Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Łapania faceta na dziecko

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z Was złapała faceta na dziecko, a by potem miał kto Was utrzymywać ? Znam kilka takich przypadków, że kobieta np miała już dziecko z kimś innym i chciała złapać jakiegoś faceta aby ich utrzymywał bo kobieta nie garnęła się zbytnio do zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas_Krakow
Każda rozwódka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda rozwodka.... a to dziwne bo ja nie mam pojrcia co to znaczy zlapac faceta na dziecko. Dziecko byla wspolna decyzja rozwod z reszta tez. No ok. Rozwodzilismy sie bez zalu skandalu i klotni. Pracowalam przez slubem po slubie i po rozwodzie. O alimenty na dziecko nie walczylam bo moj byly maz jest mezczyzna a nie chlopcem i doskonale wie ile kosztuje utrzymanie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy "łapać na dziecko"? jeżeli facet z własnej inicjatywy idzie do łózka z kobietą i NIE ZAKŁADA PREZERWATYWY to moim zdaniem akceptuje ewentualną ciążę - nikt mu pistolety do głowy nie przykłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była mojego męza tak go złapała na dziecko, a się okazało że nie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj znajomy zerwal z dziewczyna,po dwoch miesiacach przyszla i powiedziala ze jest w ciazy.oczywiscie wczesniej chciala do niego wrocic.zapieral sie ze to nie jego bo zawsze uzywal gumek,jak powiedzial ze jak dziecko sie urodzi to chce badan to odrazu ciaza jej sie odwidziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to faceci nie wiedzą skąd się biorą dzieci? wystarczy tego nie robić i nie będzie dziecka - proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszy mnie twierdzenie, ze kobiety maja dziecko, bo nie chce im sie pracować. A ile tych alimentów dostaną? 300 zł? 400? No i dzieckiem tez się trzeba zająć. Moim zdaniem bardziej realne jest zachodzenie w niechcianą ciążę, aby faceta skłonić do pozostania, choć to się różnie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×