Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nataliabet12

Czy lubicie zgrabne czy grube dziewczyny?

Polecane posty

Gość pierwszy do odpowiedzi
lubimy zgrabne a najbardziej lubimy w was cipki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy "grube"?i czy "przy kości" od razu wyklucza "zgrabne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba może być zgrabna (do pewnego rozmiaru) i szczupła nie musi być zgrabna (mam na myśli te bez piersi i bioder).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grubsza dziewczyna nie raz moze byc duzo bardziej atrakcyjna i zadbana niż tak tzw. zgrabna. i odwrotnie, w kazdym razie ja lubie dziewczyny i nie za chude i nie za grube ,takie ,ktore maja cycki,pupe ,ale dla mnie najwazniejsza jest fajna buzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staanowwccczzo GRUBE:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam grube, ale nie kloce bez ksztaltow, tylko z wcieciem w pasie. i im pupcia wieksza, tym apetyczniejsza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grube oczywiście lubimy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOBIECE: szerokie biodra, grube uda, odpowiednio waska talia, nie za szerokie ramiona i nie za duzy biust. punktem ciezkosci w kobiecej sylwetce musi byc obszar od pasa w dol, czyli uda i pupa. jesli punktem ciezkosci u ciebie jest obszar ponad talia - jestes babochlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią taki punkt ciężkości, biuścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BZDURA, kazdy rasowy mezczyzna powie, ze duza pupa to jest 'to'!!! chyba jestes kobieta z duzymi cycami i plaskim tylkiem, co chcialaby miec wiecej w biodrach ale wszystko ci idzie od pasa w gore....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otyłeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grube, ale zarazem zgrabne. cos w typie modelek XXXL. soczyste biodra i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi slinka leci za typem gruszki - po prostu symbol kobiecosci i plodnosci. latynoski, brazylijki sa w ten sposob zbudowane i mezczyzni na calym swiecie chca je za zony. baby z malym plaskim tylkiem nie maja wziecia. no moze u ciebie....hahhhaaaa wszystkie slawne seksowne kobiety reprezentuja typ gruszki: Jenifer Lopez, Scarlet Johanson, Salma Hayek, Kim Kardaschian. a moze jestes gejem i dlatego gustujesz w waskich meskich biodrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wąskie męskie biodra tylko dla gejków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak BYBY Z NADWAGA -Zalegajacy tluszcz w ciele sa super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez takie cialo otyle to juz zepsute cialo .. nigdy juz nie bedzie ladne takie cialo bo juz sie rozroslo rozciagnelo= zepsulo,nawet jak zrzuci to nadal sialo bedzie brzydkie.. nie oszukujmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze zgrabne,dla facetów najpierw liczy sie zgrabna sylwetka a potem twarz,nie ma zgrabnej sylwetki?To juz nie chca dalej poznawac takiej kobiety.Chyba że cchcą sprawdzic z braku laku jak to jest z puszystą,nie oszukujmy kobieta w rozmiarze L lub Xl juz nie jest zgrabna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim Kardashian to monstrum. A najładniejszą figura to klepsydra,nie gruszka. Gruszka jest paskudna,bezcycnik z wielkim zadem jak krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salma Hayek to napewno nie gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kobiety u których jest za co chwycić i pomacać, np. Aśka Liszowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe lubicie kobiety przy kości,a jakos faceci są z takimi z braklu laku i cały czas ogladaja się za kobietkami 90-60-90.Jednym słowem sciemna i jeszcze raz co tu wypisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co takie rzeczy piszecie jak z kobiet z grubszych zawsze sie wyśmiewacie na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popodrozujcie troche po swiecie i popatrzcie jak zbudowane sa prawdziwe kobiety. jak jestem w polsce od razu rzuca sie w oczy masa patyczakow zamiast kobiet. prawdziwa kobieta to pupa i uda. albo jak sa grube to tez nie maja proporcji, tylko przypominaja kloce. naprawde ze swieca u nas szukac ponetnych figur.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piriririri
Ja mam całkiem wielki tyłek, niech będzie że kobiecy, ale mnie samej bardziej podobają (w sensie estetycznym) się takie szczuplutkie dziewczyny, a tu facet nazywa je po chamsku patyczakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe..... podaj wymiary - talia, biodra, udo, biust - i sie okaze czy jestes kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentne,no żadna uroda nie uratuje pustki w mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to prawda, patyczaki to najgorszy typ kobiet, na pol kobiety, na pol mezczyzni - babochlopy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta musi miec pewne 'krzywe', ktore odrozniaja ja od mezczyzny i wyrazaja jej kobiecosc. Te krzywe to wyrazna wypuklosc bioder i pupy, kraglosc ud, odkladanie nadmiaru tluszczu w tych partiach ciala. Mezczyzni odkladaja tluszcz w gornych partiach ciala, od pasa wzwyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne sa proporcje. Mozna wazyc 50 kg ale miec kosciste cialo i wygladac jak szkieletamozna wazyc 67 kg imiec piekna sylwetke z idealnymi proporcjami. I duzo od ubioru zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×