Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Syn w stylonowym fartuchu matki i spuszczający się na jej ubrania, macie tak?

Polecane posty

Gość gość

Znam przypadek że taki chłopak robił sobie dobrze ubrany w taki fartuszek mamy, a ona nawet nic nie podejrzewała aż go przyłapała gdy sobie walił. Nie była zaskoczona bo sama go podniecała swoimi piersiami i bardzo obcisłymi ciuszkami. Może znacie podobne przypadki?

Gość gość
Ja tak robię, w fartuchu i w innych jej ciuchach i nigdy mnie nie złapała na tym

Gość gość
mój syn często dogadza sobie moją bielizną ale najcześciej robi sobie dobrze właśnie w moim fartuchu w którym w pracy sprzątam toalety pracowników zakładów autobusowych. Bardzo lubi jak mam na sobie jakiś fartuch na który wcześniej wytrysnął.

Gość gość
Ja mam dokładnie tak samo. Zakładam różne fartuchy stylonowe mojej mamy i babci też. Obie mają ogromne biusty i duże tyłki co mnie bardzo podnieca. Wczoraj opalałem się w ogródku i zasnąłem. Dawno nie trzepalem i stanął mi przez sen, wyszedł nogawką z bokserek. Mama mnie obudziła i zwróciła uwagę, byłem tak napalony że poszedłem do pralni, znalazłem przepocony fartuch babci i w niego się ubralem a zwaliłem sobie fartuchem mamusi.

Gość gość
Zrobiłem to pierwszy raz w fartuszku mamusi jak miałem 14 lat, teraz mam 33 i nadal to robię w ten sam jej fartuszek. Nigdy mi nic nie mówiła mimo śladów spermy. Ale sama mi podpowiada że trzeba fartuszek jej przynieść i jej przynoszę a po drodze dotykam go penisem. Mamuśka zawsze stoi w staniku i majteczkach i wkłada go na siebie mimo ściekającej mojej spermy. Jak jestem sam to chodzę w nim i walę sobie cały czas marząc o niej

Gość gość
Ostro. Moja wie bo jej powiedziałem. Udajemy że jest spoko. Spuszczam się tylko w jej fartuchy, jej nic nie robię. Rodzeństwo nic nie podejrzewa i ojciec też. Mieszkam na wsi i prawie wszystkie kobiety w takich fartuchach chodzą. Mam penisa sporo większego od reszty i lubię jak naprężony wychodzi z fartucha. Wytryskuję spermę na niego albo na biustonosz i w takim stanie dyskretnie odnoszę na miejsce. Starsza często komentuje że to ostatni raz już.

Gość gość
Mam duży biust i czasem noszę taki fartuch zapinany. Złapałam syna w pokoju jak właśnie napaskudzil mi na fartuch. Jestem roztrzęsiona, bo powiedział że to moja wina bo go prowokuję. Nieprawda, co mam w korzuchu w lato chodzić? Może mu przejdzie ma dopiero 19 lat. I ciagle gapi mi się w dekolt, jak go tego oduczyć? Mężowi nic nie mówiłam bo by go stłukł.

Gość gość
Znam takie sytuacje z własnego doświadczenia i nadal spuszczam sie w fartuch mamy a mam 36 lat.

Gość gość
Uwielbiam fartuchy mojej mamy. Ubieram się w nie i ospermiam.

Gość gość
Często zakładam zapinany z przodu fartuch mojej starej. Spuszczam się na jej skórzany płaszcz i bieliznę.

Gość gość
Właśnie wytrysnąłem na halkę i stanik mamy, i mam na sobie jej fartuch

Gość gość
Fartuch to jeden z ciuszków mamy który zakładam. Dogadałem się z nią i nawet nieraz mi zwali konia i pozwoli wytrysnąć na piersi.

Gość gość
Moja starsza wie że spuszczam sie na jej ciuszki. Wali mi reką czasem i każe tryskać na swoje ciuszki

Gość gość
śmieszni są ludzie, którzy mitomanią po nocach na erotycznym i to jeszcze w starych wątkach :D

Gość gość
Często zakładam fartuch mojej starej na noc i walę w nim konia. Nawet nic mi nie mówi jak go poplamię.

Gość gość
mój brat kilka lat temu często się spuszczał do mojego stanika i majtek. Kiedyś wlozyłam mu moje ospermione majtki do plecaka jak szedł do szkoły. Najadł się w szkole wstydu i skończył.

Gość gość
Pamiętam jak zawsze podglądałem mamę przez dziurkę od klucza w łazience i sypialni. Ciekawiło mnie jak to jest mieć jej fartuch na swoim gołym ciele. Kiedy go założyłem podnieciłem się bardzo mocno. Musiałem sobię ulżyć i spuściłem się na stanik mamy. Poznała co to jest i od tamtego czasu to nasz słodki sekret. Robimy też inne przyjemne rzeczy

Gość gość
Moja mama niestety nie chodzi w fartuchu ale babcia tak. Jest bardzo sexowna jak na swój wiek 67lat. Wprowadziła się do nas i opiekuje się domem. Codziennie chodzi w stylonowym fartuchu, kupiłem jej kilka bardzo podniecających i o dwa rozmiary za małe. Szybko zorientowała się i pozwala mi na noc brać je do masturbowania się. Mama przyłapała mnie jak jestem ze stojącym penisem w fartuchu babci. Zabroniła mi tego ale robię to dalej

Gość gość
Możemy pogadać o tym itp momlover777@wp.pl

Gość gość
Często spuszczam się na staniki mamy. Ale zawsze mam na sobie jej fartuszek

Gość gość
Mój chłopak spuszcza się na ciuchy swojej matki. Obie jesteśmy biuściaste i to go podnieca. Często zakłada na siebie jej halki, staniki, koszulki, spódniczki i ostatnio nawet fartuch zapinany na guziki z przodu. Nie zabraniam mu tego bo też to lubię. Jego mama do tej pory nic nawet nie podejrzewa mimo śladów spermy, dziwne.

Gość lovestore24
Zrób zakupy za powyżej 150 zł, za przesyłkę nie zapłacisz nic a dodatkowo dostaniesz rabat 10%, Wejdź na lovestore24.pl, po złożeniu zamówienia wpisz kod: 04311 kod ważny do końca sierpnia

Gość gość
Teraz jestem w fartuchu mojej starej cycoliny. Leżę obok niej, jest pijana i śpi. Wytrysnę jej w cyce.

Gość gość
Lubię fartuchy mojej mamy. Spuszczam się na nie żeby wiedziała że mnie podnieca

Gość gość
Od kilku miesięcy moja mama zaczęła nosić fartuchy w domu. Zauważyłem że często na samą bieliznę bo są delikatne, cieniutkie i wszystko prześwituje. Wykradam na noc jeden z nich, ubieram się w niego, na całkiem nagie ciało. Kilka sekund i jest sztywny. Masturbuję się przypominając sobie jak ona w nim wygląda. Nektar zawsze zostawiam na fartuszkach. Napewno zauważyła ale nic nie mówi.

Gość Momlover
Moja mama mi pozwala przebierać się w jej fartuchy i inne ciuszki.

Gość bella  86
Czy kobiety jeszcze teraz chodzą po domu w stylonowych fartuchach, sądziłam,że coś takiego istniało w czasach mojej mamy. Są seksowniejsze i wygodniejsze ubranka na lato:D:D:D lub po domu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować