Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marcela8888

Kolagen w tabletkach, HIT CZY ŚCIEMA ?

Polecane posty

Gość marcela8888

Przeszukuję właśnie internet i szukam informacji na temat tabletek z kolagenem marki Noble Medica Pure Collagen. Znalazłam wiele pochlebnych recenzji w internecie. Nie mam jeszcze mocno widocznych zmarszczek, ale w tym roku skończyłam 30 lat i widzę, że procesy starzenia niestety powoli mnie dopadają. Czy ktoś stosował ten środek? Czy warto go kupić ? Widzę na oficjalnej stronie, że jest on teraz w promocji za 54zł i poważnie zastanawiam się nad zakupem. Tylko czy to naprawdę działa ? Czy to może ściema ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściema, ani kolagen ani glukozamina nie wchłania się z przewodu pokarmowego równie dobrze możesz jeść żelatynę spożywczą i efekt będzie ten sam czyli żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti19211
Do Marcela : Działa, działa ! Trzeba tylko stosować ten suplement regularnie. Spójrz na skład, Pure Collagen zwiera wysokiej jakości kolagen morski. Nie znam się na tym, ale wedle informacji na stronie kolagen ten pozyskuje się ze skór ryb głębinowych. Do tego masz witaminy, które jeszcze potęgują działanie kolagenu. Ze zmarszczkami jest tak, że najlepiej przeciwdziałać zanim się na dobre pojawią, bo później jest trudniej z nimi walczyć. Decyzja zależy od Ciebie, poszukaj jeszcze informacji w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak może działać kolagen ,który ma inną budowę niż ludzki?Kolagen to białko tkanki łącznej produkowany przez nasz organizm.I co niby wspólnego ma obcy kolagen z naszym?Wbuduje się w nasze tkanki? Już dają o sobie znać efekty zmniejszonej ilości godzin z niektórych przedmiotów w szkołach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest istotne to, że ja naprawdę widzę efekty i niczego sobie nie wymyślam, ani nie wmawiam. Inni też zauważyli, że cera mi się zdecydowanie poprawiła, a miałam spore problemy. Pure Collagen u mnie się sprawdził, niedowiarkom proponuję wypróbowanie i tyle. Na siłę niczego nikomu nie udowodnię, dla mnie istotne jest to, że widzę pozytywne efekty tej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sciema kolagen w formie tabletki lub plynu jest rozpuszczany w przewodzie pokarmowym I nic sie z nim tam nie dzieje co moze miec wplyw na poprawienie urody.trawimy go I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzę efekty, zarówno jeśli chodzi o włosy jak i cerę. Nie wiem jak to działa, bo się na tym nie znam. Dużo jest opinii o Pure Collagen i nie spotkałam żadnej negatywnej, więc może jednak coś w tym jest, ja sama po sobie widzę, że jest lepiej, cerę mam zdecydowanie ładniejszą i nie sądzę aby to był przypadek bo z tego typu problemami męczyłam się od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Colagen nie wchłania sie z przwodu pokarmowego wiec jest to napewno sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen, który się wchłania najlepiej to kolagen rybi, zaden wołowy czy wieprzowy. Do tego należy przyjmować witaminę C. To są dwie podstawowe zasady. Ja znalazłam swojego faworyta i jest nim Class A Collagen. Efekty widoczne po 1 miesiący stosowania. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, juz... nie kupujcie kolagenu z aptek. jesli kolagen wlozycie do wody, to ta substancja musi sie bardzo kleic. jesli tak nie jest, to znaczy, ze jest OSZUKANA. najlepiej sie klei ZWYKLA ZELATYNA. ale musi to byc zelatyna 100% , trzeba patrzyc na etykiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno są skuteczne,. Ja widziałam je chyba na i-styl.pl a wiem że mają tam dobre produkty więc może to nie ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W suplementy to się ostatnio zaopatruję w sklepie online na noblemedica.pl. Dobrej klasy witaminę C sprzedają, bo z aceroli. Nie ma chyba innego naturalne źródła tej witaminy o tak dużej zawartości jak właśnie acerola. Ogólnie to ludziom się wit C kojarzy głównie z ochroną przed przeziębieniem, ale jej działanie jest dużo szersze. Raz, że wspomaga wchłanianie żelaza, a dwa, że jest też konieczna przy suplementacji kolagenu. Krótko mówiąc – bez witaminy C dużo się w organizmie nie zadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to skąd te badania prowadzone przez specjalistów i inne placówki medyczne ? Czytałam dużo no na temat kolagenu Noble Health . Maja i badania medyczne i mase certyfikatów które potwierdzają jego skutecznośc więc skąd to się wzieło ? Przecież takich dokumentów nie można podrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam czytam i zdania są podzielone większość stawia na class a collagen noble health , rzeczywiście mają badania więc może warto się przekonać bo nic nie stosować to też nie jest dobrze dla skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdania podzielone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje kolagen norweski w kapsułkach.Naturalny bes ulepszaczy, z tranem, omega3 i vitaminom c. Dla mje najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen w tabletkach stosuję już od jakiegoś czasu i widzę efekty stosowania moja cera oraz włosy są w dużo lepszej kondycji a kupiłam go na noblehealth.pl/produkt/kolagen-w-tabletkach-class-a-collagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Działa w tabletkach zwłaszcza i często podaje się go osobom które mają problemy ze stawami, gdyby nie działał to by podawano żelatynę :) Poza tym kolagen to suplement diety który należy stosować przynajmniej kilka miesięcy aby zobaczyć efekty i nie ważne czy rybi, czy ośli bo jest przyswajalny przez człowieka tu możecie o tym poczytać co ma w składzie i jak działa na organizm poza tym ten kolagen polecił mi dietetyk gdy zgubiłam kilka kilogramów i skóra już nie była taka ładna tylko zwiotczała na tej stronie info nplink.net/2k9iVX33. Pozdrawiam sceptyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep https://dlazdrowiaiurody.com/ Oferuje rabaty 34% z kodem ''perusz34'' . Jest to marka kosmetyków  do której produkcji są używane w większości składniki naturalne. Są  bez emulgatorów, barwników, konserwantów itp itd. Nie dotyczy to wszystkich produktów, są one stosowane tylko tam gdzie jest to konieczne  by podtrzymać funkcjonalność produktu i łatwość aplikacji. Mit o Kolagenie i jego niemożliwości pokonania epidermy został już dawno obalony i należy przyznać, że Colway jest pionierem w tej dziedzinie, firma prowadzi własne badania. Polecam osobi scie produkty z tego sklepu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkt działa i moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Regularne stosowanie nie tylko poprawia wygląd i nawilżenie skóry, ale i regeneruje stawy. Mówię to jako posiadaczka produktu, która stosuje go regularnie. Jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu paru tygodni moje zmarszczki, cienie pod oczami i kurze łapki po prostu zniknęły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje taki w saszetkach kolagen Morski PEPTIDE - najlepszy rybi , naturalny i najlepiej wchłanialny. Pomaga głównie jak chodzi  jakosc skóry ale też pomaga mi lepiej spać - ogólnie lepiej sie jaby czuje odkąd go stosuję. Stawy też odzyły, co czuje podczas jogi, bo miałam lekkie problemy w czasie ćwiczeń, a teraz jaky lepiej. Kolagen dobry na wszystko można by rzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Máighréad

Ściema, osobiscie mi to lekarz powiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno kolagen do picia jest dobry. Mam zamiar sobie kupić, tylko jeszcze nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupilam kolagen w proszku. Mozna go wsypac do kawy czy jogurtu. Dzisiaj rozpoczelam kuracje. Dawka dzienna to 10g kolagenu. Dam znac jak zobacze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu. Po 2 tygodniach stosowania kolagenu moja skora stala sie bardziej nawilzona, gladsza. Dodatkowo twarz wydaje sie bardziej "czysta". Mam od zawsze problemy z zatkanymi porami.  Kolagen troche zredukowal ten problem. Zobaczymy co bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2021 o 13:06, Italiana1989 napisał:

Wracam do tematu. Po 2 tygodniach stosowania kolagenu moja skora stala sie bardziej nawilzona, gladsza. Dodatkowo twarz wydaje sie bardziej "czysta". Mam od zawsze problemy z zatkanymi porami.  Kolagen troche zredukowal ten problem. Zobaczymy co bedzie dalej:)

I jakie efekty z kolagenem po roku czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×