Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka_91

Wesele 2015! Rozpoczynamy przygotowania...:)

Polecane posty

Ja właśnie nie wiem ile u nas przed weselem trzeba zamawiać tort, wiązanki itd. Kotylionów u nas nie będzie. Dekorację samochodu bedziemy zmawiać na allegro. Miiiiii my też zamawialiśmy zaproszenia z allegro, mam nadzieje, że pod koniec tygodnia już przyjdą i że będą naprawdę ładne,a nie takie byle co , co się wygina w każdą stronę, bo różnie to z nimi bywa, niby papier ma być sztywny zapewniali nas. I powoli będziemy ruszali z proszeniem gości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
Ja też czekam na zaproszenia z allegro :-) i też mam nadzieje że w tym tygodniu będą. My już na półmetku kursu przedmałzenskiego. Aaa i najważniejsze! Moje drogie kobietki z okazji dnia kobiet życzę wam wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń zwłaszcza dotyczących tego pięknego wielkiego dnia ślubu :-) buziaki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mamy upatrzone zaproszenia na allegro :) koleżanka też zamawiała zaproszenia na allegro takie ze zdjęciem i wcale nie są gorsze od tych ze sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie ma się czego bać?:-) W środę jadę do salonu ślubnego szukać swojej wymarzonej sukni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
a ja właśnie byłam w salonie gdzie szyje się moja suknia, wybrałam buty :) i czekam na telefon pani projektantki w celu przymiarki i wyboru koronek ah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też zamówiliśmy na allegro i już ida w obieg, sa super :) a najfajniejsze to, że na niektórych aukcach sami wybieracie wierszyki i jak ma być wydrukowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie sami decydowaliśmy co i jak w zaproszeniu, z mojej strony było sto zmian, nie mogłam się zdecydować ;-) Tak jak na wybranie zaproszenia, narzeczony ostatecznie (z dwoch wybranych przeze mnie) kliknął 'kup teraz':) Bo sama bym się nie zdecydowała :) Też czekam na jakiś telefon on babeczki co suknie szyje, chciałabym się dowiedzieć jak będzie dokładnie wyglądała :) No ale to potrwa pewnie jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
dziewczyny a co dajecie na podziękowania rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam o kwiatach i o czym jeszcze ale sama nie wiem a ty masz coś w planach?dziewczyny a wy co dajecie rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
my myśleliśmy o koszu z jakimiś słodyczami, kawą, winem... do tego ewentualnie kwiatek w doniczce... nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez myślałam o koszu ze slodkosciami winkiem. a macie jeszcze pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
Ja kupuje takie duże figurki anioły - moja mama wręcz je kocha a tesciowa hmm lubi świecące piedułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa89
My naszych rodzicow chcemy wyslac na weekend w gory do jakiegos hotelu spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodlerka
jaki wybieracie catering na swoje wesele? myśmy sobie policzyli, że ogólnie taniej wychodzi catering niż kucharki, a nie chcemy być zależni od restauracyjnego menu - sporo osób z zagranicy będzie i mimo, że chcemy im zaprezentować polskie dania, to jednak w razie czego musi być bardziej kosmopolitycznie :) któraś z Was miała może kontakt z http://www.party.com.pl/oferta/bankiety/ , bo kuszą mnie współpracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam od zarezerwowania sobie terminu u ekipy filmowej Bycze Filmy bo chciałabym mieć taki film https://vimeo.com/117599075 Bardzo podobają m się takie nietypowe realizacje, nie chce mieć takiego filmu z wesela jak się kiedyś robiło, dzisiaj sa większe mozliwości, niektórzy robią to lepiej wiec trzeba skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby reklamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
Przyszły mi już zaproszenia... :-) Są dużo ładniejsze niż na zdjęciach. Płaciłam 1 zł za sztukę i uważam że są naprawdę eleganckie więc jestem mega zadowoloma :-D Zaczniemy je roznosic od jutra. a jutro kolejne spotkanie przedmałzenskie, już nie mogę się doczekać kiedy to się skończy. Kurcze dwa miesiące do ślubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wreszcie znalazłam fryzjerkę w Krakowie :) Po prostu wybrałam najbliższy salon naszego hotelu ...jestem umówiona na podcięcie moich kędziorów i próbną fryzurkę już w przyszły weekend :D Wciąż nie mam pomysłów na nią, ale oddaję się w końcu w ręce fachowca, więc się nie martwię :) Natomiast mam troszkę kłopotów z doborem kolczyków. Generalnie rzadko noszę tę biżuterię- jeśli już to małe kolczyki. Wszyscy twierdzą, że te do ślubu powinny być widoczne i najlepiej wiszące. RATUNKU ! Możecie mi coś doradzić? Naszyjnik u mnie odpada, bo zabudowaną górę z koronki i planuję mieć tylko złoty medalik. Jakieś rady??? I mam jeszcze drugie pytanie: jakie pazurki będziecie miały w tym dniu? W sensie swoje naturalne czy też robicie hybrydy, żele itp? Jestem totalnie zielona w tym temacie :P Pozdrawiam :) P.S. Wybór torta i ciast zostawiłam Narzeczonemu i Jego Mamie. Zobaczymy jak sobie poradzą. Ja odpuszczam temat, bo zwyczajnie brakuje mi czasu na kursowanie pomiędzy dwoma miastami :P Co wybiorą to będziemy serwowali gościom :P papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nam zostało już tylko 60 dni !! Jestem w szoku a my wciąż jesteśmy bez pierwszego tańca :P Pójdziemy na żywioł :) P.S. Zaczynamy za to rozglądać się za naszym pierwszym wspólnym gniazdkiem :) Na razie ceny nas przerażają, ale liczymy na okazyjną cenę dla nowożeńców :D A co u Was? Zwłaszcza co u Tych, które ślubują w kwietniu i maju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
ja będę robić żele i na nich hybrydy. na bank :) w kolorze przewodnim. Juleczka nie musisz mieć wiszących jeśli nie chcesz, przecież są też takie krótsze kolczyki i też są piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!:) Ależ ten czas leci:) Tak mało zostało czasu...a wam majowym pannom to już w ogóle, zza rogu wygląda suknia pewnie już:):) Jula jeżeli chodzi o kolczyki to uważam, że zależy właśnie od sukni jaka jest. A do zabudowanej góry wydaje mi się że lepiej będą wyglądały jakieś perełki/wkręty. Ja będę miała górę sukni zabudowaną, obszytą małymi perełkami, więc tak sobie myślę że do mojej sukni wiszące koloczyki to już by się gryzły. po prostu za dużo tego by było:) Do małych perełek upięte włosy i będzie git! Ale to moje zdanie :) Jeżeli chodzi o paznokcie to nie mam pomysłu. Na początku chciałam tips i jakiś klasyczny french. Ale od kilku miesięcy robię sobie hybrydy na paznokciach i ładne mi urosły więc na wesele zachoduje swoje , i też zrobię hybrydę, ale właśnie nie mam pojęcia jeżeli chodzi o kolor:) A ja nadal czekam na zaproszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym zrobić zwykle białe hybrydy, albo perłowe może też takie iskierko przypadną Tobie do gustu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa panna młoda
Ja też będę mieć zabudowana górę i myślałam o subtelnych delikatnych wkrętach u mnie np w kolorze kobaltowym. Na szyję sam delikatny łańcuszek. Paznokcie raczej swoje - tu mój wielki plus bo sama od siebie mam bardzo mocne, długie i wąskie. Suknie będę mieć gotową na koniec kwietnia. Obrączki w sumie też. Menu wybieramy tydzień przed. Gniazdko już uwite własne mamy dawno, w zasadzie odswiezamy je bo na ścianach poodbijane łapki. Tyle tylko że po ślubie wracamy za granicę do pracy i rozstaniemy się z pl na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia kandzia
a ja mam ślub i wesele za 3 tygodnie....dokładnie za 3 tygodnie o tej porze będziemy szaleć :) kurcze, czytam wasze posty i myślę sobie że nic nie mamy dla rodziców na podziękowania...up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki:) A powiedzcie mi czy macie już wybraną piosenkę na pierwszy taniec? Gorącę całuski 👄 Iskierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
my mamy Jorrgus "W szczęściu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×