Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Buty new balance?

Polecane posty

Gość gość

Czy są jeszcze modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaKlara
Jest jesień dziewczyny, może coś cieplejszego warto kupić. Ja kupiłam kozaki na www.sklepzchin.pl i czekam na dostawę. Jak tylko przyjdą napiszę czy się opłacało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście bardzo podobają się buty New Balance,są dosyć oryginalne a przy tym nie tak drogie jak Nike czy Adidas. Do tego polecam też odzież z Recea.pl będzie dobrze pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnei są to jedne z najwygodniejszych butów, nie wiem jak oni to zrobili ale każde buty które mialas z newbalance sa mega wygodne teraz mam aktualnie model 1260 najczesciej zakladam je do biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MandarynkaZXB
Buty New Balance uwielbiam buty tej firmy wygoda to podstawa, a do biegania są super. Prawie od zawsze je mam. Ostatnio znalazłam stronę http://www.yosh.pl/ mają tam najnowsze modele. Oczywiście już zakupiłam, super adidaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie te buty są ostatnio bardzo modne i jednocześnie kompletnie nie warte swojej ceny, można wybrać taniej i zarazem o wiele lepiej pod względem jakości, zresztą ja zawsze buty kupuje na Alfasan.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modne nie modne najważniejsze że wygodne. A tak serio to z tego co wiem to tak, mega dużo osób je nosi i się nie dziwię, sam teraz nową parę na https://www.ataf.pl/pr/116/0/new-balance zamawiałem bo to najwygodniejsze buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×