Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bondzia

Hotele ze spa, góry

Polecane posty

Gdzie w górach można znaleźć najciekawsze i ofertowo i cenowo (tanie!) hotele ze spa.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ty chcesz tanio jak jeden zabieg SPA kosztuje 300 zł? Może chodzi Ci po prostu o basen i saunę w hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiechnieta29
Może chodzi Ci o tani hotel jesli idzie o spanie, a zabiegi SPA w nim to już płacisz tyle, ile ich sobie wybierzesz? Spa ogólnie jest dość drogie. Sprawdź hotele z bazy http://www.hotele.pl/ - tani system rezerwacji, choć przy SPA liczyłabym sie jednak z wyższymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniiii
Adam Hotel & Spa, polecam. Wróciłam stamtąd kilka dni temu i jestem bardzo zadowolona. Wspaniałe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfkaL
W Kudowie Zdrój jest takie miejsce, które na pewno warto odwiedzić. Jest to Adam Hotel & Spa. Bardzo urokliwe miejsce, w którym znajduje się fajne spa. Bardzo miło wspominam swój pobyt tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja niestety nie mam czasu na dłuższy pobyt w SPA. Zazwyczaj idę na kilka godzin na jakieś zabiegi i lecę z powrotem do domu. Ostatnio trafiłam na salon masaży My Thai SPA - http://www.tajskiespa.pl/ i zastanawiam się nad masażem tajskim. Juz dawno nie byłam i chciałabym się trochę odprężyć. Ostatni czas w pracy skutecznie mnie wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bylismy w zeszlym roku w miejscowosci Świeradów Zdrój, a nocowalismy w domu wypoczynkowym Kaja :) i baardzo mile wspominamy tamten wyjazd, bo okolica przepiekna, cisza, spokoj. A sam pensjonat- przytulny, dobrze wyposażony i z przemiłą pomocną obsługą. Korzystalismy nawet z zabiegów spa, ktore sa w ofercie :) ogolnie miejsce na plus, do wszelkich okolicznych atrakcji mielismy bardzo blisko, doslownie rzut beretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Hotelu Klimek **** SPA w Muszynie oferujemy szeroką gamę zabiegów SPA i Wellness. Są to zarówno podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, jak i wielogodzinne rytuały, takie jak rytuał czekoladowy. Dodatkowo aquapark, sauny, grota solna i przepiękna okolica sprawią, że pobyt będzie w 100% udany. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw oraz specjalne menu. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.kopieniec.pl/ ma super SPA, hotel może nie najtańszy, ale naprawdę luksusowy. Murzasichle, więc cicho i spokojnie. Pyszne jedzenie na miejscu w ich restauracji, do tego takie dodatki jak np. taras widokowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz tutaj gorzelanny.pl. Luksusowy hotel w pięknej okolicy ze świetnym spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym hotelu kopieniec raz i naprawdę fajny. Standardzik wysoki, spa super. Ogólnie okolica też bardzo fajna, ładnie i spokojnie. Śmigaliśmy też trochę po górach no i sama lokalizacja też na plus, bo szlaki blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem byłam w Pokrzywnej w hotelu Gorzelanny. Ceny przystępne, a spa mają naprawdę świetne, do tego basen, sauna, masaże. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaaraa
Dla mnie w górach to http://www.kopieniec.pl/ Byłam jesienią, wybieram się w lutym i szczerze zachęcam, bo piękne miejsce i dobry hotel ze spa. Murzasichle są pienne same w sobie, a jak się wypoczywa w takich warunkach to jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moononthespoon
Koniecznie sprawdz hotel Kopieniec. Maja fajne pakiety i wtedy nie wychodzi tak drogo. Miejsce jest naprawde na najwyzszym poziomie wiec warto pojechac i zaznac odrobiny luksusu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel idealny na zorganizowane imprezy. Wesele, konferencje, spotkania i szkolenia- nie ma lepszego miejsca. Ja miałam przyjemnośc uczestniczyć w szkoleniu organizowanym w tym hotelu, jak również, jakiś czas później, w weselu. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu osób prowadzących hotel; wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik. Wzorowo i bez zarzutu. Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millenkka
Osobiście spa jako tako mi się już znudziło, teraz zaczęłam interesować się termami. Planuje teraz weekend w Białce Tatrzańskiej i znajdującym się tam obiekcie o nazwie Terma Bania. Posiadają strefy relaksu oraz zabawy, mają też saunarium , więc można wypocić toksyny z smogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię korzystać z wyszukiwarki na stronie www.meteor-turystyka.pl Mają rzeczywiście sporo ofert i są one zróżnicowane jakościowo. Można znaleźć tańszą kwaterę prywatną, albo bardziej ekskluzywny hotel, jest też dużo ofert agroturystycznych z których ja to ostatnio najczęściej korzystam. Bardzo fajną agroturystykę znalazłem na tej stronie na Lubelszczyźnie na przykład w okolicach Ryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co jechać w góry jak na nizinach też jest super miejsca. Bardzo dobry hotel jest w Poznaniu hotelremes.pl - można tam się bardzo zrelaksować i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pokrzywnej jest bardzo fajny hotel ze spa Gorzelanny. Niedrogi, ale świetnie wyposażony i do tego te widoki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra urządziła wesele właśnie w hotelu Gorzelanny, a ja miałam przyjemność być gościem. To było naprawdę piękne wesele, przygotowane na najwyższym poziomie. Wszystko było zorganizowane profesjonalnie, z dbałością o szczegóły i według wskazówek państwa młodych. Piękna sala, pyszne jedzenie, cudne widoki za oknem. Było super i polecam każdemu to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten hotel będzie najlepszy dla rodzin z dziećmi, bo jest idealnie przygotowany na wizytę najmłodszych gości. Ja osobiście byłam pod wielkim wrażeniem pięknej sali zabaw oraz krzesełek w restauracji. Do tego jest fajna karta menu dla dzieciaczków. Można wynająć animatora, a samemu udać się do spa- super opcja, z której skorzystałam :) W pokojach na życzenie łóżeczko dla dziecka. Obsługa bardzo miła, pomocny personel, uśmiechnięta Pani w recepcji. Ogólnie wyjazd bardzo miły i przyjemny, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLesnak
Z pobytu w hotelu Gorzelanny jestem bardzo zadowolona i mogę polecić każdemu, kto szuka spokoju i luksusu w otoczeniu pięknej przyrody. Hotel jest doskonale położony, co jest jego wielkim atutem. Leży blisko granicy, dużych miast i szlaków turystycznych. Dużo miejsca do uprawiania sportów i jazdy na rowerze. Hotel zadbany i czysty. Wyżywienie dobre, spore porcje i duża różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Hotel SPA Medical Dwór Elizy www.dwor-elizy.pl w Kotlinie Kłodzkiej. Lato w tym roku bardzo kapryśne, więc sprawdzi się hotel z basenem, saunami i centrum spa, gdzie można świetnie wypocząć. Duży wybór zabiegów i przystępne ceny a do tego przesympatyczna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Hejka, ja byłam nie tak dawno temu w hotelu w Kazimierzu Dolnym i było naprawdę super. Elegancko na poziomie, można się zrelaksować przemiła obsługa i dobra lokalizacja i basen cuuuuudowny <3 http://villabohema.pl/basen/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyjemnym i ładnym miejscem ze Spa w ofercie jest hotel w Kielcach www.hotel-uroczysko.com.pl. Mają wysoki standard w dobrej cenie. Atmosfera miejsca ciepła i domowa. Pyszne jedzenie i przyzwoita obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×