Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tylko mnie działa na nerwy Margaret?

Polecane posty

Gość gość

No drażni mnie jakoś jak ją widzę i słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez - druga Honey czy inna gwiazdeczka. Dwa pseudoprzeboje i wielki szum. Zgasnie szybciej niz zablysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Lewandowska, Margaret... kto jeszcze działa Ci na nerwy? Nie masz zajęcia, że tak Cię drażni ich sława?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlii
kolo d.. mi lata taka slawa. Slawna to jest dla mnie Cielecka, Skrzynecka, Gorniakowa albo Chyra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jej nienawidzę. Nie razi mnie jej sława, nie zazdroszczę jej po prostu ma coś tak irytującego w twarzy co mnie odtrąca. Jej muzyka-to jest koszmarne. Jeszcze oni myślą, że to coś jest popularne na świecie.. Umysł polaka zawsze będzie biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto skutki oglądania za dużo telewizji. Jak można nienawidzieć osobę którą się prywatnie nie zna i nie rozmawia? Trzebamieć n*a*s*r*a*n*e w głowie żeby takie bzdury pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na--sra-ne w głowie aby to komentowac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej telewizji? Ja nie oglądam telewizji od dawna. Widzę ją na każdej stronie, przez reklamy tego durnego playa. To raczej ty masz n******** Można nie lubić kogoś sławnego, jeśli taka piosenkarka reprezentuje się sobą dno intelektualne. Szkoda, że polska nie ma w ogóle fajnej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, ale ona mnie drażni. Jak ją widzę albo słyszę w tv - po prostu wyciszam albo przełączam kanał. Margaret gra teraz w reklamie play i myślę, że play popełniło błąd, bo wiem że dużo ludzi robi tak jak ja. I tak jaj ja nie słyszałam jeszcze ani zdania z tej reklamy, i na pewno nie jestem jedyna. Po prostu jej nie cierpię !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×