Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astor i Rimmel

Jakie pomadki do ust polecacie?

Polecane posty

Gość gość
L’Oreal Color Riche Shine Gelee z abckosmetyczne.pl. Bardzo trwała i nie wysusza ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AirForceOne
Cała seria wazelinek od Floslek. Pięknie nawilżające cuda do ust o jeszcze lepszym zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Mój salonik z kosmetykami założyłam kilka miesięcy temu. Jest to mały sklepik, jednak posiada najlepsze kosmetyki, jakie są dostępne na rynku. Radzę sobie znakomicie i jestem szczęśliwa, że mogę zajmować się tym co tak bardzo kocham. http://www.soyez.pl/oferuje-klientce-trwale-pomadki-do-ust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji zakupów w aptece internetowej wapteka postanowiłam wypróbować balsam do ust Avene Cold. Mam problem z suchymi, spierzchniętymi ustami. Stosuję go już jakiś czas, regularnie i usta faktycznie są bardziej gładkie, nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka78
Oh my Lips, bardzo dobre i niedrogie pomadki, teraz można je dostać na promocji w Rossmannie do końca tygodnia. Są trwałe, ale nie przesuszają ust, jak najbardziej mogę polecić, choć wiadomo, że u każdego może sprawdzić się coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinkowa2

Teraz naprawdę jest w czym wybierać, można znaleźć w drogeriach tak dobre i trwałe pomadki, że nie ma sensu wydawać nie wiadomo, ile pieniędzy . Ja lubię matt magic z eveline, mają ładne kolory, to matowe pomadki, ale one nie wysuszają tak bardzo ust, także super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam pomadki od Semilaca. Szczególnie te nowe z serii Classy Lips. Mam już dwa kolorki, ale myślę o kolejnych. Są super trwałe i pięknie wyglądają na ustach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×