Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aaadrency

jak uwieść męża, zachęcić go do sexu...?

Polecane posty

Gość Aaadrency

Mój mąż często jest zmęczony po pracy a ja mam ochotę kochać się codziennie. Jak go uwodzić, zachęcić, skusić? Nie wiem, jakoś nie umiem yak grać ale chciałabym ;) Byłabym wdzięczna za różne sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety mają cały arsenał środków:) Kokietowanie, szeptanie do ucha niegrzecznych tekstów, seksowna bielizna i zawsze możesz zrobić striptiz temu żaden facet się nie oprze nawet zmęczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba, że przypominasz Moby Dicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaadrency
Nie, nie przypominam... hihi Jestem atrakcyjna, seksowna ale jakos nie umiem zacząć tak uwodzić.... od czego zacząć, co działa dobrze na facetow, rozpala...? Jakies przykłady fajnych niegrzecznych tekstow do zastosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, powiedz mu po prostu, że masz chęć się z nim kochać, czemu wy szukacie jakichś z doopy wytrzaśniętych sposobów?! my jesteśmy prości w obsłudze i nie potrzeba robić jakichś szczególnych podchodów żeby nas zawlec do łóżka. a jeśli mu powiesz, że marzysz o tym, żeby Cię zerżnął na stole w kuchni, to nie minie nawet 20 sekund a już będzie Ci pchał fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - nie ma co udziwniać. Powiedz mu, że masz na niego ochotę i jesteś cała mokra między nogami, marzysz o jego twardym k*****e w sobie, jego dłoniach na piersiach - i chcesz by ostro cię przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś striptizy, bielizny i tak dalej są fajne, bez dwóch zdań, ale to naprawdę nie jest warunek sine qua non. my nie jesteśmy porąbani jak wy i nie potrzebujemy cudów, żeby wywalczyć bzykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bys byla seksowna to walil by cie w doope codziennie stara klempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj mi swojego męża, ja go uwiodę i tak go przefurkam, że przez kolejne lata na samo wspomnienie będzie gotowy i chętny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Może najzwyczajniej kub sobie seksowną bieliznę. Lub nago chodź przed nim w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat jestesciepo slubie ja ze swoim jestem 20 lat razem ale kochamy sie niemalze codziennie :) nie wyobrazam sobie inaczej bo ja mam straszny temperament w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaadrency
A twoj mąż też ma taki temperament jak ty? My 10 lat razem. On ma trochę mniejszy, w weekendy sie rozluźnia ale po pracy jest zmęczony a ja mam potrzebę codziennie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×