Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elfik00

Toksyczny związek?

Polecane posty

Gość gość
autorko,czy naprawde chcesz byc nikim? zdepcze cię,zacznie ci dosypywac narkotyki,będzie sie wyżywał na tobie,w końcu cie gdzies wywiezie i zostawi w lesie itp psychol to psychol dziewczyno,ja bym wiała gdzie pieprz rożnie,bałabym się strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfik00 To nie on ma problem.To ty masz dziewczyno problem ze sobą. Lecz się,bo chora miłość jest chorobą. Daję głowę że jesteś trollem!!!!.Bo nikt normalny nie wytrzymałby w takim związku nawet godziny a ty myslisz z nim zamieszkać hahaha. Nie uwierzę że są jeszcze na świecie takie wariatki.Bez obrazy,inaczej nie da sie takiej osoby nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie zniszczy? nie przesadzaj,zgłosic tam gdzie trzeba,wtedy omijał bedzie ciebie daleko,nagrywaj go,zbieraj dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest młody gówniarz, 20 lat, pewnie pali trawke, nie trac na niego czasu, Ty tez jestes mloda, zostaw i uciekaj bo palenie majtek to ja pierwsza widze i czytam, przeciez on powinien kipiec z radosci ze seksowna bielizne dla niego nosisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochana,zahukana ,zastraszona i niestety zaniżone poczucie wartości,widze juz pracę psychola nad nią na pewno ma wiele jego akcji juz zaliczonych on może byc piękny,bogaty,ale cham prostak i psychopata,nie imponowałby mi taki bac się swojego faceta? już? a co będzie póżniej? teraz traktuje cie jak swoja własnosc,a pozniej zaczniesz sie pytać go,czy możesz oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie trollujesz, a on bierze ciezkie narkotyki to sorry, ale sama sobie jestes winna ze to tolerujesz. UCIEKAJ zreszta, troll ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trolluje,to jest prawda po co miałabym cos takiego wymyślac...to jest prawda niestety. I sama nie wiem laczego w tym tkwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ci nie zrobi, a jak bedzie grozil idz na policje, miej jego smsy, rozmowy nagrywaj i nie kasuj ich tylko pokazesz na policji hmm powiem ci ze moj byly toksyk tez na poczatku taki nie byl, pozniej go po prostu nie poznawalam, z czasem stal sie bardzo agresywny,teraz po prostu wiem ze on udawal, a oklamywal mnie od samego poczatku i klamie dalej wiec ktos taki sie nie zmieni.. zostaw go , mloda jestes , znajdziesz jeszcze faceta ktory bedzie cie kochal prawdziwie, zobaczysz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grożąc mi że jeśli jeszcze raz takie założe pojedzie do mnie do domu i wszyscy dowiedza się jaka jestem.... a to co jest?nękanie,masz juz dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez mi wytlumacz jak mozna tolerowac branie narkotykow? i sama piszesz, nie trawki a ciezkich? myslisz ze narkoman kocha? Owszem kocha, - narkotyki i jeszcze coś - swoj stan ktory dzieki nim osiaga. Na pewno nie kocha Ciebie. Dam Ci rade. Przemyśl sobie co on robi a nie co mówi. CZYNY A NIE SŁOWA. Dziękuję i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mu sie Policja i prokurator dobierze do skóry,to zobaczysz jaki będzie malutki,,, hojrak odgrywa przed toba wielkiego macho,a przyjdzie co do czego,to siadzie pokaz mu ,ze masz swoja godność on nawet ciebie nie szanuje,wiej od niego,nie spotykaj sie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,zagladaj tu,pisz co u ciebie zaczynam myslec i martwic sie o ciebie pożemy ci,trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam bardzo naprawde, dobrze wiedzieć ze mam sie tu komu wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda jest, szybko z tego wyjdzie, mam nadzieję.... ale trzeba jej mocnych słów :-) NA OTRZEŹWIENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfik00 dziś Ja tu się zwracam o pomoc a nie po to zeby mnie obrażano. Ty się jeszcze obrażasz?a o co? przecież tak jak cie depcze ten twoj luby to chyba juz dowód na to ze jestes nikim .Zadna inna kobieta nie pozwoliłaby sobie na takie coś. Idz w pierony,niech ci do d**y nakopie,widać zasługujesz na to,boś głupia jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko muszę to zakończyć tylko...raczej aż... jak może komuś tak robić, komuś komu się mówi że się go kocha i planuje przyszlosc...no jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRZYMAM AUTORKO KCIUKI , mam nadzieję że wziełas sobie do serca moje słowa , bradzo pozdrawiam :-) dasz radę, wiem i czuję że moje słowa Cię poruszyły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszona
autorko,będę tu wpadac często,będę Cię wspierac, musisz być silna,przytulam Cię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm no ja mialam problem bo z nim mieszkalam , gdzie on nie pracowal wiec byl ze mna 24/h na dobe i to bylo najgorsze dla mnie, bo mialam go serdecznie dosc, z czasem jak poszedl do pracy zaczelam szukac dla siebie mieszkania i jak go nie bylo w domu to sie wyprowadzilam , inaczej bym sie nie uwolnila od niego, bo nie pozwlal mi przeciez odejsc od siebie, to psychol ktory niszczy innych, nie kocha a niszczy, a jesli kocha to tylko siebie, potworny egoista, samolub, niedowartosciowana menda uwazajaca sie za naj naj , nie zycie z takim czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam naprawde kochane jesteście, że mi pomagacie. Mam nadzieję że dzięki Wam dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że on potrawi się obrazić nawet o to jak nie mam naszego zdjęcia na tapecie w telefonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszona
jak może komuś tak robić, komuś komu się mówi że się go kocha i planuje przyszlosc...no jak. x dziewczyno,ty pochodzisz z innego domu,niz on, on mówi,ale jego słowa nic nie znaczą,on nie wie co to jest miłość, to nie jest człowiek honoru to psychol i jeszcze bierze dragi,to dopiero szał-pał odwala biedna jestes ale bądz dzielna i odwazna działamy!!!! głowa do góry,nie daj sie zastraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszona
autorko,ja juz uciekam,ale ty jak nie bedziesz mogła spać,wpadaj tu i pisz,wyrzucaj z siebie wszystkie emocje będe obok ,do zobaczenia,spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę że śa takie głupie dziewczyny,noooo chyba że masz coś na sumieniu i on cie szantażuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba mialam to samo co Ty, tez mi robil awantury no bo na facebooku nie dalam zdjecia z nim , zalosny koles dokladnie - bylsmy obydwoje z innych swiatow podobnie jak Ty i Twoj facet mamy inny wzorzec rodziny moj ex nie potrafi kochac, jedynie siebie manpulant , szantazysta, klamczuch i oszust, malo tego wymyslał jakies bzdury w ktore wierzyl a potem mi wmawial ze to ze mna cos nie tak , psychol jeden nawet nie wiesz jak sie ciesze ze od niego odeszla, chociaz on blagal mnie potem o spotkania , prosil o ostatnia szanse.. pomyslalam ok w koncu jestesmy ludzmi, wszyscy popelniamy bledy, moze sie czegos nauczyl , moze zrozumial faktycznie ile dla niego znacze, ale sie mylilam i teraz wiem ze tacy ludzie sie nie zmieniaja po tym jak sie wyprowadzilam spotykalismy sie okolo 3 miesiace z przerwami, ale w dalszym ciagu on mnei oszukiwal , robil ze mnie idiotke,byl chamski dlatego kategorycznie powiedzialm dosc, koniec jakiejkolwiek znajomosci z nim , dodam iz mysle ze ktos taki nie powinien byl sie w ogole urodzic w postaci czlowieka, bo on jest nieludzki, to potwor nie czlowiek , i tak za slabe okreslenie.. autorko nie marnuj sobie zycia z kims ktoa na Ciebie nie zasluguje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×