Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moda

Polecane posty

Gość gość

wiem że ten wątek pewnie już gdzieś tam jest, ale chciałam do odświeżyc:) gdzie najczęściej robicie ciuchowe zakupy? jakie fajne sklepy można znaleźc w sieci, żeby ceny nie były wygórowane? poddajcei pomysły, mogą byc też blogi z fajnymi stylizacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro albo jakieś sklepy internetowe w stylu lilumoda. styl mają fajny tego co dobierają do sklepu . ewentualnie jakieś zagraniczne serwisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside jest duży wybór fajnych ciuchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, ale nachalna reklama w kilku topików. Myślisz cymbalico, że ktoś się na to nabierze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zakupów odzieży w sklepach internetowych to najbardziej do gustu przypadła mi strona Maxq.pl zamawiałem u nich buty i odzież sportową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TreleMorele1987
A odzież sportowa? Bo ja kupiłam ostatnio dres do biegania, tego typu: http://www.dobiegania.pl/odziez-do-biegania-damska-ubrania-bluzy-asics-winter-12-zip-top-fioletowa-p-8114.html bo zaczęłam jakiś czas temu biegać ;) trzeba dbać o zdrowie ;p a bluza przeznaczona na treningi w chłodne dni. Materiał MotionTherm kontroluję temperaturę naszego ciała w zimnym otoczeniu utrzymując całe ciepło wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak koleżanki ale mnie np bardzo pasują ubrania z Depare, świetny sklep, szczególnie jeśli chodzi o wybór sukienek na przerózne okazje. Szybka dostawa, bez kłopotów najmniejszych, bardzo go lubię www.depare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze szukasz, to z odzieży sportowej polecić mogę sklep www.dip24.pl . Nie raz tam kupowałam spodnie i bluzkę do biegania i zawsze było wszystko godne polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quiosque - tam sa bardzo ciekawe damskie ciuszki w dobrych cenach no i jakość też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Klamka
Zależy co potrzebuję. Są rzeczy, które mogę zamówić online, np odzież sportową, którą nawet nie dawno zamawiałam, konkretnie tu: http://www.dobiegania.pl/odziez-do-biegania-damska-c-174.html?osCsid=c19cd25accf7dc2b4808d4ad243be859 idzie jesień, a chcę nadal biegać więc też muszę mieć się w co ubrać ;p a taka damska odzież do biegania powinna przede wszystkim chronić zdrowie oraz wspomagać wysiłek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze są strony gdzie jest wiele ofert różnych sklepów, np jest fajna porównywarka cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, asortyment od A do Z :) wszystko w jednym miejscu i w fajnych cenach, można znaleźć ciekawe rzeczy. Zamawiałam stamtąd buty i bluzki i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia N
Wątek często powtarzany, ale czasem ktoś z nas znajduje coś nowego, wartego uwagi. i mnie się to udało. Na stronie www.kostium.com znalazłam wiele rzeczy dla siebie, przede wszystkim taką sukienkę https://www.kostium.com/odziez-damska/sukienki-damskie/sukienki-wieczorowe/sukienka-model-17071-arbuz-black ;) uwielbiam ją. Wybrałam ten sklep ze względu na to, że sprzedają ciuszki polskich producentów, a bardzo to cenię. Ceny też nie są za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto w lato wejść na stronę Polskiej www.kamea.pl można w dobrych cenach kupić czapki i kominki na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Jeżeli poszukiwany jest sklep z fajną, modną odzieżą to polecamy się w 100%! Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Znajdziecie u nas mnóstwo produktów w niesamowicie niskich cenach!! Posiadamy też mnóstwo gotowych stylizacji - każdy Pan znajdzie coś dla siebie :) Znajdziecie nas tu -> www.Ombre.pl W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię sklep 4F i często tam zaglądam. Są tam głównie ciuchy sportowe, ale nadają się też do śmigania na codzień. Kupiłam niedawno fajne t-shirty https://4f.com.pl/t-shirty,337,0.html i muszę przyznać, że są z naprawdę dobrego gatunkowo materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noama
Lubię styl sportowy, jeansy, t shirt i fajne buty https://multu.pl/kobiety-home tutaj je często kupuję. Taki strój jest komfortowy, pasuje do wielu okoliczności. Jest przede wszystkim wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda to jest coś co mnie kręci, a najbardziej chyba buty. Mam ich bardzo dużo i teraz jak są wyprzedaże to moja kolekcja się powiększa. Ale to dobrze, bo np na multu.pl mają naprawdę niskie ceny i jest duży wybór. Teraz poluję na takie jedne trampeczki, super są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Spamu tutaj. Ja osobiście najbardziej przepadam za Carry, bo mają duży wybór ubrań dla dorosłych i dla dzieci, więc za jednym razem kupuję dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyganiał kocioł garnkowi a sam spamuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×