Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet coraz częściej mnie olewa, ma inną?

Polecane posty

Gość gość

Kiedyś odzywał się codziennie, dzwonił, proponował spotkania. A teraz od jakiegoś czasu kontakt coraz rzadszy, normalne się stało, że 1-3 całe dni potrafi milczeć, a potem jak gdyby nigdy nic się odezwać. Ma sporo zajęć, ale zawsze tyle miał i wcześniej nie było problemu. Już nawet nie wiem co robić - czy mieć do niego pretensje i dać mu dobitnie do zrozumienia, że mi się to nie podoba, czy nic nie mówić. Boję się, że za tym stoi jakas inna kobieta :( Powiedzcie, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie że nie koniecznie ma inną kobietę, Ja jestem z chłopakiem ponad 3 lata i na początku non stop się chcieliśmy widzieć każdą chwilę razem spędzać. Romantyczne spacery itp a teraz z czasem wszystko zanika sama nie wiem co jest przyczyną ale może to że związek staje się monotonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :) Mam ochotę mu wygarnąć, jak bardzo wkurza mnie to wszystko i czuje się olewana, ale nie wiem czy to nie pogorszy sprawy. U nas trochę mniej niż trzy lata, jak już się spotykamy czy rozmawiamy to nudy i monotonii nie ma raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba jeden facet .ale sie nie odzywa .chyba mu nie zalezy na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie musisz miec odrazu pretensje i dobitnie mu wygarniac.. moze poprostu o tym z nim porozmawiaj jesli czujesz sie z tym zle.. probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy jak się odzywał po dłuższym milczeniu, to ironicznie próbowałam dac mu do zrozumienia, że mi się to nie podoba, tak z przymrużeniem oka. Poważnie nie rozmawiałam z nim o tym wszystkim. Myślicie, że to mogłoby coś dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu po prostu, że tobie to nie pasuje, że cię to boli. jak będziesz się zgadzała na takie traktowanie, to on się przyzwyczai i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, spróbuje z nim o tym porozmawiać, jak się teraz odezwie. O ile się odezwie, bo jeśli jest jakaś inna to nie wiem. Zawsze jak milczy przez jakiś czas, to od razu martwię się, że jest ktoś inny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byc moze nie wzial tych ironicznych uwag zbytnio do siebie.. mysle ze powazna rozmowa jak najbardziej moglaby tu pomoc.. nie musi to byc odrazu atakowanie go.. moze zapytaj poprostu dlaczego to sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne dla mnie, być z kimś i 3 dni się nie odzywać? Ja z moim jak się nie widzieliśmy, to przynajmniej telefonicznie rozmawialiśmy. W dzisiejszych czasach to żaden problem. Porozmawiaj z nim o tym na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:44 no nie wiem mój po sześciu latach dzwonił non-stop, co prawda nie jesteśmy razem z innego powodu ale potrafił dziesięć razy zadzwonić w ciągu dnia, jeśli już po trzech latach tak się twój facet zachowuje to nie jest normalne, widocznie nic do ciebie wielkiego nie czuje, nie wyobrażam sobie waszego związku za dziesięć lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie musi mieć inną ale raczej nie "oszalał" na twoim punkcie, nie chciałabym na twoim miejscu takiego związku gdzie facet kontaktuje się tak rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×