjem cokolwiek z puszki albo przetworzaona żywność), Pzreszlam na gotowanie -indyk+jarzyny ( gl. marchewka)+ryz. Przestal sie drapać, siersc idealna.

Gość Annnkanna
Ale na gotowanie dla psa też musisz miec czas i ja nie do końca uważam, że to dobry pomysł. Ja stawiam na pełnowartościową karmę Bozita i w tym przypadku mam pewność że skład jest odpowiedni, bezpieczny, bez sztucznych dodatków itp.

Gość gość
Tez długo szukałam dobrej karmy . Te marketów się nie sprawdziły . Weterynarz polecił nam ta z firmy BOZITA i jak ręka odjął :) . Do tego ma fajny skład i zapobiega nadwadze .

Gość Annnkana
Mój też lubi, a kupuje tylko Bozitę ze względu na to że jest pozbawiona zbóż, a zawiera kwasy Omega 3 i 6, a poza tym jest bogata w świeżo przyrządzonego łosia, co psiakowi chyba najbardziej smakuje

Gość 111monia111
Ale konkretnie na jaki składnik ma alergie?? Bo to ważne... Wątpię, żeby był uczulony na wszystko. Mój np. ma alergię na zboża więc zamawiam mu bezbożową Bozitę. Jest delikatna i bez żadnej chemii i teraz moja Dori się nią zajada i nic jej nie dolega

Gość gość
U nas sprawdziła się Bozita . Łupież i czerwone uszka zniknęły :) a sierść jest piękna i lśniąca .

Gość Annnkanna
Bozita to bardzo dobrej jakości karma, bez zbożowa to przede wszystkim. Skład naprawde ok. w końcu szwedzka jakość:)

Gość Annnkanna
U nas podobnie. Odkąd zmieniłam karmę i minął ten czas wprowadzania nowej, to jest poprawa, psiak ma więcej energii tak mi się wydaje, sierść jest lśniąca, delikatniejsza i z wypróżnianiem ok.

Gość Kasia

Mam owczarka niemieckiego długowłosego z alergią ( lizanie i gryzienie łapek, drapanie, problemy z uszami). Święty spokój nastąpił po zmianie karmy na orijen 6 fish ( polecona przez weterynarza). Karma jest droga -300 zł w górę za 11,kg- trzeba się trochę naszukać w sieci, ale za to przede wszystkim  pies nie cierpi i skończyły się wycieczki do lekarza.

Gość Aleksa

Ja tez od miesiąca testuje bozite dla mojego alergika z wszego polecenia i jest ok . Alergia zniknęła .

Gość agacia

karmy z bozity jest świetna,  nie zawieraja antybiotyków, GMO, soi, cukru, sztucznych dodatków, barwników u mnie gosci juz od dawna, psy bardzo chetnie ja zjada i nie maja zadnych problemow trawiennych :)

Akurat siostry beagle ma alergię pokarmową, strasznie cierpiał, zanim siostra się zorientowała o co chodzi. Ja , ze względu, że znam już karmy Bozity poleciłam jej właśnie karmę dedykowaną dla alergików i całe szczęście wszystkie problemy się skończyły!

Gość Gość

Jaką karmę polecacie dla psa, który jest uczulony na kukurydzę, ryż, pszenicę, ziemniaki, soja, groch ? Pozdrawiam

Gość gość

spróbuj karmę z serii Bozita Roubur Sensitive, te karmy ogólnie nie powinny uczulać, bo nie mają w sobie nic sztucznego, ale te są stworzone specjalnie na takie dolegliwości

Gość Annkana

ta akurat karme z bozity bardzo polecam, delikatna o pewnym składzie, bezpieczna dla zdrowia pupila. Warto poszukać w necie, można czesto kupic ja w dobrej cenie

Gość Beattka8

Też Bozita u nas, od jakiegos czasu juz kupujemy i tylko od czasu do czasu smaki mieszamy, ale wszystko jest ok ze zdrowiem wiec o zmianie nie myslimy.

Gość Elena
Dnia 9.08.2019 o 12:57, Gość Beattka8 napisał:

Też Bozita u nas, od jakiegos czasu juz kupujemy i tylko od czasu do czasu smaki mieszamy, ale wszystko jest ok ze zdrowiem wiec o zmianie nie myslimy.

Kupijecie karmę sucha i mokra ? Jaka się lepiej sprawdza ?

Gość gość

również polecam karmy Bozita, szczególnie seria Robur przypadła naszej suczce do gustu

Gość matyldaa

My dajemy karme bez drobiu bo akurat na niego jest pies uczulony z 1st Choice, to bardzo dobre, kanadyjskie karmy. Ta jest z jagnięciną i rybą, wysokomięsna  www.1stchoice.com.pl

Gość gość

goraco polecam bozite, maja swietne karmy dla psiakow z problemami !

Gość Annkana

Nasz nie może zjadać wszelkiego rodzaju zbóż, ma swoje ulubione smaki z Bozity i zdecydowanie ta z reniferem i kurczakiem najbardziej smakuje.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować