Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fragariaaa

Park Hotel Łysoń

Polecane posty

Gość fragariaaa

Witam, czy ktoś z Was organizował wesele lub był gościem w Park Hotel Łysoń w Inwałdzie? chciałabym zasięgnąć opinii na temat organizacji wesela i jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam na weselu, ale nie jako gość, tylko organizowałam pewną atrakcję, także nie mogę się wypowiedzieć w kwestii jedzenia, ale jeśli chodzi o wystrój to sala bardzo ładna, Pani manager, która tam była pilnowała wszystkiego, także Młodzi nie musieli się niczym martwić. Jedyne, co zaobserwowałam to to, że jest jedno wejście do budynku, czyli i do hotelu i do restauracji hotelowej i na salę balową, co powoduje, że goście hotelowi w niezbyt wyjściowych strojach kręcą się w pobliżu sali balowej, przy recepcji, dotyczy to również tego, że restauracja hotelowa jest normalnie czynna. Wadą było też to, że Młodzi ustawili tablicę z miejscami do siedzenia zaraz za wejściem do budynku, co spowodowało straszny korek w drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragariaaa
a jeżeli chodzi o ilość gości i miejsce do tańczenia na parkiecie? Bo z tego co zauważyłam to on nie jest za duży i martwi mnie to, czy goście nie będą się o siebie obijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest ocenić, bo stoły były okrągłe, wesele na ponad 100 osób, a byłam tylko na początku, więc mało kto się jeszcze bawił. Na pierwszy rzut oka wyglądało, że miejsca będzie dość, ale jakby wszyscy wyszli na parkiet to faktycznie mógłby być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćWeselny
Byłam w tym roku na weselu przyjaciółki, odbywało się ono w hotelu Łysoń, w największej sali - Wiedeńskiej http://www.parkhotellyson.pl/379-nasze-sale miejsca do tańczenia było dość dużo - nie odczuwało się ścisku. Pozytywnie wspominam jedzenie, które było naprawdę przepyszne, obsługa również była świetna. Z mojego punktu widzenia, jako gościa pomieszczenie było bardzo ładne, przestronne i udekorowane z gustem. Jeżeli chodzi o cenę to przyjaciółka nie narzekała, więc chyba było ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragariaaa
dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×