Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wasze dzieci spia ubrane w te upaly?

Polecane posty

Gość gość

Glownie chodzi mi o maluchy ktore nie potrafia sie same przykrywac. Ile maja lat i jaka macie temperature w nocy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćf
Moje ma 2 m-ce spi w body z krotkim rekawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest im za zimno? Moj prawie poltora roku jak go polozylamc spac w krotkim rekawku to w nocy musialam go przebierac bo bylo mu zimno. Sypia odkryty zawsze bo chodzi po calym lozeczku.a w pokoju 25 stopni. Teraz na drzemke poszedl spac w rampersie i spod kolderki nie wychodzi cos a mamy teraz 26 stopni bo slonce nagrzalo z rana. Dzis spal w pizamce dlugi rekaw i dlugie spodnie i wygladalo na to ze jest mu ok. Z golymi stopami. Zastanawiam sie kiedy dorosnie do tego by spac tak jak wasze dzieci. Zmarzlak z niego od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maluch czy nie maluch zawsze spała w takie dni w cienkim podkoszulku na ramiączkach i wcześniej w pieluszce teraz cienkich majteczkach-to jest jej piżamka na lato w sypialni mamy 23stopnie w nocy śpi w 70% odkryta Gdy temp. spada do 21 zakładam jej piżamę krótkie spodenki i krótki rękaw Gdy spada do 19stopni zakładam cienką piżamkę ale z długim rękawem i leginsy 3/4 W zimie mamy między 17 a 18 stopni do 2 roku życia nie schodziliśmy niżej 18stopni potem nawet do 16 się zdarzało i wówczas śpi w tradycyjnej bawełnianej piżamce z długimi nogawkami i rękawem pod zimową kołdrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z k*****m na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o 3nad ranem budzi nas złoty deszcz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój teraz ma 5 miesięcy śpi właśnie w pampersie, przykryty tetrową pieluchą i jest mu ok. w nocy zakładam mu body lub rampersa z krótkim rękawem. córka ma 7 lat, od zawsze śpi w skarpetkach, poza tym cienka piżamka z krótkim rękawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samym pampersie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie upały ??? 20 stopni to dla Ciebie upał ?? Przez cały tydzień była taka temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U ciebie 20 stopni a u mnie ponad 30:) . Widze,ze mam strasznego zmarzlaka. Teraz tez spal 2 h a nie jak zawsze 3. Ma to po mnie;) ja dopiero wczoraj zrezygnowalam z dlugiej pizamy na rzecz koszulki na ramiaczka i majtek. Dzis sprobuje go polozyc w tym rampersie na noc,zobacze,jak cos to znow nas czeka przebieranka. O takich temperaturach jak wy piszecie(16stopni) to nawet nie przejdzie. W temperaturze ponizej 21 stopni to moje dziecko w ogole nie moze spac,a jak zasnie to sie budzi i nie spi w nocy po 3-4 h przewracajac sie i poplakujac. Wyobrazcie sobie ze bedac u dziadkow,w czerwcu,moj tata musial palic w piecu,bo moj synek nie mogl spac 5 nocy pod rzad. Dopiero jak napalilismy w piecu i temperatura wzrosla to znow przesypial cale noce. Chyba musialby miec w sypialni 30 stopni by spac w samej pieluszce i koszulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest tylko 20 stopni ? na śląsku ponad 30 mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest upał 30 st. Córka 11 m-cy spi w body na krótki rękaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×