Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala weselna dojazd

Polecane posty

Gość gość

Bardzo marzy mi sie pewna sala weselna tylko jest pewien problem otoz ta sala od mojego miejsca zamieszkabia znajduje sie ok 2 godz a slub bede miec w mojej parafii wiec czy to bedzie mialo sens jechac z kościoła na sale weselna 2 godz oczywiscie transport dla gosci sie zorganizuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie troszkę bez sensu. Już widzę zadowolenie gości na taką podróż. Jak chcesz zorganizować transport. Jak mają wrócić goście weselni. Przecież część będzie dojezdna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_91
Ostatnio pewnien chlopak bral Slub z dziewczyna ktora mieszkala od niego jakies 400km, zeby pogidzic wszystko postanowili wyprawic slub w miescie gdzie studiowali. Od nas bylo to jakies 160km, zorganizowali autobus na godzine 14. Niby fajnie, ale wiadomo podroz meczy. Z dojazdem nie ma problemu, ale gorzej z powrotem. Przeciez nie kazdy ma sile bawic sie do. 4 czy 5 rano. Niektorzy chetnie by wrocili do domu wczesniej, ale musza przeciez czekac na reszte gosci i na autobus ktory byl umowiony przykladowo na 4. Nie wspomne o czasie podrozy powrtonej... Tak wiec ja bym odradzala. Noclegi kazdemu ciezko zapewnic, co wiaze sie z kosztami. Sorry za bledy ale pisze z tel i ciezko pisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez znalezlismy fajna sale troszke daleko bo 1h 30 minut,ale wszystko wyszlo super,goscie w autobusie zawierali znajomosci,w autobusie jechal kuzyn z gitara, ktory umie rozbawic publike,spiewal piosenki i wszyscy razem z nim.Na sale dojechali rozbawieni .Z powrotem tez nie bylo problemu,wszyscy wiedzieli ze bedzie autokar o 5 rano,nikt sie nie wyrywal do wczesniejszego powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajną ofertę wynajmu autokarów ma http://manifold.pl - eleganckie autobusy i kierowcy w garniakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rzeczywiście fajnie ten manifold wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz byłam na weselu gdzie sala znajdowałą się ponad godzinę drogi od kościoła. Każdy z gości musiał się tam dostać na własną rękę... Kłopot, ogromna strata czasu, problemy z powtotem do domu po przyjeciu:( Przemyślcie jeszcze raz czy warto, z pewnością w okolicy znajdziecie inną ładną salę;) dużo pięknych miejsc ogłasza się na http://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobswojslubPL
Nie polecam sali weselnej tak daleko od kościoła. To dla wszystkich gości ogromny problem, tak jak napisano wcześniej - nie tyle z dojazdem, co z powrotem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×