Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka_91

Wesele 2015! Rozpoczynamy przygotowania...:)

Polecane posty

Gość gość
u mnie przygotowania zaczely sie juz pol roku temu, bo ślub mamy w lipcu tego roku:) Zaczelismy od zarezerwowania terminu w kościele a potem sali w http://www.zakatek-smaku.pl/ , to byly priorytetowe sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, my już po wizycie w USC- decyzja podjęta i będę nosiła nazwisko męża :) Spisaliśmy także bez problemów protokół przedślubny :) Generalnie wszystko przebiegło pomyślnie i teraz zostały nam już tylko zaproszenia rozdać do końca, ale nie spinamy się jakoś bardzo, bo to przecież tylko formalność. Wszyscy już są zaproszeni i znają datę :D A tak poza tym to żyjemy teraz czymś zupełnie innym: przygotowuję się do nowej pracy, Narzeczony szuka pracy w moim mieście no i planujemy życie już w małżeństwie. Szczerze Wam powiem, że mamy już serdecznie dosyć przygotowań do wesela. MEGA meczące doświadczenie, Fryzjera wciąż nie mam, ale przestałam się tym przejmować. Jak będę w marcu lub kwietniu z papierkami z zapowiedzi znów w Krakowie to podejdę do pierwszego z brzegu zakładu i się zapiszę. W ostateczności uczesze mnie kuzynka/mama :) Odpuściłam sobie niektóre szczegóły, bo w życiu są ważniejsze kwestie, niż idealny kolor serwetek, winietek czy fryzura ślubna od stylisty za 300 zł :P Tyle w temacie ślubnym I przepraszam, że tak skrytykowałam pomysł zupy żołądkowej, ale mój wegetarianizm się odezwał no i w moich terenach potrawa ta zupełnie nieznana, czyli budząca sprzeciw :P POZDRAWIAM :* Już tylko 84 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach odstresowania Mój Przyszły Mąż zapisał nas na intensywny kurs tańca I stopnia. Zaczynamy w przyszły weekend. Trochę odpoczynku i nauki ruchów, żeby wesele milej przeżyć :D Uściski :* A co u Was? Macie ciasta, tort z cukierni czy zamawiacie u kogoś prywatnie? Bo nie możemy się zdecydować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupię 300 butelek wódki Stock agatkap2011@interia.pl (Polska Południowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
Juleczka my też chodzimy na kurs tańca ale indywidualnie i na spokojnie :) teraz będziemy kupować zaproszenia. W święta planujemy kolejne spotkanie z rodzicami :) fryzjer i kosmetyczka już zaklepane. i póki co spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
Hej dziewczyny! W końcu wzięłam się za siebie i zamowiłam zaproszenia, zaczęłam chodzić z narzeczonym na kurs przedmałzenski i o dziwo całkiem fajnie było na pierwszym spotkaniu. Zapisałam się do fryzjera i kosmetyczki :-) Monia po przejrzeniu ofert odnośnie tortu postanowiłam jednak zamówić w Tarze - cena jednak tam jest bardzo przystępna :-) usłyszałam że tort na tyle osób to koszt miedzy 600 - 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
majowa panna młoda ale to Wy wybieracie tort w sensie smak kolor itp? i co to za cukiernie mają? a nie wiesz ile biorą za paczkę ciast dla gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
Monia nie jestem pewna na 100 % ale chyba mąż szefowej tary albo ktoś z rodziny bo ma takie same nazwisko posiada własną cukiernie więc tort będzie można sobie wybrać i pani przy spisywaniu umowy też mowiła że będzie można sobie wybrać. Za paczke 17 zł podejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo oni mają jeszcze piekarnię to wiem ;) cukiernie nie wiem. Ok, dzięki za info :) i tak bedę dzwonić do niej to się dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka sa
kamerzystę już masz? Zobacz sobie filmy, jakie robi ekipa Bycze Filmy, sama chciałabym mieć coś takiego, żeby na filmie były pokazane też zaręczyny, jakieś ciekawe miejsca z naszego wspólnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wracam po dłuższej przerwie :-) Ja już mam zarezerwowane: sale, kucharkę (plus ustalone menu), ksiądz, kamerzyste i byłam w salonie sukien ślubnych dostałam wizytówkę i muszę się umówić na konkretną date i godzinę z konsultantką ślubną:-) a teraz chodzę na kurs przedmałżeński sześć niedziel w Wielkim Poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Miiiii ! Troszkę Cie z nami nie było :) Przejrzałam forum i chyba aż od listopada:) (chyba że coś przegapiłam, upssss...:) ) Ślub planujesz na pażdziernik , tak:)? Hehe i gdzie w koncu kursy robicie? Bo ksiądz wysyłał Cię do Radomia:) Dziewczyny, a jaki tort zamawiacie ? Taki piętrowy czy każdy na oddzielnym stelażu ? Iskierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
Ja chyba zamówię taki mniejszy tort dwupiętrowy bez stelaża i dodatkowo blachę ciasta takiego jak tort do rozkrojenia. Ja też chodzę z narzeczonym na kurs, podobno jeszcze jakaś poradnia małżeństwa nas czeka. Jutro mamy małe święto - nasza córka konczy trzy latka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają torty piętrowe ale nie wiem jak trzeba było by to kroić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Waszej córeczki :* My wczoraj skończyliśmy rozdawanie zaproszeń gościom weselnym. Teraz zostały nam tylko zaproszenia na ceremonię zaślubin do kościoła :) Z naszych obliczeń wynika, że może być gości "kościelnych" co najmniej tyle, co gości weselnych, więc kościół się zapełni i oto chodzi. Bardzo chcę, żeby wielu przyjaznych nam ludzi przeżywało ten NASZ DZIEŃ :) W sumie to zastanawiam się kiedy najlepiej rozdać takie zaproszenia na sam ślub? Macie jakieś sugestie? Wciąż zastanawiam się nad tym tortem- słyszałam różne zdania o tych babeczkowych/muffinkowych tortach. Że to tylko zwykłe babeczki z kremem itp :P A z drugiej strony nie pamiętam smacznego torta na weselu :P Zawsze była jakaś dziwna i niesmaczna(margarynowa) masa itp. Staram się teraz wrzucić troszkę na luza, trzymać dietę(z tym najgorzej) i więcej ruszać (mam ambitny plan chodzenia tam i z powrotem do pracy pieszo :P ) P.S. Nasze zapowiedzi będą wisieć już od tej niedzieli. To dopiero zacznie się gadanie na osiedlu :P Wścibskich sąsiadów niestety nam nie brakuje :P A co u Was? Kobiety już tylko 74 dni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
Juleczka u nas nie ma zaproszeń osobno na ślub w kościele a osobno na imprezę. Jest wszystko w jednym zaproszeniu. Wścibskich bab nigdzie nie brakuje - ja już miałam wychodzić za mąż 2 razy wg nich haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, 3 październik No troszkę mnie nie było... Nie musze (na szczęście) jeździć do Radomia, rozmawiałam później i powiedział że w kościele nie daleko co roku w Wielkim Poście organizują taki kurs, a jeżdże sama, bo narzeczony ma taki kurs i ksiądz powiedział że on nie musi chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
Juleczka ty też slubujesz 16 maja? Mi jeszcze zaproszenia nie przyszły więc praktycznie nikt nie zaproszony, na zapowiedzi też jeszcze nie daliśmy. U nas teraz pełen luz tylko problem z suknią bo żadna mi się nie podoba. Zastanawiam się nad princessa o długosci 7/8, do tego kobaltowe buty i bukiet bo fuksja mega oklepana się zrobiła. Córcia mi się rozchorowała więc imprezkę przełozylismy na weekend. Teraz to nam dopiero zleci. Oby tylko pogoda dopisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa89
Hej :) My dzwoniliśmy do USC zapytać o pozwolenie na ślub w plenerze, mimo że ustawa juz obowiązuje to trzeba było się upewnić. No i zgodził się, teraz musimy podjechac z aktami ur i tam wszystko załatwic :) To juz mniej niz 5 mcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Majowa też ślubuję dokładnie 16 maja :) To widzę, że Wy na spokojnie podchodzicie do tych zaproszeń, my już wszystkie rozdaliśmy, bo goście mają czas na potwierdzenie jeszcze do połowy kwietnia :) Już coraz bliżej :D Ja suknię na szczęście już mam od stycznia wybraną, czekam na ostatnią przymiarkę i przeróbkę u krawcowej, ale to nie wcześniej niż w połowie maja. Mam ostatnią dziwną schizę, że przytyję do ślubu i się nie zmieszczę w kieckę :P Co do zaproszeń u nas się zaprasza także gości do kościoła(ale tylko tych, którzy nie będą na weselu :) Taka tradycja, u nas jest sporo takich znajomych i bliskich naszemu sercu, których z przyczyn logistycznych nie damy rady ugościć na przyjęciu, ale wiem, że z wielką radością przyjdą na nasze zaślubiny w sanktuarium właśnie :) Pozdrawiam i wracam do pracy, bo jestem już spóźniona z zaległymi tekstami. Naczelna ma jednak swoją wytrzymałość a ja nie mogę wszystkiego zwalać na przedślubną gorączkę :P haha :D dobre z tym 2 krotnym ślubem. UWIELBIAMY SĄSIADÓW. Ja mam nadzieję, że nie będzie głupawych pytań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście przymiarkę będę miała w połowie kwietnia a nie maja :P P.S. Umówiłam się też w marcu na konsultacje z braffiterką. Chcę mieć idealną bieliznę, zwłaszcza biustonosz (mam dosyć mocno wycięte plecy, więc będzie troszkę kombinowanie :P ) P.S.2. Kobietki jesteście na jakiejś diecie? Ja staram się ograniczać żarełko i nie jem słodyczy, ale mam ogromne pokusy, zwłaszcza na naleśniki z NUTELLĄ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim trzeba powiadomić gości, następnie zająć się cateringiem i załatwieniem spraw formalnych. Warto również zadbać w razie czego o nocleg dla gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja jestem na takiej diecie że jem cidrex, 2 kg w miesiąc bez wyrzeczeń spokojnie mi wystarczy :-) ja się tak nie przejmuje, kiedy na przymiarce babeczka wysciskała mnie gorsetem okazało się że mam całkiem sporą talie :-) julcia maj podobno ma być piękny, suchy i gorący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssst84
Oj dziewczyny a ile czasu mnie tu nie bylo :D juz nie pamietam ;) tak czy siak...mG juz prawie zaproszenia rozdalismy.zalatwiamy papierologiE i czeeekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
A tak w ogóle to o której godzinie będziecie mieć ceremonię ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka co do diety to po prostu ograniczyłam wieczorne podjadanie i wyeliminowałam słodkości i staram się ćwiczyć:) Nie chodzi mi o jakąś wielką utratę wagi, jakies 2-3kg bym chciała, ale przede wszystkim trochę ujędrnić ciałko by się chciało:) Zobaczymy jak długo się uda:) Ja na szczęście będę miała w suknię wszyty biustonosz, bo będę miała zabudowaną górę i plecy całe z koronki i krawcowa zaproponowała wszycie. Pssst84 bardzo długo Cię nie było, baaaardzo!:) A którego dokładnie ślubujecie? Majowa panna młoda my w lipcu mamy na 17 godzinę. My niedlugo nauki przedmałżeńskie załatwimy, obecnie czekam na zaproszenia i powoli będziemy ruszali. A po świętach udamy się do parafii. Czekam na telefon od krawcowej na jakieś przymiarki:) Kiedy zamawiacie tort? Bukiety? Przystrojenie sali/kościoła? Pozdrawiam was gorąco dziewczynki!:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
Bukiet zamówię tak dwa tygodnie przed ślubem, tort postanowiłam zamówić w domu weselnym w którym będzie ślub więc tydzień wcześniej wybiorę jaki mi trzeba. Butów szukam cały czas w necie. Naklejki na % będziemy kleic tak za miesiąc. Paczki dla gości załatwia moja mama. Zaproszenia rozdawać będziemy od niedzieli palmowej do końca świąt. Całe szczęście że tam gdzie mieszkam z narzeczonym jest bardzo fajna hurtownia pierdołek i np piękne stroiki na samochód są po 55 zł, kotyliony od 20 gr, ogólnie dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
Ja też raczej będę mieć wszyty biustonosz :) dekorację kościoła już zamówiliśmy jakieś 2 miesiące temu, to samo bukiet - wszystko jedna babka będzie nam robić. Paczki na ciasta, zawieszki na butelki,poduszka pod obrączki itp - wszystko jest kupione. Tych kotylionów dla gości nie będziemy mieć bo to zbędne. Brak nam tylko dekoracji na samochód i zaproszeń ale to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×