Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie karte kredytowa?

Polecane posty

Gość Edytka2
Już przejrzałam ,dziękuje ,widzę że mają naprawdę ciekawe rzeczy ciekawe ile by się zbierało na niektóre z tych nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem wszystko zależy od tego jak często płacisz kartą za zakupy im częściej tym szybciej zbierasz punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
No w sumie to prawda więc w miarę szybko jak sądzę po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis jest prosty jak chcesz szybko dostać jakieś nagrody to płać wszędzie gdzie się da kartą w ten sposób zbieranie punktów pójdzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
No a wygodniej jest mieć tylko kartę przy sobie niż gotówkę gotówkę możesz zgubić a kartę nawet jak zgubisz to można ją zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie też karta kredytowa to najwygodniejsza forma płacenia, a jak jeszcze do tego można zbierać punkty i brać udział w programie lojalnościowym to już podwójna korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Wiadomo ,rabaty i nagrody ,same korzyści jak widać. Taka karta jest jednak przekonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba zbytnio chyba nikogo przekonywać wystarczy zapytać jaki inny bank ma kartę kredytowa z taką ofertą jak sygma bank, odpowiedź znajdzie się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
No jakby pomyśleć to w sumie racja ,w takim razie każdy kto korzysta z karty kredytowej powinien sobie taką wyrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sygma banku dostajesz rabaty na zakupy, uczestniczysz w programie lojalnościowym tylko dlatego że korzystasz z karty kredytowej i dokonujesz za pomocą niej płatności, ja się nie spotkałam z taką ofertą w żadnym innym banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Widocznie pierwsi na to wpadli i dużo im to daje bo dzięki temu mają dużo więcej klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoś
a można gdzieś podejrzeć partnerów którzy wchodzą w program lojalnościowy z sygma bankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoś
no dzięki za link, widzę ze mają sporo partnerów no i sklepy któe bardzo lubię i często kupuję wiec chyba nei pozostaje mi nic innego, jak tylko załozyć ta kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Ja ze swojej strony gorąco polecam naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taranka
fajen jest to, że można dostać coś za darmo, płacisz kartą używasz jej na codzień, a punkty same się nabijają i dostajesz gifty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
No jest to moim zdaniem genialne rozwiązanie raczej każdemu się przypodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taranka
zbieranie punktów na karcie jest banalnie proste, bo przecież i tak większość z Nas zazwyczaj płaci kartą kredytową na zakupach, przynajmniej ja tak robię więc u mnie punkty zbierają się bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Zależy od tego kto jak kupuje ale zgadzam się z tym że dość szybko idą te punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
jak nie masz karty kredytowej to możesz pomyśleć właśnie o tej karcie sygma banku, jest naprawdę korzystna, sporo rabatów, zniżek i gifty, więc chyba warto mieć taką w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Dołączam się żeby zachęcić ale sądzę że jeśli pan lub pani do tej pory jej nie miał/a to po prostu nie była potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
moim zdaniem kartę kredytową to dzisiaj wszyscy mają w portfelu, ale można mieć taką która nie daje nam dodatkowych profitów i taką która je daje tak jak karta sygma banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Nie każdy może chce się w to bawić albo nie wierzy że naprawdę można zyskać korzystając z karty jednak moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest płacić ale i zyskiwać tym samym i uzbierać na jakąś fajną rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
jeśli bank daje nam taką możliwość to dlaczego nie skorzsytać, tym bardziej że ni kazdy bank jest tak otwarty na klieta i daje mu takie możliwości jak sygma bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Każdy by chciał coś za darmo ,szczególnie jeśli może uzbierać na coś co jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam karty i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLitka
Karta kredytowa to nie jest coś co jest niezbędne do życia, ale znaczenie ułatwia funkcjonowanie. Zważywszy, że wiele banków daje naprawdę dobre warunki: możliwość pożyczania pieniędzy bez odsetek przez 50 dni, ubezpieczenie itd. Odsyłam was też do działu na tym forum http://www.forum-kredytowe.pl/f117/ w którym dyskutują właśnie o kartach kredytowych. Można znaleźć trochę więcej info na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
na pewno karta kredytowa jest w stanie wspomóć domowy budżet jeśłi przyjdzie taka potrzeba, bo kupujemy daną rzecz a płacimy 50 dni później, więc mamy czas na zorganizowanie sobie tych pieniędzy więc to jest plus. poza tym np. w sygma banku masz dodatkowe profity takie jak zakupy ze zniżką, rabaty czy program lojalnościowy gdzie możesz zbierać punkty i dostawać nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Ten program to najlepsze co można było wymyślić nie dość że same plusy to jeszcze to ,można kupując jeszcze zebrać na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×