Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet blondyn może być przystojny ? Tak, ale nie Polak !!!

Polecane posty

Gość gość

Blondyni są atrakcyjni jesli mają ostre rysy twarzy, męskie szczęki cos jak Dolph Lundgren (najbardziej znany z filmu Rocky ze Stallonem) typowy polski blondyn jest ładny jako dziecko, ale w wieku 16-19 lat brzydnie, staje sie świnką, polaczkiem, oblechem o zalanej nijakiej twarzy :O Polscy faceci ogolnie są malo męscy, ale blondyni to juz w ogole czereśniaki cebulaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci się nie podoba, to spadaj do Afryki :D :D :D . x Mnie jakiś czas temu podrywała właścicielka wspaniałego biustu :D, tłumacząc, że do Dolpha Lundgrena podobny jestem. A ja akurat go za bardzo nie cenię :D , więc podryw jej się nie powiódł :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nio. Niestety, ale to prawda. Ja blondyna tylko raz widziałam pzystojneho , i nie wiem czy to był Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam przystojnych blondynow w Polsce tylko wsrod studentow anglojezycznych - byli oni glownie z Norwegii, zaden z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia_
Oj są, są i to Polacy! pracuję w dużym sklepie to mam przekrój urody polskich facetów jak i kobiet na codzień. A z zagranicznych to tylko jeden Włoch był godny zawieszenia na nim oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Jestem blondynem, nie tez mam ostrych rysów twarzy i mimo ze czesto przebywam miedzy kobietami to nigdy jakoś nie słyszałem ze żadnej bym był przystojny, choć zawsze wydawało mi sie że jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem blondynem i kobiety często mówią, że wyglądam jakbym przyjechał prosto z Niemiec lub Skandynawii. Czy to komplement? Dziewczyny wstawiajcie zdjęcia facetów, blondynów, których uważacie za atrakcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z innej beczki
A ja zauwazylam taka o to zalezosc u Hiszpanow .Hiszpanki w 90% sa meskie , a Hiszpani takie cieple klychy , ciotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy i polki ogólnie nie grzesza uroda , bardzo średnia uroda u Polaków , piękni są Rosjanie ,Norwegowie , Szwedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie właśnie czemu Rosjanie są przystojni a Polacy i Ukraińcy mają ulane ryje , bo Rosjanie mają dużo genów ugro fińskich , szczególnie ci z polnocy, dużo Rosjan ma korzenie z Czeczeni Osetii , dużo bardzo dużo Rosjan jest przustojnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucajcie fotki przystojnych blondynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanie sa przystojni ??? Serio ??? Nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obleśny ten dolf :O wygląda jak różowa świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że mylicie bycie przystojnym z byciem zadbanym ;p W biedniejszych społeczeństwach kobiety są piękne, bo w ubogim społeczeństwie dla kobiety dbanie o wygląd to najprostsza drog do jakiegokolwiek sukcesu, a faceci nie mają czasu na myślenie o dbaniu o siebie (gdyby już w średniowieczu faceci byli dandysami to nigdy byśmy z tego średniowiecza nie wyszli), szczególnie kiepsko to wygląda w biednych i dość zimnych krajach gdzie główną odskocznią od rzeczywistości jest alkohol... Za to w bogatszych społeczeństwach faceci robią się coraz bardziej wymuskani jak David Hasselhoff, a kobiety obrastają tłuszczem. Jak w tzw. masie krytycznej, eksperymencie polegającym na zapewnieniu mysiej kolonii wszystkiego czego im trzeba, pierwszych kilka pokoleń naturalnie samice ładniejsze od samców i delikatne, a samce z jajami, kilka pokoleń puźniej samce poświęcają więcej czasu na swój wygląd niż samice, które robią się agresywne, w kolejnych pokoleniach samce zaczynają już raczej przechodzić na homorelacje i prokreacja powoli przestaje być celem, na koniec jak jakiś samiec chyba przez pomyłkę coś spłodzi to samica po urodzeniu zagryza swoje młode... I kolosalna populacja dziesiątek tysięcy myszy wymiera w przeciągu dwóch pokoleń... Oczywiście my nie jesteśmy myszami i może ugramy lepszy koniec, ale obecnie nasze społeczeństwa są ładnie odwzorowane tym eksperymentem. Wracając do tematu, to smutne dla faceta jak kobiety gardzą swoimi zapracowanymi, na rzecz jakichś wymanikirowanych lalusiów, to pewnego rodzaju zdrada, czy sobie na nią zasłużyliśmy? To już sobie wyczytajcie w tym jak w przeszłości traktowane były kobiety w Polsce, a na zachodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy ze co . Brunet z brzydką gębą jest bardziej przystojny od blondyna z brzydką gębą? Kompletnie nie ogarniam co ma kolor włosów dp rzeczy. Juz prędzej powodzenie powinni miec blondyni bo czarny to najbardziej nijaki i sztampowy kolor włosów jaki mozna miec, 90% mieszkańców ziemi to bruneci/brunetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem blondynem, nie mam ostrych rysów twarzy mam mega powodzenie, bogaty tez nie jestem. Poprostu każda kobieta ma inny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah
Dnia ‎17‎.‎07‎.‎2014 o 17:57, Gość gość napisał:

typowy polski blondyn jest ładny jako dziecko, ale w wieku 16-19 lat brzydnie, staje sie świnką, polaczkiem, oblechem o zalanej nijakiej twarzy

A bruneci nie mają nalanej gęby? Kompletnie nie rozumiem co ma wogóle kolor włosów do rzeczy? Juz chyba u kobiet powinien kolor wlosow powinien mieć większe znaczenie z racji że jest ich wiecej. A jednak nie przykuwamy do tego tak wielkiej uwagi jak wy.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nie zgadzam sie z teza postawiona w temacie!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zak

i tak nailadniejszy jest Stefan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×