Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzenka56

firma z atrakcjami na festyny Warszawa POMOCY

Polecane posty

Witajcie, właśnie szukam z mężem firmy, która zorganizuje urodziny dla trójki moich dzieci, znacie jakieś firmy, coś polecacie? Pomocy.. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Marzena, jakieś pół roku temu znalazłem w internecie firmę zajmującą się organizacją imprez. Wynająłem u nich dwie maszyny do waty cukrowej i dużą zjeżdżalnie ( dmuchańca) Z tego co pamiętam firma zajmuje się w Warszawie, ceny mają wg mnie dobre. Jak patrzyłem u nich na stronie internetowej to mieli jeszcze jakiś animatorów, pokazy baniek, klaunów, nawet małe kucyki :O W jakim wieku masz dzieci bo kucyki wg mnie byłyby super albo takie animatorki. Jak coś to masz do nich numer: 600950777 www.kreatorzyimprez.pl Do mnie musieli dojechać bo mieszkam pod Radzyminem i nawet nie wzieli nic za dojazd. :) ( co się dzieje z tym światem, ale firma bardzo spoko) Pzdr Ciamba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, gdzie możesz znaleźć salę na taką imprezę. Popytaj się o wolne miejsca na Wilczej 9, niby jest to centrum konferencyjne, ale wynajmują też lokal na imprezy okolicznościowe i to w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferujemy - piękną i profesjonalną maszynę do słodkiej waty cukrowej! Zapewniamy obsługę i składniki. Wata cukrowa jest przysmakiem nie tylko dzieci! Ale jeśli dzieci będą wśród weselnych Gości to zapewniam, że będą zachwycone! W kolejce bardzo często ustawiają się dorośli! Na życzenie możemy podczas wesela częstować Gości watą w wybranym kolorze i smaku. Ale polecamy białą. A teraz kilka mitów/faktów o wacie cukrowej. - wata cukrowa jest bardzo kaloryczna - NIEPRAWDA -> wata cukrowa zawiera tylko i wyłącznie cukier, porcja waty to ok. 40-60kcal (dla porównania: banan 200kcal, porcja tortu czekoladowego to 646kcal) - wata cukrowa brudzi - NIEPRAWDA -> trzeba się postarać żeby pobrudzić ubranie watą, najczęściej ma się jedynie słodkie usta:-) Zapraszam do rezerwacji terminów. Informacje: www.watacukrowaimprezy.pl lub tel 500 402 424 Istnieje także możliwość wynajęcia animatorki do organizowania zabaw dla dzieci podczas Wesela (m.in. konkursy, zagadki, skręcanie balonów, malowanie buziek). Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge ci polecic p. ASie ktora organizowala moim dzieciom urodziny, ale tel na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watacukrowaimprezy
Zapraszamy do współpracy firmy, centra handlowe, świetlice, przedszkola i szkoły itd. Nasze największe atuty to zaangażowanie w to co robimy, wysoka jakość świadczonych usług a jednocześnie przystępna cena. Z naszych usług skorzystało już wiele firm, bądź naszym kolejnym klientem. Skosztuj dzieciństwa już dziś :) ZAPRASZAMY ! kontakt www.watacukrowaimprezy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dobrą firmę z atrakcjami na taki festyn. Załatwią Ci ludzi, wszystkie formalności, wszystko :) http://www.4mat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam kraine przygod ( www.kprzygod.pl) pelen profesjonalizm i niskie ceny. dzieciaki od razu pokochaly piratke:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam 4mat, współpracowałem z nimi ostatnio i załatwili wszystkie formalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że jest firma http://europarty.pl/ która oferuje wynajem dmuchanych atrakcji dla dizez. Dzieci lubią skakać po zamku, czy po dmuchanej zjeżdżalni. Takie konstrukcje dmuchane na każdą okoliczność możesz u nich wynająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę Ci polecić fajne miejsce poza warszawą :) zerknij na www.park-dinozaurow.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to może zrób sobie torebki www.zrobtorebke.pl/ i wrzuć do nich coś w podziękowaniu za przybycie. to uroczyi miły gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×