Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stokrotkakotka

ginekologia estetyczna

Polecane posty

Gość fryttka

Bardzo dobrym miejscem jest Klinika Estetica. Laserem pomogli mi w nietrzymaniu moczu. Ja byłam na zabiegu w Katowicach ale mają też swoje kliniki w Krakowie i Wrocławiu  http://klinikaestetica.pl/ginekologia-estetyczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłam zabieg estetyczny w gabinecie lekarskim Moja Estetyka w Rzeszowie. Szczerze mówię że nie ma się czego obawiać ani wstydzić, wszystko przebiegło bezboleśnie i na najwyższym poziomie. Wcześniej zostałam przygotowana do zabiegu. Jeśli ginekologia estetyczna to tylko w tym gabinecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja byłam na ujędrnieniu i rewitalizacji okolic intymnych za pomocą radio-frekwencji, bardzo to polecam bo jest zupełnie inaczej po tym, takie naprawdę odmłodzenie, jak 15 lat temu :) byłam u doktora Zdzisława Dubnickiego w klinice Estell w Warszawie, mieszkam w Wyszkowie ale tu w okolicach nie znalazłam żadnej dobrej kliniki, której bym zaufała i ma doświadczoną kadrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkowa

Miałam problem z nawracającymi stanami zapalnymi przydatków. Dopiero ginekolog chojnicki.com.pl/ poradził sobie z moją chorobą. To bardzo dobry specjalista i niezwykle kulturalny, miły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Sun

Z całego serca polecam zabieg rewitalizacji pochwy , który wykonała Mi dr Jarczak Magdalena w gabinecie na Żoliborzu (Gabinety Krasińskiego). Doktor jest mega profesjonalną a przy tym, niezwykle miłą osobą.  Odpowiedziała mi na wszystkie nurtujące mnie pytania i dzięki temu nie bałam się zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaa

w szpitalu Medicover jest bardzo dobra klinika medycyny wellness, wiadomo jak sie ma jakies kompleksy a tylko istnieje mozliwosc, zeby to poprawic, to czemu nie ? sama sie zmagalam, zglosilam sie tam na konsultacje , potem zabieg i uwazam ze to byla najlepsza decyzja, wszystkim paniom polecam! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novaczkova

Nie ma się czego wstydzić – to naprawdę ludzka rzecz, że mamy różne problemy albo że nasz wygląd odbiega od „standardów piękna”, tych ogólnie przyjętych. Ale jeśli można coś zrobić i sprawić, że będziemy się lepiej czuły w swoim ciele, warto spróbować. Ja dowiedziałam się, że w Gold Clinic oprócz wykonywania zabiegów stricte poprawiających estetykę zrobić poddać się laserowemu leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to zabieg ambulatoryjny, więc nie trzeba przebywać w szpitalu. Naprawdę poprawił komfort mojego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wykonywałam laser ginekologiczny i jestem zadowolona 🙂 wiele to zmieniło w moim życiu a szczególnie w psychice 🙂 polecam również przy okazji centrum medyczne Han Medica w Wadowicach gdzie wykonałam ten zabieg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 01:38, Gość lenka1313 napisał:

nie ma się czego wstydzić, fakt, że temat od niedawna przestał być taboo, to budzi różne odczucia. Jestem po zabiegu laserem Mona Lisa. Miałam włąsnie problemy z rozluźnieneim pochwy po porodzie. Nie żałuję decyzji, bo odczuwam bardzo dużą różnicę po zabiegu. Robiłam go w lux med, zabieg wymodelował i napiął ścianki pochwy i wszystko wróciło do czasu sprzed porodu. Szkoda tracić czas! polecam zabieg.

Laser Mona Lisa to najlepsza metoda jaką może zrobić zabieg. Bezbolesna i bezinwazyjna. Słyszałam o niej w SkinClinic Warszawa, mają wiele pozytywnych opinii na temat zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ginekologia estetyczna to już przestaje byc temat tabu. I całe szczęście! Plastyka pochwy czy labioplastyka - coraz więcej się o tym mówi :) Ja sama zdecydowałam się na plastykę pochwy po dwóch porodach. Zrobiłam to sama dla siebie: żeby czuć się lepiej, pewniej i żeby odczuwać znowu przyjemność :) Trafiłam do świetnego lekarza w Olmedical, który zajął się mną wzorowo. Dzięki niemu czułam się komfortowo podczas zabiegu i nie czułam takie wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×