Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monia19800

Fotograf ślubny łódzkie

Polecane posty

Gość gośćkotcek7865
hej wiem że to trochę dalej ale ja z ręką na sercu mogę polecić tylko http://rgfotograf.pl/ nic dodać nic ując są świetni w tym co robią :) i niech robią to dalej :D

Gość gość
W Łodzi nie ma jakiegoś szczególnego wyboru jeśli chodzi o fotografów. Ostatnio się trochę rozglądałam w tym temacie ponieważ planujemy z moim obecnym narzeczonym co nieco. Postawiliśmy na Pana z Warszawy i dogadaliśmy się, że dojedzie. Taniej wyszło niż za kogoś z Łodzi... Nie wiem jak to się dzieje. W każdym razie polecam- http://upanafotografa.pl/fotograf-slubny-warszawa

Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Gość gość
My mieliśmy fotografa z okolic Łodzi a mianowicie firma Pełna Klatka z Hufcowej :) Śliczne zdjęcia robią a atmosfera na sesji ślubnej taka luźna, że całkowicie zapomina się o stresie. Warto na nich stawiać bo potem świetna pamiątka na całe życie- polecam zażyczyć sobie od nich foto-książkę.

Gość gość
Z czystym sercem na dłoni mogę polecić zakład Mitin w Łodzi. Jest tu pełen profesjonalizm i doskonała atmosfera podczas zdjęć. Fotograf doskonale wie gdzie w łodzi sa piękne plenery do wykonania zdjęć ślubnych. Można im w 100% zaufać!

Gość gość
Potwierdzam poprzednią opinię i sam uważam, że firma fotograficzna Mitin jest w swojej branży najlepsza w łodzi. Robili już kilka profesjonalnych sesji pod fundacje dziecięcą. bardzo ładnie uchwycili dzieci w różnych momentach i to wszystko było zrobione na czarno białych zdjęciach. efekt niesamowity. dla tego polecam tego fotografa. pozdrawiam.

Gość gość
Na naszym ślubie był fotograf z zakładu fotograficznego MITIN. Nasze zdjęcia to coś ślicznego. Pewny jestem, że nikt takich nie ma. Zarówno na sali jak i w plenerze fotograf zachowywał się bardzo profesjonalnie. Zdjęcia w ruchu też wyszły swietnie. Pełen profesjonalizm!

Gość gość
U nas też Mitin fotografowali. Słyszeliśmy, że robią jedne z lepszych fotografii ślubnych w Łodzi. Podobały nam się zdjecia przyjaciółki, która robiła akurat sesję ciążową. Myśmy mieli sesję ślubną, która wyszła wspaniale. Polecamy ich!

Gość gość
ja polecam szczerze fotografa z Wielunia www.lukasz-sazon.pl :-)

Gość gość
Ja wiem, ze fotograf jest ważny. Ale osobiście uważam, ze sala jest ważniejsza. Przynajmniej dla mnie. Ja swoje wesele miałąm w Venge. Bardzo miło wspominam ten dzień i ta uroczystość całą.

Gość Alicjaa1
Szczerzę mogę polecić firmę retroBŁYSK, która zajmuje się zarówno fotografowaniem, jak i filmowaniem (opcja nagrywanie dronem również w ofercie). W tym roku brałam ślub i wynajęliśmy właśnie ekipę retroBŁYSK. Czas oczekiwania na materiał bardzo dogodny, sprawny. Miły kontakt, wszystko możliwe do ustalenia. Przemiła atmosfera, która w tak stresującym dla nas młodych dniu, jest bardzo potrzebna i pomocna. Całą ofertę możecie znaleźć na stronie www.retroblysk.pl POLECAM

Gość gość
Wejdź sobie na jakiś katalog, np. tutaj https://www.gdziewesele.pl/fotovideo/lodzkie/fotograf Potem przejrzyj sobie opisy firm, a przede wszystkim galerię zdjęć. Pospisuj sobie kilka firm, które po prostu przypadną Ci do gustu, a dopiero wtedy ewentualnie pytaj o opinię nt. poszczególnych firm - czy obsługa jest miła, czy można się dogadać ze wszystkim itp. :)

Gość gość
My miesli kamerzystę i fotografa z jednej firmy i nam wzięli trochę ponad 3 tys i jestesmy mega zadowoleni, mielismy podziekowanie dla rodzicow, reportaz 20 minutowy, reszte wesela nieobrobione (jak chcemy mozemy to dac nawet innej firmie by to ogarnela, ale nie ma potrzeby) + zdjecia: https://www.facebook.com/FotografiaSlubnaWarszawa/

Gość Caroo25

Ja mogę polecić Diamond Photography. Wybraliśmy ten duet na swój ślub i wesele. Mają kilka opcji jeśli chodzi o usługi. Robią piękne ślubne reportaże. Zobacz ich zdjęcia: https://diamondphotography.pl

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować