Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doświadczony przez życie

Wszyscy wokół mówiąmi, że powinienem znakeźć sobie kochankę

Polecane posty

Gość gość1234567890
Jest jeszcze jedna rzecz, o której Doświadczony w tym temacie nie wspomniał, a może mieć kluczowe znaczenie w relacjach z żoną. Ale nie mnie się wtrącać. Niby powierzchowność, ale jednak ważna. Dla mnie zapewne byłby to problem, jeśli chodziłoby o mojego partnera. A czy powie o co chodzi, to już jego sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mówię, że nie mam wad. Mam wadę i to poważną, powodującą, że większość normalnych kobiet na mnie by nawet nie spojrzała. Ta wada początkowo w oczach żony była zaletą, ale przestała. Jestem transwestytą podwójnej roli. Mam naturę po części męską, ale mało dominującą, po części kobiecą, uległą. Niestety, to się zaczęło też objawiać estetycznie i to przeszkadza zonie. Żona jest na ciele i podobno umyśle zdrowa. Ciężko nie liczyć odbytych stosunków, jeśli jest ich mniej niż jeden na rok. Większość z nich miała miejsce na wakacyjnych wypadach w ciepłe kraje, a ja mam dobrą pamięć do miejsc i zdarzeń (za to fatalną do języków i spotykanych osób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :D i to było na tyle :D a nie masz przypadkiem brata bliźnika w śpiączce i ciąży ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpowiem ci dalsze koleje twojego losu - masz brata bliźniaka będącego od lat w śpiączce który leżał na jednej sali z Schumacherem a teraz Szchumacher się ocknął a brat jest w ciązy :) i radość - bo pierwzy facet który urodzi dziecko dostanie milion dolarów ale i niepokój bo to jego - brata - pierwsze dziecko ,a wiadomo że doświadczenia nie ma .... pisz dalej w tym guście a sukces finansowy na miarę Grocholi gwarantowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium, mam całkiem niezłą wyobraźnię, ale wykorzystuję ją wyłącznie w innych watkach tego forum. Znam pogląd żony na temat. Ona uważa, że nie jest oziębła, tylko ja nie potrafię jej rozgrzać, a ostatnio w ogóle nie interesuję się seksem. Obiecywałem kiedyś, że nie będę nosił damskich ciuchów, a ciągle jakieś mam na sobie. Niestety, sama nie zechce tutaj się wypowiedzieć mimo, że kiedyś ją do tego namawiałem - szkoda jej na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
No i się dzisiaj okazało, że przez kolejny miesiąc nie mam co liczyć na jakąkolwiek poprawę, bo żona biorąc pod uwagę, że idą wakacje i może uda nam się coś utargować od losu zaczęła łykać tabsy, tylko, że zaczęła to obić w kratkę (w tygodniu łykała, w łykend zapominała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×