Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredzia05

Komu udało się dostać pracę po pedagogice opiekuńczej?

Polecane posty

Witam, Zastanawiam się nad powrotem na studia, lata temu skończyłam pedagogikę - zarządzanie oświatą i nie znalazłam nigdy pracy w zawodzie, raczej w instytucjach , w których potencjalnie miałam znaleźć pracę byłam wyśmiewana, że to kierunek tylko dla dyrektorów szkół. Chciała bym magistra zrobić i innej specjalizacji, bliższej dzieciom, podoba mi się praca w żłobku czy domu dziecka. Czy jest na tym forum ktoś kto po ukończeniu pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej znalazł pracę ? ( i gdzie ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak znalazlam prace....w sklepie. jak nie masz szczescia, znajomosci to sie nie pchaj. malo to slyszalas o "przyszlosciowerj" pedagogice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to samo słyszałam o administracji , a ostatnio nawet o europeistyce , gdzie jeszcze 5 lat temu każdy uważał , że to kierunek z przyszłością. Studenci zarządzania i marketingu też narzekają, a kierunek bardzo polecany. Tutaj masz racje że bez znajomości to zostanę doradcą klienta do końca życia. Ale może ktoś napisze coś bardziej optymistycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym - nieuku, gdzie ty na studia jak ty nie znasz podstaw ortografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam to jak wysłałam. Zresztą wiedziała, że znajdzie się ktoś kto się do tego przyczepi. Szkoda że tak mało masz do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×