Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ona23333

Pilnie potrzebuję porady prawnej!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam trochę nietypową sytuacje i korzystałam z usług http://groupespro.com zerknij może Ci się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z porad prawnych online na www.poradyprawne.com i bardzo polecam. Pomogli mi bardzo przy uzyskaniu pozwolenia na budowę i w sprawie o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porady prawnej najlepiej zasięgnąć w kancelarii adwokackiej. Wtedy masz 100% pewności, że otrzymujesz rzetelną informację. Jeśli jesteś ze Szczecina mogę polecić Ci kancelarię www.kancelaria-pwk.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam długo w korpo, gdzie ze współpracownikami nie mogliśmy odzyskać sporej części premii. Pomagała nam kancelaria później https://grzybkowskiguzek.pl, która przeprowadziła negocjacje i udało się 90% około środków odzyskać, bez wchodzenia na drogę sądową. Warto się przejść na konsultacje moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoolaj

Bardzo dobra kancelaria z której usług od dawna korzysta moja firma to  poznańska kancelaria Winkler. Bardzo solidni, rzetelni, prowadzą nasze sprawy firmowe i robią to znakomicie, jesteśmy w 100% zadowoleni z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariesanka41

Przez pewien okres czasu byłam nękana listami i telefonami przez firmę windykacyjną. Wymyślili sobie dług, który już od dawien dawna moja firma miała spłacony. Stało się to na tyle męczące, że przestałam nosić ze sobą telefon.. Myślałam nad zmianą numeru, lecz ostatecznie stwierdziłam, że tak dalej być nie może. Udałam się wtedy do kancelarii prawnej Anny Legieć. Wyjaśniłam całą sytuację, a dzięki jej pomocy zamknęłam ten rozdział na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mi pomaga zawsze adwokat Tomasz Tomaszczyk, cżłowiek z dużą wiedza i kulturą, bardzo rzetelny i zaangażowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.11.2019 o 09:05, Gość gość napisał:

mi pomaga zawsze adwokat Tomasz Tomaszczyk, cżłowiek z dużą wiedza i kulturą, bardzo rzetelny i zaangażowany

jest bardzo znany, ale to wynika z jego skuteczności, a ta z kolei z dużej wiedzy prawniczej i koło się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdziemy się w sytuacji, w której pomoc adwokata będzie nam niezbędna to z pewnością chcielibyśmy pewności, że zatrudniamy odpowiednią osobę. Trzeba się zastanowić jak się o tym przekonać przed podjęciem ostatecznej decyzji. Po wybraniu kancelarii musimy skupić się na cechach konkretnego prawnika. Najważniejsza będzie tutaj specjalizacja w kontekście naszego indywidualnego problemu. Jeśli będzie on chciał podjąć się praktycznie każdej sprawy to powinna nam się zapalić czerwona lampka. Na pierwszej rozmowie także warto zwrócić uwage na poziom zaanagażowania i empatii. W przypadku prostszej sprawy można poszukać porady prawne kraków - https://www.kancelaria-actio.com/darmowa-pomoc-prawna/ bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 23:20, Gość ona23333 napisał:

Czy jest tu jakiś prawnik? Pilnie potrzebuję darmowej porady prawnej, najlepiej na maila. Jestem szantażowana i nie wiem co zrobić, potrzebuję porady. To bardzo ważne!!!

 

Skontaktuj się z Kancelarią Prawa Gospodarczego i Oświatowego z Krakowa: https://www.kpgio.pl/ Też zajmują się sprawami cywilnymi, a na taką wygląda mi właśnie Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego miasta jesteś? Ja korzystałam niedawno z pomocy prawnej Adwokat Iwony Sepioło- Jankowska z Poznania. Sprawa została szybko i sprawnie załatwiona. Pani Adwokat posiada ogromną wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×