Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kierowca z bombowca

Wymiana szyby w aucie Warszawa

Polecane posty

Gość Kierowca z bombowca

No ja wiem, że to typowo damskie forum ale przecież kobiety też mają samochody. Stąd moje pytanie :) Gdzie w Warszawie mogę Szybko i fachowo wymienić szybę w samochodzie? Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oenordglass
Dzień dobry, Zapraszamy do salonów Nordglass. Firma Nordglass cieszy się dobrą reputacją zarówno wśród swoich partnerów biznesowych, jak również pracowników firmy i dba o zachowanie etyki biznesu w zakresie polityki jakości i środowiska. Na każdym poziomie organizacji pracownicy rozumieją konieczność przestrzegania praw i obowiązków związanych z wykonywaną przez nich pracą; wiedzą także, że działania firmy, w które są zaangażowani, realizowane są w myśl tych praw. Salony Nordglass w Warszawie: [url=http://www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html]http://www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html Zapraszamy! Gdyby pojawiły się jakieś pytania służę pomocą. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert | NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taadek
Podjedź sobie na Łodygową właśnie do Nord Glass. Wymieniałem tam niedawno szybę boczną. Mogę Ci powiedzieć, że robota fachowa i przede wszystkim nie trzeba zostawiać auta na cały dzień. 1 do 2 godzin i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca z bombowca
jak to mówią " veni vidi vici " :D szybę wystarczyło tylko lepiej osadzić :) . Poprzednio wymieniał mi jakiś prywatny Pan z firmy XYZ :p. Jednak jeśli chodzi o takie rzeczy to trzeba mieć wprawę. Najlepiej robić to u profesjonalistów. Bałam się, że będę musiała kupować nową szybę ale Panowie mnie uspokoili, że nie będzie to konieczne - fajnie bo nie często zdarza się trafić na tak uczciwych sprzedawców. W dzisiejszych czasach niestety dzisiaj już większość próbuje wciskać niepotrzebne rzeczy na siłę a tu proszę ;) WIELKI PLUS dla NORDGLASS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturak
A jaki jest koszt takiej wymiany szyby przedniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian Nikulski
Drogi Arturaku, koszt wymiany szyby zależy głównie od marki samochodu. Z uwagi jednak na fakt, że jesteśmy największą siecią w Polsce zajmującą się profesjonalną wymianą szyb samochodowych, mogę zapewnić, że cena będą bardzo atrakcyjna. W sprawie kosztu usługi najlepiej jednak zadzwonić na naszą infolinię pod numer 801 181 181. Nasi pracownicy nie tylko podadzą Pani koszt, ale i skierują do najbliższego warsztatu. Polecam. W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt najlepiej skorzystać ze sprawdzonego serwisu rok temu połaszczyłem się na wymianę szyby w pierwszym lepszym warsztacie i efekt jest taki że przy uszczelce mi przecieka woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian Nikulski
Dobry wieczór, W takim razie polecamy się na przyszłość ;) Wyszukiwarka salonów Nordglass: [http://www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca z bombowca
Zdecydowanie polecam. Bardzo zapunktowali mi tym, że nie naciągają na zbędne koszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramires999
I uwijają się bardzo szybko, 1-2h i po sprawie - to kolejny plus nordglass :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oenordglass
Dzień dobry, Pozwolę sobie jeszcze przypomnieć, że dzięki naszym fachowcom naprawa szyby w Nordlgass trwa 20-25 minut, a wymiana średnio około 1 h. Gdyby pojawiły się jakieś pytania służę pomocą. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert | NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artwinek
A jak wymienię szybę w NordGlass to dostanę jakąś gwarancję na nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombell
Dobrze i dokładnie robią to gwarancję dają. Zajrzyj na stronę Nord glass tam są dokładne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca z bombowca
Dają gwarancję :) Kurczę, powiem Wam, że wcześniej bałam się jeździć na myjnię bo zawsze coś gdzieś ciekło. Dzisiaj pojechałam i suchutko, no nie mogę wyjść z podziwu. Jak w poprzednim warsztacie mówiłam co się dzieje to Pan powiedział, że nie da się lepiej bo coś tam niby z konstrukcją jest nie tak :/ a tutaj widać , że jednak się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian Nikulski
Artwinek: otrzymuje Pan gwarancje doskonale wykonanej usługi - co potwierdzili już inni czytelnicy - oraz gwarancję na produkt. Zapraszamy do NodGlass. Pozdrawiam, Sebastian Mikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tammo
O NordGlass, znam tę firmę mój tato wymieniał tam szybę czołową(przednią), był mega zadowolony. Wcześniej jak wymieniał to zaraz po wyjechaniu z warsztatu szyba pękała po przekątnej. W tym przypadku nie ma takich niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorsik
Znam ta firmę. Naprawiali mi boczną szybę . Poszło bardzo szybko .Cenowo byłam również mile zaskoczona ,ponieważ przygotowana byłam na trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renika32
mi w aucie męża kamyk przejeżdżającego samochodu uszkodził szybę i podjechałam właśnie do NordGlass tam naprawiono mi odprysk że mąż nic nie zauważył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehhe całe szczęście no ja też udałabym się do Nordglass, już kiedyś wymienialiśmy tam szybe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oenordglass
Dzień dobry, Pozwolę sobie uzupełnić informacje nt. gwarancji od Nordglass, tj. oferujemy 2-letnią gwarancję na szybę i dożywotnią na jej montaż. W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psuja111
Pytanie do Pana Sebasiana: jak szyba jest ubezpieczona to w ramach tego ubezpieczenia również dokonujecie napraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senira44
A taka wymiana szyby to jest bardzo droga w warsztacie NordGlass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co oszczędzać na jakości zresztą Nordglass ma całą sieć wymiany szyb także moim zdaniem musi być u nich taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadazdzich
senira44 to zależy od modelu Twojego auta. Wiadomo, że do każdego modelu cena będzie inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordglass
Szanowna Psuja111, warunki wymiany szyb w oparciu o ubezpieczenie podlegają włanym kryteriom. Proszę o kontakt z naszym konsultantem, aby ustalić wszelkie szczegóły. Podaję numer telefonu do bezpłatnej infolinii: 801 181 181. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordglass
Szanowna Senira44, cena usługi zależy od modelu samochodu oraz od szyby, która ma zostać wymieniona (najdroższa jest naturalnie szyba czołowa). W celu ustalenia kosztu usługi proszę o kontakt z konsultantem (telefon bezpłatnej infolinii: 801 181 181) lub o wizytę w najbliższym warsztacie naszej firmy. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze uszkodzona szyba podlega wymianie jak miałem uszkodzoną szybę to właśnie podjechałem właśnie do Nordglass i na moje szczęście skończyło się tylko na naprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetmański78
A czy szyby tylne do kombi są dostępne w waszych warsztatach od ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordglass
Szanowny Hetmański78, dostępność szyby zależy od bardzo dużej liczby czynników, z których marka samochodu i typ szyby to tylko dwa bardzo podstawowe. Zawsze najbezpieczniej jest zadzwonić na bezpłatny numer naszej infolinii (801 181 181) i wszystkiego się dowiedzieć. Podczas rozmowy można jednocześnie umówić się na wizytę w najbliższym warsztacie naszej firmy. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetmański78
Dzwoniłem już do warsztatu NordGlass i mam informację, że szyba będzie we wtorek lub środę. Także czekam i liczę, że wymiana szybko się odbędzie i będę mógł w końcu jeździć autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×